- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1140 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1140 Culés
5
Sobie obadałem właśnie tą sytuacje z taksówkarzem i nożem na twiterze i wyskoczył mi komentarz żukowskiej "Miała 1 promil alkoholu "
Żeby po czymś takim się bawić w tłumaczenia alkoholem to trochę xD Ciekawe czy by pysk otworzyła jakby to facet machał nożem po promilku ;) Wspaniałe te nasze poślice xD
0
@Fantastyczny Chłopiec A jakie stężenie kryształu we krwi? Bo po samym alkoholu to ona nie była.
6
@Fantastyczny Chłopiec I jest w ciąży XD
Kobieta, to dostanie najwyżej jakiś dozór na 3 lata i na tym się sprawa zakończy.
0
@Fantastyczny Chłopiec Podjechała po nią śmieciarka czy szambiarka?
0
@Zoker to będzie nieśmieszny żart, których... niestety wiele w tym kraju.
3
@MesQueUnClub_87
A mnie nie pytaj, mogę jedynie jak i Ty stwierdzić, że tam trochę mefedronu albo innego łajna w niej było ;-d
Rozwaliło mnie po prostu, że baba robi rozbój z nożem naćpana i napita, a poślica, wspaniała lwica lewicy jeszcze gębę otwiera w jej obronie ;-d
@Zoker
Broń, kradzież, wymuszenie, groźby odebrania życia. Jak się ktoś za to dobrze weźmie to mogą jej dowalić, ale w tym kraju to może być i tak jak Ty mówisz ;-d
7
@Fantastyczny Chłopiec Żukowska to ma intelekt na poziomie Żuka gnojowego, więc co tu dużo pisać. Toczy swoją kulkę łajna.
2
@Fantastyczny Chłopiec @Zoker Generalnie to co ona zrobiła to jest tzw. Rozbój z użyciem broni (lub innego niebezpiecznego narzędzia). Kwalifikowana forma rozboju opisana w art. 280 § 2 Kodeksu karnego. Sprawcy grozi kara od 3 do 20 lat pozbawienia wolności. Przestępstwo to polega na kradzieży połączonej z użyciem broni palnej, noża lub podobnego przedmiotu. Do tego jeszcze bym jej dopisał próbę pomówienia bo podobno krzyczała, że ją chciał zgwałcić. Tutaj kuratora może dostać, ale dopiero po wyjściu z więzienia bo zakończenie sprawy samym dozorem kuratora jest bardzo mało prawdopodobne w przypadku osób pełnoletnich. Zbyt poważne przestępstwo na prace społeczne i tego typu pierdoły.