Oby to byłpierwszy i ostatni taki mecz Barcelony.Nadal jestem przekonany,że wystawienie wczorajszego składu to było nieporozumienie.Brak Mascherano był widoczny,nie miał kto zawiązywać akcji ofensywnych.Busquets był był bezbarwny.No i ten Douglas.Mam nadzieję,że póki co będzie się uczył a na boisko wyjdzie jak zrozumie czym jest gra dla najlepszego klubu na tej planecie.
dzisiejsze zestawienie składu to jakieś nieporozumienie jak cała gra zresztą .Brak Masche,gra Neymara i Pedro, to nnie może się podobać.I nie chodzi tu bnajmniej o brak strzelonych bramek.Wyraźnie słabszy mecz gra dzisiaj nasza Barcelona.Mam nadzieję,że to przejściowe.Widać jednak,że nie mają trudności z wychodzeniem spod pressingu Malagi
Wspaniałe jest,że w drużynie,której kibicuję gra najlepszy piłkarz świata czy nawet całej galaktyki.Jest tylko jeden problem.Ten gość gra tak kosmiczny futbol,że mało kto jest w stanie nadążyć za jego koncepcją i zagraniami.Nie można więc w 100 % wykorzystać geniuszu Leo.Podobnie swego czasu było z pewną genialną "10".
Jasne,że tak.Młodzi piłarze wszyscy marzą o występach w tych elitarnych rozgrywkach.Nie wszystkim jednak jest dane w nich zagrać.Jestem przekonany,że to cudowne doświadczenie zbuduje młodego Sampera.
Jakoś nie chce mi się wierzyć.Skłonny raczej jestem przychylić się do stwierdzenia,że G.P. był raczej przekonany,że komu jak komu ale jemu miejsce należy sie z urzędu z racji koneksji.Ale moge się mylić i obym się mylił
kompromitacja to mocne słowo,biorąc pod uwagę w jakim składzie wyszła Barca na mecz ale coś tam mogiby jeszcze trafić.Troche niedokładności + gra Apoelu = spotkanie bez historii.Na duży + to ,że Luis pamięta cały czas o młodych
Real Madryt: „Oczekuję, że mój zespół będzie najlepszym zespołem. To, co robią inni, nie interesuje mnie. Chciałbym, żeby przegrali wszystkie spotkania, nie będę tego ukrywał. My robimy swoje”.
Ten to nigdy nie owija w bawełnę.I za to go szanuję.Mnie co prawda berdziej cieszą wygrane Barcy jak porażki innych klubów ale ...
Nie będę powtarzał co powiedział już Enrique.
Owocny weekend jest się z czego cieszyc.Do tego wtopę zaliczył Real.Byłem przekonany,że komentarz poniżej nie wszedł,bo się ładował bardzo długo a ja wyłaczyłem stronę.Jeśli możliwe proszę Moderatorów o usunięcie komentarza poniżej.
Jak sam piszesz-wydaje Ci się.Ja myślałem podobnie i też mi sie wydawało.To wszystko przez to,że Leo gra prostymi środkami.Można by rzec,że jego gra jest odzwierciedleniem jego osobowości.Nawet wielu komentatorów,którzy widzieli przecież nie jedno,nie dwa spotkania,podczas meczu Barcelony zwracało uwage na to jak prosta i "n i b y ' przewidywalna jest gra Leo a jednak nikt nie potrafi go powstrzymać. Przecież nie jest tak szybki jak CR 7 , na pierwszy rzut oka wyszkolenie techniczne nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia,krótko prowadzona piłka przy nodze i niemal zawsze podobny drybling.
A jednak ! Leo biega po boisku juz kilka ładnych lat i na te proste środki nikt nie znalazł recepty.Podania,przegląd pola,mijanie zawodników jak pachołki na treningu,ustawienie na boisku,przyspieszenie w odpowiednim momencie.Za głupi jestem by pisać o kimś takim jak Leo Messi.Moge tylko otworzyć szeroko gębę i podziwiać.
Naprawdę trudno z tym polemizować.Nawet jakby bardzo ktoś chciał to po prostu nie starcza argumentów.Co ten gość robi to jest kosmos.Ronnie jest genialnym technikiem,magikiem ,którego nie da sie skopiować.Leo jest geniuszem,piłkarzem tak nieprzewidywalnym,że czasem sie wydaje,że sam nie wie co zrobi.Leo ma intelekt i zmysł jakiego nie posiadał ani nie posiada nikt inny.Jestem szczęśliwy,że było i jest mi dane oglądać takich graczy w koszulkach Barcelony.
2
Jedno słowo:magnifique.Xavi udowadnia swoją wartość kolejny raz,mimo wszystkich przeciwności.
0
Jestem zdziwiony brakiem dokładności,cierpliwości i ogólnym chaosem w grze Barcelony.
0
Ta żółta kartka to był jednak spory babol.
0
Z takim podejściem to do do Górnika Łęczna (z całym szacunkiem dla sympatyków tego klubu )
2
Oby to byłpierwszy i ostatni taki mecz Barcelony.Nadal jestem przekonany,że wystawienie wczorajszego składu to było nieporozumienie.Brak Mascherano był widoczny,nie miał kto zawiązywać akcji ofensywnych.Busquets był był bezbarwny.No i ten Douglas.Mam nadzieję,że póki co będzie się uczył a na boisko wyjdzie jak zrozumie czym jest gra dla najlepszego klubu na tej planecie.
