0

Ja tego gościa kocham bardziej od swojej własnej żony...

0

Co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

1

Nie pytałem o Dusseldorf tylko Bayern.Poza tym to był sarkazm.Temat ( pomińmy poziom wiadomości ) o Leo,CR7 i o jego synu a Użytkownik pisze,że jest kibicem Bayernu Monachium.Mam bardzo dużo szacunku do wszystkich Użytkowników,tych młodszych i tych starszych.Nigdy nie zdarzyło mi się posłużyć argumentem wieku w dyskusji.Unikam sformułowań takich jak "gimbus", "hala dzieci" itd,co można sprawdzić śledząc moje posty.Nie robię personalnych wycieczek i jeśli już nie zgadzam się z czyjąś opinią,staram się nie urazić w żaden sposób jej autora,nawet jeśli pisze nie na temat.A post Kacpi2015 był zdecydowanie nie na temat.Może rozsądniej byłoby go ominąć zamiast kontynuować spamowanie.Niestety czasem trudno jest mi przejść obojętnie obok pewnych spraw.
A Fortuna kiedyś to była świetna ekipa.W 1996 grali nawet z Widzewem w Lidze Mistrzów ( wtedy Puchar Europy inaczej puchar mistrzów klubowych)

0

A w jakiej lidze oni grają?

3

Futre chyba ćpa bąki zakręcone w słoiku

0

Ja tez myślałem,że tylko u mnie nie ma.Widać inni mają komplet.Jaką masz przeglądarkę?

0

Może znowu Xavi ustalił taktykę jak na mecz z Milanem (4-0)

1

Byłoby szkoda nie dowieźć zwycięstwa do końca ale przy takim sędziowaniu to wszystko możliwe.AM powinno grać już w 10,w obronie by im się poluzowało mecz stałby sie łatwiejszy ale Mallenco zrobi wszystko by Barcelonie nie pozwolić na 3 punkty.Bydlak powinien na emeryturę odejść bo ślepnie w zastraszającym tempie.

1

W strukturach zarządu

0

Ale na 2-0 spaprał .

0

Tak się działo już w zeszłym sezonie jak Real miał jeszcze szansę na mistrza.

0

Spróbuj ,mnie działa
http://futbolhd.tv/stream1.php

2

http://meczelive.tv/na-zywo/pilka_nozna/fc-barcelona-atletico-madryt-liga-hiszpanska-19939.html
Linki do transmisji. Na polwizji i futbolhd powinno być ok no i aSportslive

0

No tak,o tym nie pomyślałem.

0

Dyskutowaliśmy tutaj któregoś dnia z Destro.Był bardzo szczęśliwy jak Suarez zasilił szeregi Barcelony,podczas gdy ja pisałem,żeby był ostrożny w zachwytach bo jest duża szansa,że Suarez w Barcelonie się nie odnajdzie.Bo czy się odnalazł?Ludzie piszą,że w Liverpoolu to po roku,że duża przerwa,że nie ograny itd.Urugwajczyk gra już 3 miesiące i wg mnie wypada zupełnie przeciętnie.Ja mam nadzieję,że po prostu równa do poziomu reszty i jak ktoś weźmie za mordę ten cały bałagan to i on będzie wyglądał nieco lepiej.Ale jak mówią ,nadzieja matką głupich.
Póki co to ja nie dostrzegam,że w drużynie mamy zdobywcę Złotego Buta.

0

Ponoć nie pasował do Barcelony

2

Lokowanie produktów na konferencjach to już delikatna przesada.Reklamy na ściankach i tak mocno biją po oczach.

11

"wtargnie do kocioła culé"-raczej kotła chyba,że kociołka...

13

Czy Nike konsultował z kimś ten projekt?A jeśli tak to z kim?Czyżby zarząd dał przyzwolenie na złamanie tradycji? A może to katarscy przyjaciele wymuszają takie zmiany? Senyera od wewnętrznej strony kołnierzyka? Szkoda,że nie od wewnętrznej strony majtek.Ale co tam,ważne by Qatar świecił z daleka...Mnie sie nie podoba ten projekt i mam nadzieję,że znajdzie sie ktoś,kto nie dopuści by Barca wybiegała w tych wynalazkach na boisko.

2

Moje oceny są niemal bliźniacze z ocenami Redakcji.Z dwoma wyjątkami.Srgi Roberto i Suarez.Ten pierwszy nie wiem za co został tak wysoko oceniony?
Gdy dostawał piłkę zwykle odgrywał do najbliższego gracza,samo poruszanie się między strefami jak na kogoś kto powinien uczyc się kreować grę to za mało.Dla mnie bez wyrazu.Suarezowi notę podnosi gol po ładnym zwodzie.Ale wciąż nie spełnia oczekiwań.
Duży kłopot sprawia mi ocenianie bramkarza w takich meczach jak ten z Elche.U mnie ma 6,bo nie zrobił niczego by go pochwalić a te wyjścia poza pole karne...Chłopakowi się chyba zwyczajnie nudziło

1

Swoją droga to ciekaw jestem jakby Ryjek wypadł ponownie.Przyznam,że chętnie bym go znów zobaczył w roli trenera Barcelony,chociaż efekty trudno przewidzieć. Nie bardzo wierzę w zwolnienie LE.Teraz będzie bardzo ciężko zakontraktować jakieś ciekawe nazwisko.Ban na transfery,w klubie chaos.Motywacją dla przyszłego szkoleniowca może być połączenie funkcji trenera i dyrektora sportowego.Zobaczymy co z tego wyjdzie już niebawem.

