No tak, zawsze te manity zaczynają się zwykle od karnych ,których nie było albo bramek,co nie powinny być uznane.Jak już otworzy się mecz to se można dokonywać rozbojów.A mądry trener,świetny skład to doskonałe uzupelnienie
Kiedy Leo zdobywał ją 4 x z rzędu ,miała a teraz nagle wszyscy kwestionują sens tej nagrody.
Sama nagroda nie jest zła natomiast okoliczności wyboru piłkarza czy jej przyznania bywają często skandaliczne,jak w zeszłym roku choćby,Biorąc pod uwagę,że o obiektywne oceny jest niezmiernie trudno-co więcej -wydają sie niemożliwe a wybór piłkarza często jest uwarunkowany jego medialnością,to sens przyznania takiej nagrody jest faktycznie wątpliwy.Dla mnie ,kibica Barcelony,najlepszym piłkarzem i to nie tylko tego roku,jest Leo Messi,dla kibiców madrytu będzie to CR ,dziennikarze również mają swoje sympatie a FIFA czy UEFA swoje interesy.Wybór najlepszego piłkarza globu niezmiernie się zatem komplikuje.
Chłopak jest zagubiony i jako człowiekowi zwyczajnie mu współczuję,bo znalazł sie naprawdę w mało komfortowej sytuacji.Tylko po co był ten zakup?Wczoraj podczas jego występu nie widziałem jednego zagrania,które znamionowałoby piłkarza wysokiej klasy,czy choćby piłkarza z dużym talentem.Brak szybkości,słabo się ustawiał,podania do najbliższego partnera ( z wyjątkiem jednego dośrodkowania w pole karne bodaj do Munira).Jeśli byłby to dzieciak,mozna byłoby zrozumieć zakup.Ale gość był wzięty po to by wzmocnić szeregi Barcelony.Jak Zubi wybierał stoperów,przebierał jak w ulęgałkach.Ten nie pasuje profilem,ten za wolny,ten za szybki,tamten nie umie rozprowadzać piłki,jeszcze inny nie podpina się pod akcje ofensywne.Jeśli jakiś gracz był mało doświadczony mówiło się ,że ma talent i w przyszłości może stanowić o sile swojej formacji. W tym przypadku nie widać nic-takie jest moje zdanie.Prawdą jest,że się starzeję i byc może nie dostrzegam niuansów,które znamionują wielkiego gracza,więc jeśli jest ktoś,kto dostrzegł nieprzeciętność tego zawodnika,niech podzieli się spostrzeżeniami.
Moim zdaniem ta sytuacja z Montoyą wybiega poza kwestie sportowe.Nie dać chłopakowi szansy na pokazanie się z tak słabym przeciwnikiem to zwyczajna złośliwość.Od Douglasa w każdym razie prezentuje się znacznie lepiej.
Dokładnie,to tak jak porównać dwie osoby,które ukończyły studia.Jedna to geniusz, a druga kujon,który poświęca 10 x więcej czasu na zadanie,które "geniusz" robi w minutę.
Nie znajduje płaszczyzny ,na której mógłbym porównać Wengera vs Erikssona & Ranierego.
Leo Messi w trójce finalistów: Nie przeczytałem jednego artykułu we FF,który by negował obecność Leo w wąskim gronie finalistów.A zaglądam często,ogladam magazyn L'Equipe w miarę regularnie.Messi we Francji ma naprawdę wielu zwolenników jego wielkiego talentu.
A propos FF.Czy ktoś mógłby przypuszczać,że Mathieu zostanie piłkarzem meczu z Valencją? Wg FF to właśnie Francuz był kluczową postacią. http://www.francefootball.fr/news/Le-barca-au-bout-du-suspense/518834
Dokładnie tak to wygląda,żadnych poziomych pasów nigdy nie było i byc nie powinno.Zarząd jako pierwszy o tym powinien wiedzieć.To ,że Perez pozbył się krzyża z herbu Realu,nie znaczy,że Barca ma również łamać tradycje.
Poprzednicy napisali już tyle,że nie będę powtarzał ich myśli.Tu naprawdę jest niewiele powodów do optymizmu. a drużyna z osaczonym Leo traci połowę swojej wartości.
Ten sędzia powinien sam anulować tę kartkę.Czyżby był tak głupi,że nie dostrzegł jakiego babola popełnił? Komisja nawet przez chwilę nie powinna miec wątpliwości,że to była bezpodstawna decyzja.Chyba,że jest coś o czym nie wiemy i Leo nawtykał sędziemu.Tyle,że to nie w jego stylu.
Legii za obrażenie bramkarza Lokeren grożą wyrzuceniem z LE.Jak zatem powinni potraktować Valencję w przypadku,gdzie kibic mógł spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu najlepszego piłkarza wszechczasów?
