Niestety to prawda co piszesz.Podobnie rzecz sie miewa z obecnym poparciem dla Laporty.Nie trzeba daleko pamięcią sięgać by przypomnieć sobie jakim błotem był obrzucany i jak wychwalano politykę Rosella.Co do Rakiticia to nie jestem pewien czy piłkarz ma tyle umiejętności by pociagnąć taką ekipę jak Barca.
Jedno jest pewne.Rządy Bartomeu nie mają żadnej podstawy.Facet sam namaścił się prezydentem,nawet jeśli zrobił to zarząd niewiele to zmienia.Ważne jest,że nie stoi za tym żaden głos socios.Wiele spraw jest niejasnych dla przeciętnego kibica więc trudno je oceniać.Myślę,że każdy kibic oddałby wiele,by zobaczyć taką Barcelonę jak za Pepa czy Ryjka.Ja z pewnością.Ale nawet jeśli nie będzie to Barca 6 pucharów,niech chociaż pokażą walkę na boisku a poza boiskiem niech kojarzy się z ułożonym,uczciwym i dobrze prowadzonym przedsięwzięciem a nie aferami i szemranymi arabskimi sponsorami
Sprawa nie jest wcale skomlikowana.Po prostu trzeba wyłożyć odpowiednią ilość środków pieniężnych ,zapewnić piłkarzowi odpowiedni kontrakt i nikt nie będzie stawiał żadnych oporów.Jęśli za miliony kupujemy inwalidów to nie może dziwić fakt,że za piłkarzy pełnowartościowych będą żądać dużej kasy.Najpierw jednak trzeba uporać sie z FIFA.
OM obecnie jest liderem Ligue 1.Warto zobaczyć co Bielsa zrobił z tej ekipy.Dynamo nigdy nie zdobyło Pucharu Europy,więc porównanie poziomów trochę nie na miejscu
Mam podobną opinię.Mou to świetny szkoleniowiec ale nie wyobrażam sobie Barcelony grającej defensywny futbol,choć z drugiej strony Porto grające za czasów Mourinho nie grało jakiejś paskudnej piłki.Zdania pewnie wśród kibiców będą podzielone.Już wyobrażam sobie rewolucję jaka by nastąpiła po przyjściu Portugalczyka...
Póki co mamy LE,który (tak sie przynajmniej wydaje) nie ogarnia do końca tej ekipy.Jego sztab też nie spisuje sie najlepiej.Bramki ze stałych fragmentów jak traciliśmy tak tracimy,bardzo mało ich również zdobywamy.Taka Almeria wbija nam z kontry.Jest sie czym martwić ale ja poczekam do maja.Moim obowiązkiem jako kibica jest mieć nadzieję,że finisz będzie udany.W innym przypadku z Luisem się trzeba będzie pożegnać.
Nawet jeśli cofnęliby zakaz to pewnie Zubi by stwierdził ,że formacja ofensywna w Barcelonie jest kompletna a i La Masia jest pełna niewykorzystanej młodzieży.
Aby na pewno oglądamy tego samego Messiego? To prawda Messi nie wygrywa pojedynków 1/1 bo zwykle jest obok niego 2,3 zawodników.Wygrywa więc najczęściej pojedynki 1/3.Leo jeśli nie strzela bramek to asystuje.Statystyki mówią bardzo wiele.Zatem pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją opinią.To właśnie dzięki Messiemu Barca utrzymuje się jeszcze na powierzchni.Czy wyobrażasz sobie drużyne bez Leo w chwili obecnej?Z takim deficytem jakości w II linii i w obronie?
To prawda,wczoraj Ter Stegen zaprezentował doskonałą gre nogami,nieźle sobie również radził między słupkami.Nie rozumiem tylko dlaczego broni w LM a nie gra w LLiga.Oczywiście ilu kibiców tyle opinii,nie mniej ten chłopak powinien sie ogrywac w lidze,zwłaszcza że w tym sezonie trofeów za wiele Barca nie zgarnie .Niestety gra zespołu i polityka LE nie pozwalają myśleć inaczej.No i koniecznie trzeba ściągnąć młodego Suareza z Sevilli.Ten chłopak jest tutaj naprawde potrzebny w obliczu tak marnie grającej linii pomocy (jeśli wielebna FIFA pozwoli rzecz jasna).
