0

Masche zgłupiał z tego wszystkiego,nie wie gdzie ma grać .

0

Sam się usadził skoro tam jest nie chciał skorzystać z VIP ani honorowej,woli między Katalończykami

0

Jak to nie wlazło???

4

Nasri to burak,którego można wyprowadzić z równowagi

0

Tevez pozamiatał.

1

Mam nadzieję,że ten puchar przywiozą piłkarze w maju do Barcelony.

0

Siedzi w Stanach i się dokształca

2

Szanuję Erica i jego zdanie ale jeśli Madryt to tylko Isco.Żadnych cudaków.Przez takiego Benzemę dostałbym zawału.Koleś potrzebuje 100 okazji by strzelić dwa gole.Kiedyś to był talent bez wątpienia,ale od kiedy pamiętam zawsze nierówny.W Lyonie było podobnie.

0

Sorry,że zdublowałem Ci posta...

0

Turki jakoś nie mają farta...

0

Ale zaczęli....

0

Masz po polsku.U mnie bez żadnych cięć.http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2

1

I zarabia 9 mln rocznie...

1

Ciekawie w Madrycie.Będzie dogrywka najprawdopodobniej.

1

Tutaj oglądam http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2 i jest nieźle ,nie wiem jak u Ciebie

1

No i teraz barykada.Ale pewnie będzie tak jak w Monachium.Braknie tego jednego gola i z bólem d... Arsenal opuści Monaco.Tak jak myślałem,Arsenal wygra ale raczej nie awansuje.

0

Przecież gdyby to była Barca to zawału bym dostał.

1

Ja mimo wszystko cenie tego trenera,bo przez długi okres Arsenal spłacał przecież stadion i pieniędzy na transfery było mało.Mimo to potrafił utrzymać zespół na pewnym poziomie przez dłuższy czas.Sporo zawodników też wychował,którzy potem odeszli zarabiać więcej pieniędzy.Inna sprawa,że w tym klubie to właśnie Arsen zarabia największe pieniądze,bodaj 9 mln za sezon.

0

Coś spuścił z tonu ostatnimi czasy

1

ciągle dogrywka w perspektywie...

4

Wenger jak odpadnie z rozgrywek to pewnie zapłaci głową . To ściąganie Giroudów,Chamakhów odbije mu się czkawką któregoś dnia.

2

Jak się popełnia takie błędy we własnym polu karnym to trudno o odrobienie takiej przewagi.Poza tym za mało zaangażowania ze strony Arsenalu.

1

Na kiego ch... Alexis tak holuje te piłkę...

0

Byłoby miło...Ale to jeszcze nie to.Tam potrzeba takiego Suareza ale mają pecha bo jedyny jaki taki biega gra w FCB

1

Ano tak to jest jak się ogląda na streamie i część transmisji gdzieś ucieka.A potem człowiek na głupa wychodzi

0

Cos się pomyliło Nahornemu.Jak Arsenal strzeli jeszcze dwie to ma awans bo przecież u siebie przegrali 1-3 a nie 0-3

2

Giroud gola strzelił ale mimo wszystko to nie jest napastnik gwarantujący jakość.Arsenal potrzebuje napastnika z prawdziwego zdarzenia

2

Z Bayerem Leverkusen...

1

Mnie jest obojętne na kogo trafi Real.Interesuje mnie Barcelona nie Real.Oni i tak będą mieć farta,jak we wszystkich losowaniach od zarania dziejów.A Atletico też nie lubię za ten ich toporny futbol.Benfica też ma serducho do gry a jak inaczej się ją ogląda.A jak Real w słabej formie to nie jest powiedziane,że przejdą Porto czy choćby takie Monaco,na które nie chciałbym aby trafiła Barca,bo umieją się bronić .Zresztą liczę po cichu na Arsenal w dzisiejszym spotkaniu choć to z gatunku mission impossible.To,że wygrają jest raczej pewne tylko czy odrobią straty.

0

Mam nadzieję,że AM odpadnie ,bo Bayer z pewnością jest łatwiejszym potencjalnym przeciwnikiem w 1/4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?