2

Komentarz usunięty

1

@Safrani Suczczanki

17

getafe w spadkowej ❤️

1

@messi564 na szczęście za kadencji Pereza to Mbop i Winicjusz mają dożywocie w składzie

1

Bon voyage i elo

4

Ani Lewy ani Ferran nie powinni być napastnikami Barcy w przyszłym sezonie

0

Oviedo więcej strzałów, potężnie

1

@Muszynianka początkowe zawahanie przerodziło się w ...

2

@Frimpong a dziękuję, uszanowanko

1

@Frimpong Pozdrów kohela

3

Halo halo tu Londyn Ona blondi ja blondyn

0

@Alvarinho Tylko elektryki nie składają się z samej grupy VAG, rynek przejmują Chiny i to nie spina się Unii

0

@draxidox Unia wycofała się już z zakazu sprzedaży aut z silnikami spalinowymi od 2035, więc hype na elektryki znacząco spadł wraz ze sprzedażą

0

@draxidox Volkswagen w latach 90 chciał kupić FSO, ale oferta została odrzucona po czym podpisali umowę z Daewoo, a Niemcy skupili się na Skodzie. Jak to potoczyło się dalej wszyscy wiemy

2

Rozumiem odejście do innej drużyny by szukać minut, ale p$g?

0

Gdybym wiedział to napiłbym się przed, a nie po meczu

1

Jak ktoś ma gola Lewego na kuponie to wchodzi mu?

2

Ledwo skończyli powtórkę bramki, a już strzał Slavii xd

0

Pedri to dziś o haluksy się potyka

3

Nie ma negreiry nie ma gry

0

Cojones drużyny skurczyły się na mrozie

0

Bo trawa jest za zimna

1

Kusej jak się poczuł, że aż winicjusza robi XD

4

Oby dobrze się tam wiodło, niech spodoba mu się w klubie i życzymy transferu definitywnego

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@MessiForeverTheBest psg to podróba dsg

3

Ciekawe czy arbeloa po meczu powie, że to jego wina i przeprosi Monaco

4

@blakkudium i okej

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?