2

Ba, nawet prestiżowy France Football jest pełen takich treści...

1

Ustawienie w meczu z PSG to nie był autorski pomysł LE.Pep ustawia Bayern w większości spotkań właśnie w ten sposób.Jednak lepsze to niż nic.Nie mam pretensji do niego o to,że nie jest geniuszem w szkoleniu zawodników,nie spodziewam się też trofeów bo każdy ma swój czas i to widocznie nie jest czas Barcelony.Jeśli już coś mnie wkurza to fakt,że poprzez nieskompletowaną pomoc i defensywę marnuje się tak ogromny potencjał w ofensywie.Ney ma jeszcze dużo czasu ale Leo czy Suarez nie wiadomo jak długo będą grać na najwyższym poziomie.Choć wydawać by się mogło,że czas tego drugiego już minął.
No i wyszedł mi offtopic .Ale niech zostanie.

1

Piękne czasy i piękne...koszulki.

13

To kto w końcu do tej Barcelony pasuje? Cesc nie pasował,Alexis nie pasował,Ibra nie pasował.I tak można byłoby bez końca. Chłopak,który z zamkniętymi oczami potrafił rozgrywać z Messim ( a nie każdy potrafi dostosować się do poziomu i filozofii gry Leo,bo nie każdy rozumie co gra czasem ten gość ),który specyfikę gry Barcelony niemal wyssał z mlekiem matki nie pasuje.Pasował do Arsenalu,pasuje do odmiennie grającej Chelsea,więc jak widać potrafi się zaadoptować do systemu.Bliższe prawdy jest to,że kolejni szkoleniowcy nie potrafili znaleźć miejsca dla niego na boisku,bo biegał po nim ktoś kogo nie można było posadzić na ławce nawet jakby mu obcięli obie nogi.Cesc w zeszłym sezonie był nie przygotowany do gry jak większość zespołu a usilne obsadzanie go w roli fałszywej 9 w żaden sposób nie motywowało piłkarza do większego wysiłku.Ja winę widzę tylko i wyłącznie po stronie kolejnych sztabów szkoleniowych.Nikt nie potrafił wykorzystać potencjału zawodnika.Stwierdzenie o tyle banalne ,o ile prawdziwe.

0

Sergi Roberto i Rakitic to tragedia,nawet z taką "potęgą" jak Elche.Suarez też poniżej oczekiwań

0

Cieszę się,że Victor znalazł klub

0

To dla mnie nowość,że ktoś zwraca mi uwagę na moją polszczyznę.Miałem dobrych nauczycieli ale po latach i do tego za granicą człowiek schamiał.

4

Myliłem się twierdząc,że Bartomeu będzie za wszelką cenę starał się zachować stanowisko.Prezydent kompletnie mnie zaskoczył.Biorąc pod uwagę,że na chwilę obecną Laporta ma nieco większe poparcie,tym bardziej jego decyzja mnie zaskakuje.Nie wiem co nim kieruje.Może chce sprawiać wrażenie czystego i oddanego sprawie Barcelony,a może jest po prostu przekonany,że wygra te wybory.Tak czy inaczej decyzją o wcześniejszych wyborach zyskał nieco szacunku u kibiców,bynajmniej u mnie.
Jakby nie było,moja ocena sytuacji była błędna.Byłem przekonany,że zdymisjonowanie Zubiego to zagrywka po to by uchować się przy korycie.To było złe rozumowanie.

2

Uczciwie przyznam,że prezydent mnie zaskoczył.Byłem przekonany święcie,że Bartomeu będzie usilnie próbował zatrzymać stanowisko i nie dopuścić do wcześniejszych wyborów.Myliłem się.
Biorąc pod uwagę,że w tej chwili Laporta ma większe poparcie,tym bardziej zaskakuje mnie to posunięcie.Albo Bartomeu to uczciwy człowiek z jajami albo na tyle wierzy w swoje zwycięstwo,że wszystko stawia na jedna kartę.Jakby nie było to zyskał nieco szacunku u kibiców przyspieszając wybory.Może być też tak,że stara się stwarzać wrażenie czystego i oddanego bez granic sprawie Barcelony.Jakby nie było ,moje wcześniejsze przemyślenia dotyczące ostatnich jego posunięć były błędne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?