Podzielam opinię.Brak kapitana z prawdziwego zdarzenia jest aż nadto widoczny.Nie ma kto wziąć za ryj co poniektórych,nie ma kto zmotywować tych,którym się nie chce.Choć Masche byłby lepszy jak ktokolwiek inny w tej drużynie
A co ma pokazać? Gość znalazł się na pozycji,na której grać nie powinien i to widać,ze nie umie sie odnaleźć.Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie z końcem sezonu Luis pozbiera manele i tyle go widzieli.
Sporting -Schalke 04 nie stawiałbym na remis i postawił raczej na Sporting.Ale życzę Ci aby wszystko weszło.Basel -Ludogorec tez może być niespodzianka w postaci remisu.Mam nadzieję,że to ja się mylę i wpadnie Ci parę złotych na konto
Nie ma co komentować.Nawet za Martino takiej kichy nie było.Tyle,że Martino o takim składzie mógł jedynie pomarzyć.A ten Suarez to nie wiem po co kupiony jak na środku grac nie może.Najlepsza 9 świata na prawym skrzydle.Palce mi odmawiaja posłuszeństwa...
O dowody w postaci nagrań rozmów telefonicznych czy pisemnych decyzji będzie mi bardzo trudno,jeśli się zatem tego spodziewasz ,to poległem z kretesem.
Ale...Poprzednia edycja ZP i wybór CR7 do dziś niesie za soba smród.I choć osobiście nie protestuję i nie zżymam sie z tego powodu to fakty są takie:
-ostatecznie przewaga CR nad Leo wyniosła 0,7 %
-głosowanie zostało przedłużone na czas spotkań barażowych decyzją władz piłkarskich co nie spodobało się nie tylko kibicom ale również tym,którzy tę nagrodę wymyślili czyli France Football (od 2010 połączono piłkarza roku FIFA i ZP fundowaną przez FF).
-To już nie jest fakt ale domysł co prawda,jednak trzeba sobie zadać pytanie po jaką cholerę to przedłużenie,niezgodne zresztą z regulaminem.Pewnie gdyby FF trzymał dalej na tym łapę do takiego skandalu by nie doszło.
Wypowiedzi ludzi ze środowiska (Stoiczkow,Ribery.Lineker) ,którzy otwarcie mówią o manipulacjach nie wzięły się znikąd.Choć ja najpoważniej traktuję to co wyczytam we France Football.
Fair Play.Gdy Luis otrzymywał Złotego Buta nikt nie wypominał mu,że nie jest fair play.Przy wyborze do ZP jakoś stało się to koronnym argumentem.A przecież oba plebiscyty są medialnie na zbliżonym poziomie.
I abys dobrze mnie zrozumiał,ja sam nie dałbym ZP Luisowi,a CR imponuje naprawdę formą w tym sezonie choć w tych ważniejszych meczach już tak mocno nie błyszczy.
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ,wystarczy poczytac trochę to w necie to w prasie,popatrzeć na sprawę obiektywnie i człowiek zrozumie dokąd to wszystko zmierza.
Ludzie z Madrytu dopadli do koryta w europejskim futbolu i wszystko jasne.Środowisko zwiazane z Madrytem nie przestanie machlojek dopóki CR7 nie zrówna się nagrodami z Leo .A i sam CR pewnie nie śpi po nocach z tego powodu. Suarez jakby pohamował swoje emocje z pewnością byłby jednym z kandydatów.A tak ,nagrabił sobie na mundialu i do tego został piłkarzem Barcelony
2
szkoda,ze Victor nie wyjdzie
2
Niezły ten Mastour.Może należałoby zwrócić uwagę na tego chłopaka?
2
Niestety to prawda co piszesz.Podobnie rzecz sie miewa z obecnym poparciem dla Laporty.Nie trzeba daleko pamięcią sięgać by przypomnieć sobie jakim błotem był obrzucany i jak wychwalano politykę Rosella.Co do Rakiticia to nie jestem pewien czy piłkarz ma tyle umiejętności by pociagnąć taką ekipę jak Barca.
