Zgadzam się.Oczywiście będzie wspaniale jak Leo pobije rekord i tego wszyscy mu życzymy.Natomiast nie spodziewam się entuzjazmu na Bernabeu za to jakieś mało przyjemne demonstracje bardzo prawdopodobne.Ja to nawet sie boję,że rywal może wyjatkowo niesportowo potraktować Leo byleby ten nie był w stanie pobic tego rekordu.Ale to już teorie spiskowe.Leo niech strzela na SB.To w zupełności wystarczy.Każdy kibic będzie wiedział z czym wiążą się te gole.
Albo Del Bosque nie potrafi wykorzystać Costy albo ten piłkarz po prostu nie pasuje do tego co gra Hiszpania.Bramkę tez powinien Vincente odmłodzić.Szanuje Ikera ale chyba najlepsze za nim.Nie trzeba wspominać,że Pedrito to się emerytura należy...Przegrana ze Słowacją to lodowaty prysznic dla Hiszpanów
Nawet w 4 milionowym kraju,gdzie żyje ponad 500 tysięcy Cyganów nauczyli sie grać w futbol i do tego na takim poziomie,że potrafia wygrać z Hiszpanią.Włosi mówią-impresionante.Jestem w szoku jak słaby poziom prezentuje Hiszpania
Alves swoje zrobił,więc szacunku mu nie odmawiam.Niestety nawet najlepsze i najdroższe auta zaczynają kiedyś zawodzić.Wtedy najlepiej takie auto wymienić na solidne i sprawdzone.Zapłacimy więcej ale unikniemy rozczarowań.Douglas nie pograł za wiele i niesprawiedliwie oceniać zawodnika po jednym meczu.Niestety Douglas pochodzi ze źródła,które wcisnęło Barcelonie już 2 "wyśmienitych " graczy za sumę niemal 20 mln euro.Za takie pieniądze można pół T Mobile Ekstraklasy wykupić i efekt będzie ten sam.Jasnowidzem nie jestem ale podzielam Twój niepokój.Tacy gracze Camp Nou powinni oglądac co najwyżej z wysokości trybun.
Fajne wieści.Mam nadzieję,że po przedłużeniu kontraktów niektórzy zaczną myśleć już tylko o grze na najwyższym poziomie.Oddanie Alexisa i zostawienie Pedro to była jedna z tych decyzji,które ciężko mi zrozumieć.
Oczywiście,że drużyna powinna mieć lidera.Ale nawet lider powinien powinien mieć pełny szacunek do szkoleniowca i go słuchać.Podziały w sztni to coś najgorszego co może się przytrafić klasowej drużynie.Wszelkie nieporozumienia drogo kosztują i lepiej ich unikać.Sadzanie Pique na ławce rzeczywiście nie było mądrym posunięciem.To gracz,który w ważnych spotkaniach umie się odnaleźć.Oczywiście trafiają mu się babole ale najczęściej w meczach z ogórkami.
Zapomniałeś o Micky Wardzie, czy Roberto Duranie.Takich kozaków nie było wielu...Poza tym pytanie można odwrócić.Jeśli to odczucie subiektywne to jaki grajek wg autora wątku był lepszy od Leo ( w opinii autora rzecz jasna).Argumenty,statystyki itd i mozna dyskutowac...
Mario,pierwszy to też była "rzeźba".Myślę,że wielu sędziów zamiast wskazać na wapno ukarałoby tego pajaca żółta kartką.Miał dużo szczęścia,bo dryblował w tłoku.Nie mam szacunku do takich zachowań.
Można zmieniać skrzydłowych ale para stoperów powinna być stała.Powiedział to zreszta Pep Guardiola,żeby nie było,że wymyślam jakieś dziwne teorie.Tak częste rotacje nie są dobre dla drużyny a bramkarz powinien być JEDEN,nie dwóch czy trzech,tylko własnie jeden.Powinien mieć pewność siebie i zaufanie trenera.Powtarzamy błąd Realu z zeszłego sezonu.
