- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1340 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1340 Culés
4
Wolałbym Rashforda za 30 mln, który ma dobry ciąg na bramkę, jest wysoki i ma świetne stałe fragmenty gry, niż Gordona za 20 mln, który świetny stały fragment ma z rzutu karnego. My jednak wydaliśmy 60 mln więcej za to, że biega, co można nauczyć każdego. Nie twierdzę, że Barcelona powinna wykupić Rashforda, bo potrafił być irytujący i nieskuteczny, ale mimo wszystko z tej dwójki anglików, którzy najlepiej grają u siebie na wyspach wybrałbym zawodnika, który jest już zgrany w drużynie...
Barcelonie potrzeba rezerwowego z bardzo dobrym dryblingiem, który wchodzi w pole karne jak nóż w masło o temperaturze 30 stopni robiąc coś z niczego, odciążając Yamala - to nie jest Gordon.
4
@Aequlibre "biega, co można nauczyć każdego"
No Rashford nie nauczył się przez cały sezon
0
@Aequlibre jeśli można nauczyć biegać każdego to czemu nie udało się z Rashfordem? Wina Flicka, trenera przygotowania fizycznego?
1
@Aequlibre Rash jakoś nie nauczył się biegać xDD
0
@Aequlibre Ale tu nie chodzi o to, że Rashforda nie da się nauczyć biegać, bo on naprawdę się starał grać dobrze w tym aspekcie, ale po prostu tego nie potrafi, bo pressowanie wyobraź sobie to nie jest to samo co głupie bieganie.
0
@vangoor nie nauczył się, więc może by się nauczył w następnym, a jak się nie nauczył to można kupić kogoś innego - dużo taniej.
0
@Eto'o9 R10 problemem jest to, że u nas cały atak poza Raphinhą kiepsko presował w zeszłym sezonie, a pomyje są tylko na Rashfordzie. Rozumiem, że Flick chce to poprawić i rozwiązaniem jest budowanie drużyny z profilem zawodnika podobnym do Raphinhy, ale zdecydowanie można taniej niż 80 mln za rezerwowego.
1
@Aequlibre a ja ocenie za rok. Oceniasz gościa po meczu kadry, która gra inna piłkę niż Barca. Ewenement, piłkarz jeszcze minuty nie zagrał i już zły :)
0
@tbas To nie piłkarz zły, tylko zarząd jest zły, przepłacone pieniądze po raz kolejny.
0
@Aequlibre i wiesz to gdy on minuty u nas nie zagrał :)
0
@tbas tak, wiem to, ponieważ 80 mln za rezerwowego to przepłacona kwota. Można za to całą obronę wzmocnić.