vangoor
Dołączył/a: maj 2013
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Komentarz usunięty
1
@Safrani Suczczanki
17
getafe w spadkowej ❤️
1
@messi564 na szczęście za kadencji Pereza to Mbop i Winicjusz mają dożywocie w składzie
1
Bon voyage i elo
4
Ani Lewy ani Ferran nie powinni być napastnikami Barcy w przyszłym sezonie
0
Oviedo więcej strzałów, potężnie
1
@Muszynianka początkowe zawahanie przerodziło się w ...
2
@Frimpong a dziękuję, uszanowanko
1
@Frimpong Pozdrów kohela
3
Halo halo tu Londyn Ona blondi ja blondyn
0
@Alvarinho Tylko elektryki nie składają się z samej grupy VAG, rynek przejmują Chiny i to nie spina się Unii
0
@draxidox Unia wycofała się już z zakazu sprzedaży aut z silnikami spalinowymi od 2035, więc hype na elektryki znacząco spadł wraz ze sprzedażą
0
@draxidox Volkswagen w latach 90 chciał kupić FSO, ale oferta została odrzucona po czym podpisali umowę z Daewoo, a Niemcy skupili się na Skodzie. Jak to potoczyło się dalej wszyscy wiemy
2
Rozumiem odejście do innej drużyny by szukać minut, ale p$g?
0
Gdybym wiedział to napiłbym się przed, a nie po meczu
1
Jak ktoś ma gola Lewego na kuponie to wchodzi mu?
2
Ledwo skończyli powtórkę bramki, a już strzał Slavii xd
0
Pedri to dziś o haluksy się potyka
3
Nie ma negreiry nie ma gry
0
Cojones drużyny skurczyły się na mrozie
0
Bo trawa jest za zimna
1
Kusej jak się poczuł, że aż winicjusza robi XD
4
Oby dobrze się tam wiodło, niech spodoba mu się w klubie i życzymy transferu definitywnego
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@MessiForeverTheBest psg to podróba dsg
3
Ciekawe czy arbeloa po meczu powie, że to jego wina i przeprosi Monaco
4
@blakkudium i okej
2
@Swistus172 xddd