To mądre i rozsądne co piszesz.Ale ma zastosowanie w przypadku,jeśli drużyna ma przynajmniej dwóch solidnych sprawdzonych graczy.Czy tak jest w naszym kochanym klubie?
To cena za takiego gracza będzie pewnie odpowiednia.Prezentów raczej na święta nie ma się co spodziewać.Nawet na byle jakiego obrońę trzeba będzie wywalić grube pieniądze.Nie można było od razu kupić zdrowego klasowego stopera za te 30 mln?
Leo to co roku powinien dostawać Ballon d'Or.A tak na poważnie kandydatów każdy pewnie zna.Choć z tym trzecim może być różnie.Zwycięzca też raczej pewny.Trzeba będzie sobie kupić pudełko maści na ból d...y
Co roku nowa fura.Nieźle się mają.Ale Audi mimo wszystko oszczędnie.Nie widać seriiR, RS,ani A8.Taki Xavi powinien mieć juz z 15 takich.Taką Q7 bym nie pogardził,choc to wielka fura.Mógłbym wymienić swoje S 60 z Leo.Takiej pewnie w kolekcji nie ma...
Skąd takie twierdzenie,że nie pasował do Barcelony? Bliższe prawdy- moim zdaniem-jest to,że nikt nie wykorzystał jego potencjału należycie.
Jak chłopak ma trochę więcej miejsca potrafi uprzykrzyć życie rywalowi.
Jest szybki,woli walki mu nie brakuje, dobry pressing i strzały z daleka.Jak widać pełno go wszędzie.I na środku,i po skrzydłach również w obronie.Głupi nie jest ,umie sie podporządkować założeniom taktycznym.
Przypomnę radość kiedy przychodził Alexis,zatem poczekajmy z entuzjazmem,bo równie dobrze może się okazać,że i Suarez nie wkomponuje się jak tego byśmy chcieli.
Bardzo ciekawa sytuacja w grupach A,C i E.Szczególnie w grupie A,gdzie Juve może zostać wyeliminowane z LM.
A i poetów nam zrodziło się co nie miara po dzisiejszym meczu.Niektóre rymowanki bardzo ciekawe i z dobrym humorem.Gratki
Drużyna,bo żeby lider mógł sobie postrzelać ekipa powinna być w formie nawet na ogórasów.Ile z tych strzelonych bramek to indywidualne popisy CR7? Ma wsparcie,Real gra znakomitą piłkę.Czemu w narodowej tak nie błyszczy?
Wyraźnie napisałem,że za kadencji Zubizarrety a nie z jego winy.Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego,że głównym źródłem informacji jest prasa a co naprawdę dzieje się w klubie,możemy się tylko domyślać.Sprawa Neymara była komentowana szeroko przez cały sezon i mam nadzieję,że to koniec.Nie mniej mieliśmy niezły ból głowy.Piszesz,że to głównie wina Rosella i zgadzam się z Tobą ale osobą odpowiedzialną w klubie za transfery jest właśnie Zubi,chyba że się mylę.Na Douglasie się nie kończy ,mamy bowiem Vermaalena i ten transfer to już jest autorskie dzieło Zubiego.
Jak będzie Ci się chciało przeglądać moje posty,to w kilku z nich pisałem kim był kiedyś dla mnie Zubi.Przypomnę na szybko,że przez długi okres to on dla mnie był idolem.Nie żaden gracz z pola a właśnie Andoni.Niestety zarządzanie takim klubem jak Barca to jest polityka na wysokim poziomie i tutaj wyraźnie się nie odnalazł,zresztą w Bilbao też nie pozostawił sukcesów za sobą.
Niestety sukcesy lub porażki klubu kojarzone są bezpośrednio z kadencją konkretnego zarządu,więc nawet jeśli Keirison czy Henrique to były transfery nietrafione ,to w obliczu Barelony 6 pucharów nikt nie będzie ich wypominał choć każdy pamięta.Każdy pamięta przecież i transfer Zlatana i Czygryńskiego bo trudno ustrzec się błedów.Ale wtedy zadowolonyc było więcej jak niezadowolonych.A kibicom głównie o to chodzi by byli zadowoleni ze swojej drużyny.
Pozdrawiam
Teraz jest wszystko tak mało wiarygodne,że do tego wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem ale jak kupowali Neya to była mowa o tej możliwości pierwokupu.Choc pewnie i tak nic z tego nie wyniknie.
3
byłoby pięknie gdyby w końcu mógł zagrać
0
To ciekawe,że Ney wyprzedza taką osobowość jak Coelho...
3
Ma tak ogromne jaja,że nawet przeciwstawił się własnym kibicom i sprzedał krzyż z herbu za petrodolary.Może niebawem przejdzie też na islam.
6
Chciałbym aby znalazł swoje miejsce
0
Tak jak piszesz bo przecież Bastia w LM nie występuje
1
To mądre i rozsądne co piszesz.Ale ma zastosowanie w przypadku,jeśli drużyna ma przynajmniej dwóch solidnych sprawdzonych graczy.Czy tak jest w naszym kochanym klubie?
5
To cena za takiego gracza będzie pewnie odpowiednia.Prezentów raczej na święta nie ma się co spodziewać.Nawet na byle jakiego obrońę trzeba będzie wywalić grube pieniądze.Nie można było od razu kupić zdrowego klasowego stopera za te 30 mln?
