1

No i z FC Basel zagrał solidne spotkanie...

0

Można byc blisko porozumienia z 10 klubami to nic nie znaczy.Oczywistym jest,że to zwykłe wywieranie presji na Barcelonie,znając jej obecną sytuację.
Barca nie ma zbyt wielu rozwiązań,Dani dostanie co chce albo pójdzie swoją drogą.No chyba,że koledzy przekonają Daniego do pozostania jeszcze na sezon-dwa.

2

Wcale mnie to nie dziwi.Gdyby podobna sytuacja dotyczyła Barcelony reakcja byłaby podobna.Bardziej od tego zamieszania wokół stadionu interesuje mnie powrót do zdrowia Sergio.

1

Ronaldo uczesał swoją figurę woskową- normalnie temat na poemat.A stawianie zapory za Danilo może oznaczać,że Porto bardziej interesuje deal z Barceloną ,od której chcieliby wyciągnąć oprócz kasy,młodego Tello.
Nadal nie jestem przekonany,że ten chłopak ma wystarczająco jakości na Barcelonę a oferta Realu nie musi oznaczać,że Real go naprawdę potrzebuje.

1

Postawiłem dziś kasę na Bilbao.Zobaczymy co zrobi ekipa z San Mames

1

Sedziowie to jedna sprawa ale tak paskudnie grającego Villareal sobie nie przypominam.

0

Nawet i do 2 miesięcy

1

Trochę chamsko gra Villareal .

1

Busi ma po meczu.Zeby nie wyczesali nam pół składu.Bo Już Czeryszew paskudnie wszedł w Suareza.Brak Sergio w GD to paskudnie głupia strata.

0

Czeryszew chce ułatwić chyba kolegom z Realu zadanie xd

1

To jest geniusz,nie mam pytań.Jakie piłki dogrywa Leo to Becks może tylko podziwiać.

5

Tylko dlatego,że zagrał świetne spotkanie z AM? A może mnie coś ominęło? Szczerze mówiąc ( pisząc ) nie śledzę w ogóle Bayeru Leverkusen i nie wiem co ten chłopak potrafi.Jednego można być raczej pewnym,tej nacji serca do gry raczej nie brakuje.

6

No,temu to się powodzi.Ale akurat temu człowiekowi to bym nieba przychylił.

1

23 lata niby wiek,w którym piłkarz powinien byc już p r a w i e ukształtowany,z drugiej strony gra na pozycji,na której można grać spokojnie po 30.Problem jest taki,że czasu jaki dostaje nie wykorzystuje należycie,choć też nie dostaje go zbyt wiele.Może asekuracyjnie należałoby chłopaka wypożyczyć na rok czy dwa.

1

Trzeba mieć absolutną pewność,że znajdzie się taka ilość chętnych by zapełnić tak wielką arenę.W innym przypadku pozostaje jeszcze Mestalla,obiekt znacznie mniejszy ale można byc pewnym,że zostanie zapełniony do ostatniego miejsca.

1

Weź poprawkę ,że chłopak gra w lidze,która jest zwyczajnie słaba.Nawet Juve,które przerasta poziomem resztę drużyn z Serie A, z przeżywającym kryzys Dortmundem,wyglądało średnio.Oprócz harującego ,jak zwykle ,Teveza i momentami Moraty reszta (łącznie ze sfrustrowanym Pogbą) grała poniżej oczekiwań.Zresztą Pogba dokończył spotkanie tylko dzięki sędziemu,bo za faul na Piszczku i bodaj,Schmelzerze,powinien wylecieć z boiska.I to nie jest pierwszy raz,kiedy mu coś nie wychodzi i nie potrafi utrzymać nerwów na wodzy.Suma za niego jest astronomiczna i całkowicie dla mnie niezrozumiała.Jeśli dołożymy do tego krnąbrny charakter zawodnika,to ten interes wydaje sie byc jak dla mnie dość wątpliwy.
Nie odmawiam mu jakości,bo naraziłbym sie na śmieszność ale jego obecna wartość rynkowa nie idzie w parze z walorami czysto piłkarskimi.
Przekonamy sie niebawem,dokąd jest w stanie zaprowadzić Starą Damę.

1

Może więc najpierw wypożyczenie? Może jeszcze jego gwiazda rozbłysnie? Ma pretensje ale jak dostaje szanse to prezentuje się co najwyżej przeciętnie.Kogo chciałby wygryźć ze składu?Naprawdę ten chłopak widzi sie w pierwszej "11"?
Trochę szkoda,bo nadzieje były i wielu kibiców po odejściu Thiago pocieszało sie ,że jednak został ktoś lepszy -Sergi Roberto.
Dla mnie pewnego rodzaju rozczarowanie.