Żaden fail.Redakcja podaje w tabeli ilość punktów w czasie rzeczywistym.Jakbyśmy wygrywali 1-0 w 86 minucie na praykład,to Redakcja wtedy dopisuje 3 punkty,mimo,że spotkanie nie jest dokończone.Tak jest od dłuższego już czasu.
Poczytajcie trochę o Valdesie to może przestaniecie powtarzać,że poleciał na kasę,bo smutno człowiekowi się robi jak czyta takie opinie.Na tej stronie jest kilka tekstów o Valdesie ,wystarczy poszukać.
Myślałem,że Valencja zagra bardziej otwarty futbol,tymczasem Los Che zamykają się jak każda inna ekipa grająca z FCB i grają kontrą.Klasycznie Barcelona ma z tym problemy,co pokazała ostatnia akcja.
Dwóch DP ,było tyle płaczu,że płynność gry na tym ucierpi.Czy naprawdę widać dużą różnicę pomiędzy Barceloną grającą jednym DP a Barcą grającą dwoma?
Oczywiście pomijam Barcę Guardioli.
Miło słyszeć z ust tak wielkiego piłkarza,co istotne-Niemca (jak wiadomo Niemcy nie lubią się przyznawać,że na kimś się wzorują uważają sie bowiem za perfekcjonistów w każdej dziedzinie),że wzorem dla nich jest Nasz kochany Klub.Rozumiem też,że Rummenigge ma tu na myśli jedynie styl Barcelony nie jej zarządzanie.
0
To nie pierwsza 100 % sytuacja,którą spieprzył Alba w tym sezonie
0
Kibice są szalenie zadowoleni ,jak słychać z trybun.
1
No tak, zawsze te manity zaczynają się zwykle od karnych ,których nie było albo bramek,co nie powinny być uznane.Jak już otworzy się mecz to se można dokonywać rozbojów.A mądry trener,świetny skład to doskonałe uzupelnienie
1
Nie gdybajcie już bo to pozbawione jest sensu.Dopóki ten zarząd się nie rozleci nic się nie zmieni.
0
Ja Ci dziękuję za ten materiał.Fantastyczny.
3
Kiedy Leo zdobywał ją 4 x z rzędu ,miała a teraz nagle wszyscy kwestionują sens tej nagrody.
Sama nagroda nie jest zła natomiast okoliczności wyboru piłkarza czy jej przyznania bywają często skandaliczne,jak w zeszłym roku choćby,Biorąc pod uwagę,że o obiektywne oceny jest niezmiernie trudno-co więcej -wydają sie niemożliwe a wybór piłkarza często jest uwarunkowany jego medialnością,to sens przyznania takiej nagrody jest faktycznie wątpliwy.Dla mnie ,kibica Barcelony,najlepszym piłkarzem i to nie tylko tego roku,jest Leo Messi,dla kibiców madrytu będzie to CR ,dziennikarze również mają swoje sympatie a FIFA czy UEFA swoje interesy.Wybór najlepszego piłkarza globu niezmiernie się zatem komplikuje.
1
W ostatnim ligowym meczu z Lille mieli sporego farta,że wywieźli 1 pkt. Taką grą raczej nie podbiją Camp Nou
4
Chłopak jest zagubiony i jako człowiekowi zwyczajnie mu współczuję,bo znalazł sie naprawdę w mało komfortowej sytuacji.Tylko po co był ten zakup?Wczoraj podczas jego występu nie widziałem jednego zagrania,które znamionowałoby piłkarza wysokiej klasy,czy choćby piłkarza z dużym talentem.Brak szybkości,słabo się ustawiał,podania do najbliższego partnera ( z wyjątkiem jednego dośrodkowania w pole karne bodaj do Munira).Jeśli byłby to dzieciak,mozna byłoby zrozumieć zakup.Ale gość był wzięty po to by wzmocnić szeregi Barcelony.Jak Zubi wybierał stoperów,przebierał jak w ulęgałkach.Ten nie pasuje profilem,ten za wolny,ten za szybki,tamten nie umie rozprowadzać piłki,jeszcze inny nie podpina się pod akcje ofensywne.Jeśli jakiś gracz był mało doświadczony mówiło się ,że ma talent i w przyszłości może stanowić o sile swojej formacji. W tym przypadku nie widać nic-takie jest moje zdanie.Prawdą jest,że się starzeję i byc może nie dostrzegam niuansów,które znamionują wielkiego gracza,więc jeśli jest ktoś,kto dostrzegł nieprzeciętność tego zawodnika,niech podzieli się spostrzeżeniami.