4
Leo to co roku powinien dostawać Ballon d'Or.A tak na poważnie kandydatów każdy pewnie zna.Choć z tym trzecim może być różnie.Zwycięzca też raczej pewny.Trzeba będzie sobie kupić pudełko maści na ból d...y
3
Co roku nowa fura.Nieźle się mają.Ale Audi mimo wszystko oszczędnie.Nie widać seriiR, RS,ani A8.Taki Xavi powinien mieć juz z 15 takich.Taką Q7 bym nie pogardził,choc to wielka fura.Mógłbym wymienić swoje S 60 z Leo.Takiej pewnie w kolekcji nie ma...
1
Przynajmniej wyleczą go jak należy w Barcelonie.
2
Skąd takie twierdzenie,że nie pasował do Barcelony? Bliższe prawdy- moim zdaniem-jest to,że nikt nie wykorzystał jego potencjału należycie.
Jak chłopak ma trochę więcej miejsca potrafi uprzykrzyć życie rywalowi.
Jest szybki,woli walki mu nie brakuje, dobry pressing i strzały z daleka.Jak widać pełno go wszędzie.I na środku,i po skrzydłach również w obronie.Głupi nie jest ,umie sie podporządkować założeniom taktycznym.
Przypomnę radość kiedy przychodził Alexis,zatem poczekajmy z entuzjazmem,bo równie dobrze może się okazać,że i Suarez nie wkomponuje się jak tego byśmy chcieli.
0
Myślałem,że Atletico będzie mieć jakieś problemy z Grekami ,tymczasem prowadzą już 4-0
0
Piękny strzał Alexisa.Ciekawe za ile go Wenger puści,bo pewnie Barca któregoś dnia się upomnie.
3
Alexisa z przyjemnością sie ogląda w tym sezonie,w Arsenalu.
2
Zapewniam Cię ,że trafiłeś na tego NAJ...
1
LOL,nie piszę tylko o Tobie ale zwracam honor.
1
I bez ZP każdy wie kto jest geniuszem futbolu wszechczasów.
1
Bardzo ciekawa sytuacja w grupach A,C i E.Szczególnie w grupie A,gdzie Juve może zostać wyeliminowane z LM.
A i poetów nam zrodziło się co nie miara po dzisiejszym meczu.Niektóre rymowanki bardzo ciekawe i z dobrym humorem.Gratki
7
Niech w Madrycie dobrze policzą bramki Raula by znowu nie było wątpliwości jak po pobiciu rekordu Zarry
1
Bramkarz Apoelu widać na zawsze chce zapamiętać ten mecz.
0
Piękne chwile...
1
Tak ładnie szło Rafini dzisiaj
0
Za co dostał Alves żółtą?
0
Co ten koleś wyprawia?Powinien se kostki zwichnąć za te durne wejście
0
Piękny ten gol Suareza
0
To prawda całkiem nieźle
1
Drużyna,bo żeby lider mógł sobie postrzelać ekipa powinna być w formie nawet na ogórasów.Ile z tych strzelonych bramek to indywidualne popisy CR7? Ma wsparcie,Real gra znakomitą piłkę.Czemu w narodowej tak nie błyszczy?
1
Wyraźnie napisałem,że za kadencji Zubizarrety a nie z jego winy.Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego,że głównym źródłem informacji jest prasa a co naprawdę dzieje się w klubie,możemy się tylko domyślać.Sprawa Neymara była komentowana szeroko przez cały sezon i mam nadzieję,że to koniec.Nie mniej mieliśmy niezły ból głowy.Piszesz,że to głównie wina Rosella i zgadzam się z Tobą ale osobą odpowiedzialną w klubie za transfery jest właśnie Zubi,chyba że się mylę.Na Douglasie się nie kończy ,mamy bowiem Vermaalena i ten transfer to już jest autorskie dzieło Zubiego.
Jak będzie Ci się chciało przeglądać moje posty,to w kilku z nich pisałem kim był kiedyś dla mnie Zubi.Przypomnę na szybko,że przez długi okres to on dla mnie był idolem.Nie żaden gracz z pola a właśnie Andoni.Niestety zarządzanie takim klubem jak Barca to jest polityka na wysokim poziomie i tutaj wyraźnie się nie odnalazł,zresztą w Bilbao też nie pozostawił sukcesów za sobą.
Niestety sukcesy lub porażki klubu kojarzone są bezpośrednio z kadencją konkretnego zarządu,więc nawet jeśli Keirison czy Henrique to były transfery nietrafione ,to w obliczu Barelony 6 pucharów nikt nie będzie ich wypominał choć każdy pamięta.Każdy pamięta przecież i transfer Zlatana i Czygryńskiego bo trudno ustrzec się błedów.Ale wtedy zadowolonyc było więcej jak niezadowolonych.A kibicom głównie o to chodzi by byli zadowoleni ze swojej drużyny.
Pozdrawiam
1
Teraz jest wszystko tak mało wiarygodne,że do tego wszystkiego trzeba podchodzić z dystansem ale jak kupowali Neya to była mowa o tej możliwości pierwokupu.Choc pewnie i tak nic z tego nie wyniknie.
1
Tym razem będzie inaczej i Barcelona wywiezie 3 punkty z Nikozji