3

Widać facet nie próżnuje i do tego ma oko.Vieto ma duże możliwości i styl gry Barcelony z pewnością by mu leżał.Pomijam teraz za kogo itp.Chodzi o sam fakt.Ale przyglądać się to jedno a sfinalizować to zupełnie inna bajka.Zobaczymy jak sobie poradzi,szczególnie w tym trudnym okresie,którym Barca ma ban na transfery.

1

Żaden piłkarz nie godzi się z rolą rezerwowego . Może ją co najwyżej zaakceptować na jakiś czas mając w głowie inne plany.Ja jednak za każdym razem zastanawiam sie nad pewną sprawą.Każdy piłkarz,który wybiega w podstawowym składzie zaklina się na śmierć,że za Barce odda życie.Jak jest przesunięty do rezerw,ta miłość nagle zaczyna wygasać.A przecież silna drużyna to drużyna z silnie obsadzoną rezerwą.Każdy wie,że ilość rozegranych minut na boisku = pieniądze.Dlatego kontrakty istotnych dla klubu graczy powinny być tak skonstruowane by nie szukali oni wrażeń po innych klubach.Pozostają jeszcze ambicje sportowe ale te Pedro chyba ma spełnione...

1

Z pewnością tacy się znajdą.

2

Ale Masche musi się pilnować,bo nie wiadomo kto będzie sędziował Eibar.Busi ,Alba i Mathieu muszą się dyskretnie wykartkować albo LE niech kogoś posadzi na ławie w obu tych spotkaniach.

4

Przemiana materii w tym przypadku odgrywa istotniejszą rolę.Mój Ojciec-75 lat nigdy nie był sportowcem,nie miał czasu nawet na ruszanie się.Większą połowę swojego życia spędził w pracy jako inspektor nadzoru.W wieku 75 lat nie ma brzucha mimo,że lubi sobie pojeść co nieco a od ciast nie stroni.

1

Co do tego nie ma wątpliwości,tutaj często ocenia sie walory pozapiłkarskie.

1

RSSS gra właśnie z Valencią.Podobają mi się koszulki ,w jakich grają dziś gracze z San Sebastian.Nie wiedziałem natomiast,że sponsorują ich Chińczycy...

1

Kolor zielony,jak najbardziej.Rakitic pokazuje kolejny już raz,że póki co mylę się w ocenie jego przydatności do Barcelony a Luiz pokazał dzisiaj jakim jest napadziorem.Ta sytuacja wcale nie była taka prosta do wykorzystania.A uderzenie piłki to kolejny element magii tego zawodnika.Liczę na więcej i częsciej w każdym razie.

2

Chodzi o to,że by sytuacji nie uznać za spaloną przed zawodnikiem drużyny przeciwnej musi być 2 graczy.Więc zwykle jest to bramkarz i zawodnik z pola.Inaczej postrzegana jest sytuacja,gdy linię spalonego wyznacza piłka.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Spalony_%28pi%C5%82ka_no%C5%BCna%29

1

"Niektórzy okazują swoje niezadowolenie w sposób bardziej ekspresyjny, inni nieco spokojniej. Nie przykuwam uwagi do tego, co robią piłkarze, gdy schodzą z boiska. Skupiam się na tych, którzy się na nim znajdują i mogą zmienić sytuację w meczu." Bardzo mądra i wyważona odpowiedź.
Może mnie ktoś oświecić i przybliżyć o jakiej kampanii przeciw Suarezowi rozmawiali panowie? Ewidentnie jestem nie w temacie.

1

Destro nie ma wątpliwości jeżeli patrzymy na zdjęcie przedstawiające tę sytuację ale wystarczy,że sędzia boczny był metr za zawodnikami i już prawidłowa jej ocena nie jest taka łatwa jak mogłoby nam się wydawać.Do tego Leo był na tyle mądry,że stał niemal nieruchomo a Oier był w ruchu.To tez mogło zakłócić percepcję arbitra.Ale myślę,że nie ma co roztrząsać tej sytuacji

18

To minimalny spalony,którego nie dostrzegłaby spora część arbitrów.Oier jest minimalnie z tyłu za Leo i jeśli boczny nie był ustawiony na linii z nimi trudno było to dostrzec.
Pytanie czy na pewno był karny dla Granady,bo dla mnie to też kontrowersyjna sytuacja.

0

A tak chwaliłem Bartre.Musi jeszcze popracowac nad sobą chłopak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?