13
Moim zdaniem ta sytuacja z Montoyą wybiega poza kwestie sportowe.Nie dać chłopakowi szansy na pokazanie się z tak słabym przeciwnikiem to zwyczajna złośliwość.Od Douglasa w każdym razie prezentuje się znacznie lepiej.
3
Komitet Apelacyjny dobrze wiedział ,że pójście w zaparte i utrzymanie kary byłoby pozbawione sensu.Cieszy mnie ta decyzja.
1
Dokładnie,to tak jak porównać dwie osoby,które ukończyły studia.Jedna to geniusz, a druga kujon,który poświęca 10 x więcej czasu na zadanie,które "geniusz" robi w minutę.
1
Szkoda,utalentowany dzieciak
1
Nie znajduje płaszczyzny ,na której mógłbym porównać Wengera vs Erikssona & Ranierego.
Leo Messi w trójce finalistów: Nie przeczytałem jednego artykułu we FF,który by negował obecność Leo w wąskim gronie finalistów.A zaglądam często,ogladam magazyn L'Equipe w miarę regularnie.Messi we Francji ma naprawdę wielu zwolenników jego wielkiego talentu.
A propos FF.Czy ktoś mógłby przypuszczać,że Mathieu zostanie piłkarzem meczu z Valencją? Wg FF to właśnie Francuz był kluczową postacią.
http://www.francefootball.fr/news/Le-barca-au-bout-du-suspense/518834
1
Dokładnie tak to wygląda,żadnych poziomych pasów nigdy nie było i byc nie powinno.Zarząd jako pierwszy o tym powinien wiedzieć.To ,że Perez pozbył się krzyża z herbu Realu,nie znaczy,że Barca ma również łamać tradycje.
1
Bardzo celne spostrzeżenie.Sam przyznam,że zapomnialem o nim.Może dlatego,że to skromny chłopak,który po prostu wykonuje swoją robotę.
2
0
Piękna i szczytna inicjatywa...
1
Poprzednicy napisali już tyle,że nie będę powtarzał ich myśli.Tu naprawdę jest niewiele powodów do optymizmu. a drużyna z osaczonym Leo traci połowę swojej wartości.
0
Ten sędzia powinien sam anulować tę kartkę.Czyżby był tak głupi,że nie dostrzegł jakiego babola popełnił? Komisja nawet przez chwilę nie powinna miec wątpliwości,że to była bezpodstawna decyzja.Chyba,że jest coś o czym nie wiemy i Leo nawtykał sędziemu.Tyle,że to nie w jego stylu.
28
Legii za obrażenie bramkarza Lokeren grożą wyrzuceniem z LE.Jak zatem powinni potraktować Valencję w przypadku,gdzie kibic mógł spowodować trwały uszczerbek na zdrowiu najlepszego piłkarza wszechczasów?
4
Taka powinna być procedura,bo to zwyczajna kpina.Ciekaw jestem jak sędzia oceni sam swoją dzisiejszą pracę.
2
A sędziego zdegradować do sędziowania ligi amatorskiej.Nie dość,że nieudolny to ślepy.
0
Villarato -jedyne co przychodzi mi do głowy.
1
Żaden fail.Redakcja podaje w tabeli ilość punktów w czasie rzeczywistym.Jakbyśmy wygrywali 1-0 w 86 minucie na praykład,to Redakcja wtedy dopisuje 3 punkty,mimo,że spotkanie nie jest dokończone.Tak jest od dłuższego już czasu.
0
Jeszcze sędzia ślepy na domiar złego...
1
Poczytajcie trochę o Valdesie to może przestaniecie powtarzać,że poleciał na kasę,bo smutno człowiekowi się robi jak czyta takie opinie.Na tej stronie jest kilka tekstów o Valdesie ,wystarczy poszukać.
3
Myślałem,że Valencja zagra bardziej otwarty futbol,tymczasem Los Che zamykają się jak każda inna ekipa grająca z FCB i grają kontrą.Klasycznie Barcelona ma z tym problemy,co pokazała ostatnia akcja.
0
Dwóch DP ,było tyle płaczu,że płynność gry na tym ucierpi.Czy naprawdę widać dużą różnicę pomiędzy Barceloną grającą jednym DP a Barcą grającą dwoma?
Oczywiście pomijam Barcę Guardioli.
0
Irytujące są wywiady z LE,przynajmniej w moim odczuciu.
3
Miło słyszeć z ust tak wielkiego piłkarza,co istotne-Niemca (jak wiadomo Niemcy nie lubią się przyznawać,że na kimś się wzorują uważają sie bowiem za perfekcjonistów w każdej dziedzinie),że wzorem dla nich jest Nasz kochany Klub.Rozumiem też,że Rummenigge ma tu na myśli jedynie styl Barcelony nie jej zarządzanie.