1
Jedno jest pewne.Rządy Bartomeu nie mają żadnej podstawy.Facet sam namaścił się prezydentem,nawet jeśli zrobił to zarząd niewiele to zmienia.Ważne jest,że nie stoi za tym żaden głos socios.Wiele spraw jest niejasnych dla przeciętnego kibica więc trudno je oceniać.Myślę,że każdy kibic oddałby wiele,by zobaczyć taką Barcelonę jak za Pepa czy Ryjka.Ja z pewnością.Ale nawet jeśli nie będzie to Barca 6 pucharów,niech chociaż pokażą walkę na boisku a poza boiskiem niech kojarzy się z ułożonym,uczciwym i dobrze prowadzonym przedsięwzięciem a nie aferami i szemranymi arabskimi sponsorami
4
Sprawa nie jest wcale skomlikowana.Po prostu trzeba wyłożyć odpowiednią ilość środków pieniężnych ,zapewnić piłkarzowi odpowiedni kontrakt i nikt nie będzie stawiał żadnych oporów.Jęśli za miliony kupujemy inwalidów to nie może dziwić fakt,że za piłkarzy pełnowartościowych będą żądać dużej kasy.Najpierw jednak trzeba uporać sie z FIFA.
0
Ładnie i mądrze napisane
1
OM obecnie jest liderem Ligue 1.Warto zobaczyć co Bielsa zrobił z tej ekipy.Dynamo nigdy nie zdobyło Pucharu Europy,więc porównanie poziomów trochę nie na miejscu
2
ten to nawet 150 cm
9
Chętnie go zobaczę znów między słupkami choć to tylko domysły dziennikarzy
2
Mam podobną opinię.Mou to świetny szkoleniowiec ale nie wyobrażam sobie Barcelony grającej defensywny futbol,choć z drugiej strony Porto grające za czasów Mourinho nie grało jakiejś paskudnej piłki.Zdania pewnie wśród kibiców będą podzielone.Już wyobrażam sobie rewolucję jaka by nastąpiła po przyjściu Portugalczyka...
Póki co mamy LE,który (tak sie przynajmniej wydaje) nie ogarnia do końca tej ekipy.Jego sztab też nie spisuje sie najlepiej.Bramki ze stałych fragmentów jak traciliśmy tak tracimy,bardzo mało ich również zdobywamy.Taka Almeria wbija nam z kontry.Jest sie czym martwić ale ja poczekam do maja.Moim obowiązkiem jako kibica jest mieć nadzieję,że finisz będzie udany.W innym przypadku z Luisem się trzeba będzie pożegnać.
2
Takie bogactwo na prawej obronie,że może odejść bez problemów.W razie czego LE wystawi swoją żonę.
6
Nawet jeśli cofnęliby zakaz to pewnie Zubi by stwierdził ,że formacja ofensywna w Barcelonie jest kompletna a i La Masia jest pełna niewykorzystanej młodzieży.
2
jak kupisz PPV to tak ale w innym przypadku pozostają bary albo streamy.
1
Aby na pewno oglądamy tego samego Messiego? To prawda Messi nie wygrywa pojedynków 1/1 bo zwykle jest obok niego 2,3 zawodników.Wygrywa więc najczęściej pojedynki 1/3.Leo jeśli nie strzela bramek to asystuje.Statystyki mówią bardzo wiele.Zatem pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoją opinią.To właśnie dzięki Messiemu Barca utrzymuje się jeszcze na powierzchni.Czy wyobrażasz sobie drużyne bez Leo w chwili obecnej?Z takim deficytem jakości w II linii i w obronie?
23
To prawda,wczoraj Ter Stegen zaprezentował doskonałą gre nogami,nieźle sobie również radził między słupkami.Nie rozumiem tylko dlaczego broni w LM a nie gra w LLiga.Oczywiście ilu kibiców tyle opinii,nie mniej ten chłopak powinien sie ogrywac w lidze,zwłaszcza że w tym sezonie trofeów za wiele Barca nie zgarnie .Niestety gra zespołu i polityka LE nie pozwalają myśleć inaczej.No i koniecznie trzeba ściągnąć młodego Suareza z Sevilli.Ten chłopak jest tutaj naprawde potrzebny w obliczu tak marnie grającej linii pomocy (jeśli wielebna FIFA pozwoli rzecz jasna).