Właśnie takie drużyny jak Paryż pokażą jakość obecnej Barcelony.Póki co hurraoptymizm jest niewskazany.Wymęczone zwycięstwo z Apoelem,skromne z Villareal.Nawet Granada w I-szej połowie pokazała,że w ekipie Barcy nadal panuje chaos.Motorycznie PSG wyglada lepiej.Ale z ogólną oceną poczekajmy do końca spotkania.
Tekst mocno optymistyczny.Mecz z Granadą niczego tak naprawde nie udowodnił.Prawdziwe sprawdziany dopiero przed drużyną.
Świętą prawdą jest natomiast to ,co zostałon napisane o Xavim.Cieszę się,że Creus zamknął usta wielu,którzy wysyłali go na emeryturę do egzotycznych klubów.
0
Żenujące ,jeśli jest w tym oczywiście ziarno prawdy
22
Czytam niektóre komentarze i się zastanawiam czy na pewno pisali je kibice Barcelony.Pedro w formie czy bez-to nadal piłkarz Barcelony...
0
po hiszpansku ,dla jednego to język ojczysty,drugi gra w LLiga parę ładnych lat
1
takie pokolenie,co zrobisz...
0
Zgadzam się.Oczywiście będzie wspaniale jak Leo pobije rekord i tego wszyscy mu życzymy.Natomiast nie spodziewam się entuzjazmu na Bernabeu za to jakieś mało przyjemne demonstracje bardzo prawdopodobne.Ja to nawet sie boję,że rywal może wyjatkowo niesportowo potraktować Leo byleby ten nie był w stanie pobic tego rekordu.Ale to już teorie spiskowe.Leo niech strzela na SB.To w zupełności wystarczy.Każdy kibic będzie wiedział z czym wiążą się te gole.
2
Ta komisja to jakis kabaret.Członkostwo Pereza niewytłumaczalne.
0
A gdzie on ma dobre statystyki? Na dzień dzisiejszy bez formy.Od dłuzszego czasu zresztą.Może się jeszcze pozbiera?
3
Albo Del Bosque nie potrafi wykorzystać Costy albo ten piłkarz po prostu nie pasuje do tego co gra Hiszpania.Bramkę tez powinien Vincente odmłodzić.Szanuje Ikera ale chyba najlepsze za nim.Nie trzeba wspominać,że Pedrito to się emerytura należy...Przegrana ze Słowacją to lodowaty prysznic dla Hiszpanów
0
Bardzo brzydki ten faul Casorli.
2
Nawet w 4 milionowym kraju,gdzie żyje ponad 500 tysięcy Cyganów nauczyli sie grać w futbol i do tego na takim poziomie,że potrafia wygrać z Hiszpanią.Włosi mówią-impresionante.Jestem w szoku jak słaby poziom prezentuje Hiszpania
0
Oczywiście ma dużo racji,natomiast wydaje mi się, przemawia przez niego żal,że Barca nie wybrała jego syna.
0
Tylko,że kibice wątpią od dłuższego już czasu a z tą motywacja to różnie bywa.
0
Może Wenger by coś z niego jeszcze wykrzesał.
0
Wychodzi na to ,że Barca kupiła jedną wielką kontuzję.
0
Trzymam mocno kciuki za Victora.Chce go zobaczyć znowu między słupkami.
0
Może się co najwyżej poprzyglądać.
1
Należy pamiętać o Tito bo sobie na to zasłużył.
0
A człowiekowi się łezka w oku kręci i żal d..e ściska,że nie robi tego dla Barcelony
8
A Fabs znowu asysta.Nawet przypomniał sobie jak się biega i gra w obronie.Znakomity początek sezonu...
