1

Alcantara podoba mi się bardziej od Rakiticia.Z meczu na mecz coraz bardziej dojrzały futbol

0

Na razie to wygląda tak jakby Barca chciała przegrać to spotkanie na własne życzenie.Oczywiście w II połowie pewnie wszystko ulegnie zmianie ale na razie wszyscy sobie przeszkadzają,mnóstwo niecelności ,dużo przypadku w grze.Villareal jakby zaskoczony takim obrotem sprawy.Na szczęście bramka wyrównująca do szatni.

0

Pep publicznie zawsze prezentuje się świetnie.Raiola na każdym kroku jak kmiot.To jakich zawodników reprezentuje nie ma żadnego znaczenia.

1

Już nadrobiłem zaległości.Na nieszczęście kilka minut musiałem spędzić tam,gdzie nawet król chodzi piechotą.Więc nie widziałem również powtórki.

1

Skoro na naradzie przedmeczowej kazał swoim graczom kopać zawodników Barcelony gdzie popadnie i ile popadnie nie dziwię się,że jest z nich dumny.

0

Gdyby na boisku pozostało tylko 7 zawodników mecz prawdopodobnie nie byłby kontynuowany.Ja też nie wierzę,że Gabi dostał czerwo za kulturalną dyskusję z sędzią.

0

Mam nadzieję,że Redakcja zrobi małą powtórkę z rozrywki i pokaże bramki i asysty.Uciekła mi akcja ,po której Neymar strzelił bramkę z asystą Suareza.

0

Nie ma przeproś,wielkie koszenie.Sędzia mógłby zagwizdać w końcu.

5

Co za paranoja.W Barcelonie grać nie może ale w Realu już tak

1

Perez pewnie szczęśliwy,że uprzedził Barcę ,która miała na niego wielką ochotę.Co do zarobków to jakaś pomyłka chyba.Czytałem,że ma zarabiać 2 mln za sezon co i tak jest kosmiczną kwotą w jego wieku.Ile w tym prawdy tego nie wiadomo.Czy jednak odpali w dorosłej piłce tego nie wie nikt.Nie mniej życzę mu udanej kariery.Mam tylko nadzieję,że w jego okresie to Barca będzie zdobywać trofea i któregoś dnia pożałuje swojego wyboru.

0

Jeden słabszy mecz nie jest powodem by nie grał

1

Z pewnością się da.Nie wiem jednak czy wszystkie agencje mają dostępną taką opcję.Trzeba poprzeglądać oferty.No i w ciemię bici nie są i wiedzą,że prawdopodobieństwo jest duże więc i zarobić nie da się za wiele.

1

Przemek Tytoń wyjazdów na Camp Nou mile wspominał nie będzie.Ale dałem ciała.Przecież mecz jest rozgrywany w Elche.Kumpel nabijał mi głowe dzisiaj tematem Tytonia w kontekście jego występów z Barceloną i nie wiem skąd mi się wzięło,że grają na CN.Posypuję głowę popiołem

1

Myślę,że byłoby możliwe ściągnięcie Nathaniela Clyne'a od Świętych.Chłopak ma jakość i z pewnością byłby dobrą alternatywą dla Daniego.Wydaje się,że możliwość gry w takim klubie jak Barca spowodowałoby,że mógłby sobie spokojnie poczekać do stycznia.

1

Chociaż tyle,że będzie można kupować.Tylko nie wiem czy zawodnicy wysokiej klasy będą chcieli czekać do stycznia z grą? Interesuje mnie natomiast czy jest opcja kupna i natychmiastowego wypożyczenia.Czy jest konieczna do tego rejestracja zawodnika?Jak to wygląda,może ktoś się wypowie na ten temat.

0

Już kończyłem odpowiedź,gdy zamknęło mi stronę...Pozwolisz,że wrócę innym razem do tematu.Pozdrawiam.

1

Chcesz powiedzieć,że za Rosella była równowaga? Przecież to ,co dzieje się obecnie w klubie to wynik własnie jego niezrównoważonych decyzji i działań.
Wiem,że tego nikt nie chce ale dopóki klub nie znajduje się w rękach jakiegoś Abramowicza czy braci Glazer,w klubie nie będzie należytego porządku.Każdy będzie uprawiał swoją politykę,przekonywał do swoich racji z nadzieją,że któregoś dnia i jemu trafi się jakiś stołek.

5

Pewnie mówiąc o lepszych myślał o sobie nadęty dupek

0

Nie wiem co miał znaczyć ten komentarz.O ile się nie mylę Tito jest trenerem,u którego debiutowało najmniej zawodników.

0

Komentator kompletnie nieprzygotowany do meczu.Nie pamiętam kiedy Tito zagrał 10 wychowankami.

1

Leo x 3. Mógłby LE dać szansę Rafinhi

0

Busquets ogrywany dziś jak dziecko,do tego straty na poziomie polskiej III ligi a co robi dziś Suarez to się w głowie nie mieści.

1

Nie wiem kto komentuje ten mecz ale zwyczajnie komentarz jest nudny i bezwartościowy.Przynajmniej dla mnie.

2

Miód -malina ta brameczka

1

Masz rację,zapędziłem się.Ale to było tak dawno..Puchar Europy zmienił nazwę w 92 roku.Czasem warto sprawdzić co się pisze bo pamięć jak widać zawodzi.Dzięki za korektę.

1

Mam trochę inne preferencje co do obuwia (New Balance,Salomon,Asics) ale Adidasa też kupuję i wydaje mi się jednak,że oferta niemieckiej firmy jest ciekawsza.Choćby obuwie z gore - texu.Takiego modelu jak Adidas Terrex Swift Nike nie ma w swojej ofercie,czy choćby Snowa albo Riot.

1

Tak jak nie lubię Chelsea tak cieszy mnie dyspozycja Cesca.Znów asysta przy bramce Costy,piętnasta już.Nawet jeśli w II połowie sezonu zejdzie z formą to i tak na koniec okaże się,że wykonał kawał solidnej roboty.

4

Nade wszystko trzeba wyciągnąć z Sevilli Suareza.

4

Nie spodziewałem się Pepe Costy na tym stanowisku.Bartomeu robi wszystko by zdobyć głosy w wyborach.Brakuje teraz by jeszcze Txema Corbella dostał jakieś zaszczytne stanowisko,może być dyrektor sportowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?