2
Podzielam opinię.Brak kapitana z prawdziwego zdarzenia jest aż nadto widoczny.Nie ma kto wziąć za ryj co poniektórych,nie ma kto zmotywować tych,którym się nie chce.Choć Masche byłby lepszy jak ktokolwiek inny w tej drużynie
0
A co ma pokazać? Gość znalazł się na pozycji,na której grać nie powinien i to widać,ze nie umie sie odnaleźć.Jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie z końcem sezonu Luis pozbiera manele i tyle go widzieli.
0
Pełna zgoda,do tego zestawienie obrony zmienia się jak w kalejdoskopie.
0
Alexis znów rozgrywa świetne zawody i znów trafia
1
Sporting -Schalke 04 nie stawiałbym na remis i postawił raczej na Sporting.Ale życzę Ci aby wszystko weszło.Basel -Ludogorec tez może być niespodzianka w postaci remisu.Mam nadzieję,że to ja się mylę i wpadnie Ci parę złotych na konto
21
Wolałbym żeby zespół wykorzystywał więcej sytuacji niż rywal,bo stwarzanie punktów nie daje.
1
Celne spostrzeżenie.Jak się zaczyna nie układać jak należy to najlepiej mieć ikonę klubu u swojego boku.
26
Nie ma co komentować.Nawet za Martino takiej kichy nie było.Tyle,że Martino o takim składzie mógł jedynie pomarzyć.A ten Suarez to nie wiem po co kupiony jak na środku grac nie może.Najlepsza 9 świata na prawym skrzydle.Palce mi odmawiaja posłuszeństwa...
0
Ciekaw jestem czy LE ma pełną autonomię w ustalaniu składu...
0
O dowody w postaci nagrań rozmów telefonicznych czy pisemnych decyzji będzie mi bardzo trudno,jeśli się zatem tego spodziewasz ,to poległem z kretesem.
Ale...Poprzednia edycja ZP i wybór CR7 do dziś niesie za soba smród.I choć osobiście nie protestuję i nie zżymam sie z tego powodu to fakty są takie:
-ostatecznie przewaga CR nad Leo wyniosła 0,7 %
-głosowanie zostało przedłużone na czas spotkań barażowych decyzją władz piłkarskich co nie spodobało się nie tylko kibicom ale również tym,którzy tę nagrodę wymyślili czyli France Football (od 2010 połączono piłkarza roku FIFA i ZP fundowaną przez FF).
-To już nie jest fakt ale domysł co prawda,jednak trzeba sobie zadać pytanie po jaką cholerę to przedłużenie,niezgodne zresztą z regulaminem.Pewnie gdyby FF trzymał dalej na tym łapę do takiego skandalu by nie doszło.
Wypowiedzi ludzi ze środowiska (Stoiczkow,Ribery.Lineker) ,którzy otwarcie mówią o manipulacjach nie wzięły się znikąd.Choć ja najpoważniej traktuję to co wyczytam we France Football.
Fair Play.Gdy Luis otrzymywał Złotego Buta nikt nie wypominał mu,że nie jest fair play.Przy wyborze do ZP jakoś stało się to koronnym argumentem.A przecież oba plebiscyty są medialnie na zbliżonym poziomie.
I abys dobrze mnie zrozumiał,ja sam nie dałbym ZP Luisowi,a CR imponuje naprawdę formą w tym sezonie choć w tych ważniejszych meczach już tak mocno nie błyszczy.
Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ,wystarczy poczytac trochę to w necie to w prasie,popatrzeć na sprawę obiektywnie i człowiek zrozumie dokąd to wszystko zmierza.
0
Leo jest o krok a nawet dwa przed wszystkimi..
1
Dziwne,że przy nominacji do Złotego Buta nikomu nie prrzeszkadzały jego ekscesy
0
Złotą Piłkę,chciałeś napisać
0
biznes,bo przecież ktoś to wymyślił dla robienia kasy
9
Ludzie z Madrytu dopadli do koryta w europejskim futbolu i wszystko jasne.Środowisko zwiazane z Madrytem nie przestanie machlojek dopóki CR7 nie zrówna się nagrodami z Leo .A i sam CR pewnie nie śpi po nocach z tego powodu. Suarez jakby pohamował swoje emocje z pewnością byłby jednym z kandydatów.A tak ,nagrabił sobie na mundialu i do tego został piłkarzem Barcelony