1
Alves swoje zrobił,więc szacunku mu nie odmawiam.Niestety nawet najlepsze i najdroższe auta zaczynają kiedyś zawodzić.Wtedy najlepiej takie auto wymienić na solidne i sprawdzone.Zapłacimy więcej ale unikniemy rozczarowań.Douglas nie pograł za wiele i niesprawiedliwie oceniać zawodnika po jednym meczu.Niestety Douglas pochodzi ze źródła,które wcisnęło Barcelonie już 2 "wyśmienitych " graczy za sumę niemal 20 mln euro.Za takie pieniądze można pół T Mobile Ekstraklasy wykupić i efekt będzie ten sam.Jasnowidzem nie jestem ale podzielam Twój niepokój.Tacy gracze Camp Nou powinni oglądac co najwyżej z wysokości trybun.
0
Fajne wieści.Mam nadzieję,że po przedłużeniu kontraktów niektórzy zaczną myśleć już tylko o grze na najwyższym poziomie.Oddanie Alexisa i zostawienie Pedro to była jedna z tych decyzji,które ciężko mi zrozumieć.
1
Oczywiście,że drużyna powinna mieć lidera.Ale nawet lider powinien powinien mieć pełny szacunek do szkoleniowca i go słuchać.Podziały w sztni to coś najgorszego co może się przytrafić klasowej drużynie.Wszelkie nieporozumienia drogo kosztują i lepiej ich unikać.Sadzanie Pique na ławce rzeczywiście nie było mądrym posunięciem.To gracz,który w ważnych spotkaniach umie się odnaleźć.Oczywiście trafiają mu się babole ale najczęściej w meczach z ogórkami.
0
Przecież nikt nie oczekuje,że Lucho sie zmieni.To Barca ma ( miała ) się zmienić.Na lepsze,rzecz jasna.
1
Wreszcie ktoś kto myśli podobnie jak ja
0
W 2010 był dostępny Ronnie,w doskonałej formie.Trzeba było korzystac a nie teraz gdybać "gdybym miał Neymara"...
0
Zapomniałeś o Micky Wardzie, czy Roberto Duranie.Takich kozaków nie było wielu...Poza tym pytanie można odwrócić.Jeśli to odczucie subiektywne to jaki grajek wg autora wątku był lepszy od Leo ( w opinii autora rzecz jasna).Argumenty,statystyki itd i mozna dyskutowac...
0
Mario,pierwszy to też była "rzeźba".Myślę,że wielu sędziów zamiast wskazać na wapno ukarałoby tego pajaca żółta kartką.Miał dużo szczęścia,bo dryblował w tłoku.Nie mam szacunku do takich zachowań.
0
Arsenal ma dzis z górki i cieszy mnie ,że Alexis gra dzis dobre spotkanie.Miło popatrzeć.
1
Można zmieniać skrzydłowych ale para stoperów powinna być stała.Powiedział to zreszta Pep Guardiola,żeby nie było,że wymyślam jakieś dziwne teorie.Tak częste rotacje nie są dobre dla drużyny a bramkarz powinien być JEDEN,nie dwóch czy trzech,tylko własnie jeden.Powinien mieć pewność siebie i zaufanie trenera.Powtarzamy błąd Realu z zeszłego sezonu.
Właśnie takie drużyny jak Paryż pokażą jakość obecnej Barcelony.Póki co hurraoptymizm jest niewskazany.Wymęczone zwycięstwo z Apoelem,skromne z Villareal.Nawet Granada w I-szej połowie pokazała,że w ekipie Barcy nadal panuje chaos.Motorycznie PSG wyglada lepiej.Ale z ogólną oceną poczekajmy do końca spotkania.
0
Tekst mocno optymistyczny.Mecz z Granadą niczego tak naprawde nie udowodnił.Prawdziwe sprawdziany dopiero przed drużyną.
Świętą prawdą jest natomiast to ,co zostałon napisane o Xavim.Cieszę się,że Creus zamknął usta wielu,którzy wysyłali go na emeryturę do egzotycznych klubów.