0
dzisiejsze zestawienie składu to jakieś nieporozumienie jak cała gra zresztą .Brak Masche,gra Neymara i Pedro, to nnie może się podobać.I nie chodzi tu bnajmniej o brak strzelonych bramek.Wyraźnie słabszy mecz gra dzisiaj nasza Barcelona.Mam nadzieję,że to przejściowe.Widać jednak,że nie mają trudności z wychodzeniem spod pressingu Malagi
0
Wspaniałe jest,że w drużynie,której kibicuję gra najlepszy piłkarz świata czy nawet całej galaktyki.Jest tylko jeden problem.Ten gość gra tak kosmiczny futbol,że mało kto jest w stanie nadążyć za jego koncepcją i zagraniami.Nie można więc w 100 % wykorzystać geniuszu Leo.Podobnie swego czasu było z pewną genialną "10".
0
Jak to dzieciaki ,wszystkie są cudowne.
0
Leo wali piątą z prawej nogi.
0
Oglądam tutaj bez żanych problemów
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
Mathieu dzisiaj wyraźnie zdekoncentrowany...
0
Bartra chyba nie jest kontuzjowany,trochę szkoda,że brak chłopaka nawet na ławce rezerwowych.
1
To miła wiadomość dla wszystkich cules .Fajny ten bąbel oczy ma po Leo,mam nadzieję,że nogi i umysł również.
0
Trzeba wywieźć z Walencji 3 punkty , przewaga nad Atletico wzrośnie.Liczę na jakieś 4 gole i żadnej straty bramkowej.VeB
0
Jasne,że tak.Młodzi piłarze wszyscy marzą o występach w tych elitarnych rozgrywkach.Nie wszystkim jednak jest dane w nich zagrać.Jestem przekonany,że to cudowne doświadczenie zbuduje młodego Sampera.
0
Jakoś nie chce mi się wierzyć.Skłonny raczej jestem przychylić się do stwierdzenia,że G.P. był raczej przekonany,że komu jak komu ale jemu miejsce należy sie z urzędu z racji koneksji.Ale moge się mylić i obym się mylił
0
kompromitacja to mocne słowo,biorąc pod uwagę w jakim składzie wyszła Barca na mecz ale coś tam mogiby jeszcze trafić.Troche niedokładności + gra Apoelu = spotkanie bez historii.Na duży + to ,że Luis pamięta cały czas o młodych
0
moim zdaniem dziś akurat gra wyglądała zupełnie przeciętnie,było też trochę szczęścia,że Cypryjczycy punktu nie wywieźli.
3
La Masia szkoli takich geniuszy a FIFA dziękuje za to sankcjami.To jest dopiero sprawiedliwość
0
Za taki podpis jak na tej licencji dusze diabłu bym sprzedał
2
Real Madryt: „Oczekuję, że mój zespół będzie najlepszym zespołem. To, co robią inni, nie interesuje mnie. Chciałbym, żeby przegrali wszystkie spotkania, nie będę tego ukrywał. My robimy swoje”.
Ten to nigdy nie owija w bawełnę.I za to go szanuję.Mnie co prawda berdziej cieszą wygrane Barcy jak porażki innych klubów ale ...
Nie będę powtarzał co powiedział już Enrique.
0
Ciekawe jak ogromny worek wywiozą.
0
Don a na Rzędkowice jeździłeś albo do Kroczyc?
0
Wczoraj z Bilbao robił świetną robotę.Wg mnie oprócz Leo i Neya to trzeci decydujący piłkarz.Ta pani z lewej też robi piorunujące wrażenie.
1
Było miejsce by zajechać większym łukiem wtedy nie musiałby wykonywać tylu manewrów
0
Owocny weekend jest się z czego cieszyc.Do tego wtopę zaliczył Real.Byłem przekonany,że komentarz poniżej nie wszedł,bo się ładował bardzo długo a ja wyłaczyłem stronę.Jeśli możliwe proszę Moderatorów o usunięcie komentarza poniżej.
0
no to piękny weekend zafundowała nam Barca,teraz pozostaje sie tylko cieszyć
0
Jak sam piszesz-wydaje Ci się.Ja myślałem podobnie i też mi sie wydawało.To wszystko przez to,że Leo gra prostymi środkami.Można by rzec,że jego gra jest odzwierciedleniem jego osobowości.Nawet wielu komentatorów,którzy widzieli przecież nie jedno,nie dwa spotkania,podczas meczu Barcelony zwracało uwage na to jak prosta i "n i b y ' przewidywalna jest gra Leo a jednak nikt nie potrafi go powstrzymać. Przecież nie jest tak szybki jak CR 7 , na pierwszy rzut oka wyszkolenie techniczne nie robi jakiegoś oszałamiającego wrażenia,krótko prowadzona piłka przy nodze i niemal zawsze podobny drybling.
A jednak ! Leo biega po boisku juz kilka ładnych lat i na te proste środki nikt nie znalazł recepty.Podania,przegląd pola,mijanie zawodników jak pachołki na treningu,ustawienie na boisku,przyspieszenie w odpowiednim momencie.Za głupi jestem by pisać o kimś takim jak Leo Messi.Moge tylko otworzyć szeroko gębę i podziwiać.
0
Może być i tak...
2
Naprawdę trudno z tym polemizować.Nawet jakby bardzo ktoś chciał to po prostu nie starcza argumentów.Co ten gość robi to jest kosmos.Ronnie jest genialnym technikiem,magikiem ,którego nie da sie skopiować.Leo jest geniuszem,piłkarzem tak nieprzewidywalnym,że czasem sie wydaje,że sam nie wie co zrobi.Leo ma intelekt i zmysł jakiego nie posiadał ani nie posiada nikt inny.Jestem szczęśliwy,że było i jest mi dane oglądać takich graczy w koszulkach Barcelony.