I o to chodzi.Kontrakt wygasa w przyszłym roku?Piłkarz staje mniej uzyteczny dla druzyny,zatem trzeba mysleć o wzmocnieniach.Tak to powinno fukcjonowac zawsze a nie odkładac transfery bo może cud sie stanie i wrócimy sie w czasie o 5 lat.
Dziwne jest to,że zanim trafił do Barcelony swoje ostatnie spotkania rozgrywał z zabandażowanym nadgarstkiem.Choć tutaj http://pbs.twimg.com/media/Bhkw2WOCAAArats.jpg:medium
z kolei zaprzecza.I powiem szczerze,że to chyba była jakaś dziennikarska podpucha.Chłopak jest bardzo stonowany,nie widac u niego żadnego tatuażu.Wierzę,ze to nie był jego nadgarstek choć w ostatecznym rozliczeniu nie ma to większego znaczenia.Sam nie wiem po co wygrzebałem te historyjkę.
A jak wiadomo koncertów życzeń każdego dnia na tej stronie dostatek.Lubię czytać Twoje teksty a im dłuższe tym lepsze.Ale w kwestii bramkarza mam odmienne zdanie.Wiadomo,że jeśli bramkarz jest bez formy bronic nie powinien ale generalnie trener powinien mieć te swoją "jedynkę".Bramkarz powinien byc pewny siebie i te pewność siebie daja mu regularne występy.Nie chcę się rozpisywać.Valdes z Pinto w ostatnich sezonach staniwili naprawde wspaniałą parę.Victor miał pewne miejsce ale kiedy nie mógł grać wchodził za niego Jose i robił co do niego należało bez narzekania.Niech panowie konkurują ale Lucho powinien mieć swojego pewniaka.Moim zdaniem to również Ter Stegen
Te ceny to absurd.Piłkarze,którzy nie osiągnęli zbyt wiele w swojej karierze kosztują teraz astronomiczne sumy.Równie astronomiczne (relatywnie) płaci się za piłkarzy,którzy nie tylko nie mają osiągnięć ale nawet nie łapią się do 22 reprezentacyjnej.To zasługa magnatów gazowych i szejków arabskich oraz-nie wolno zapominać- prezesa stołecznego klubu z Madrytu-którzy wymyślili sobie nową zabawę,niszczącą niestety piękno futbolu.
http://www.transfermarkt.pl/mats-hummels/profil/spieler/39728. Jakoś wierzyć mi się nie chce,że tylko 20 mln.Jednak jeśli przez przypadek okaże się prawdą to zarząd wyjdzie na frajerów.Szkoda by było takiego zawodnika w takiej cenie. Trudno w to uwierzyć,że Klopp,który tak ceni sobie Hummelsa będzie chciał go puścić za 15 mln mniej od ceny rynkowej.
Ten pan tak ma .Lubi sobie pokoloryzować,lubi niepotrzebny patos,jakieś "wstawki" nie do rzeczy.Dlatego przed przeczytaniem artykułu czasem warto spojrzeć kto jest jego autorem.
Każdy kibic Barcelony chciałby wychowanka na swojej pozycji i nie inaczej jest z bramkarzem.Ale do tego potrzeba duzo umiejętności i doświadczenia.Konkurencja z pewnością wyjdzie wszystkim na dobre.
Czemu dla debili a nie dla tych źle albo nie doinformowanych?Póki co, to są wszystko przypuszczenia gazet,których artykuły odnoszące się do tej sprawy tłumaczone są przez Redakcję.Jeśli jeszcze sam sędzia nie jest tego pewien to nie sądzę by MD,Sport czy jeszcze inny tytuł miał 100 % wiarygodną informację.To,że nie skończyło sie na kwocie 57 mln jest więcej niż prawdopodobne ale nie jest w żadnym wypadku podstawą,by niedoinformowanych,bądź mających własny punkt widzenia nazywać debilami.
To prawda ale jeszcze nie czas na Andresa.Poza tym gra Andresa jest dość oszczędna i jeśli bedzie unikał kontuzji może być przydatny drużynie przez kilka ładnych sezonów.
Jest około godzina różnicy.Najlepiej pogadać z kimś przez Skype o wschodzie słońca.Ja często rozmawiam z rodziną w Polsce ale racej po zachodzie słońca.Gdy u mnie słońce jeszcze na niebie w Polsce juz ciemno.To samo dzieje sie rankiem gdy w Polsce świeci już słońce na południu Francji jest jeszcze mrok.Ale jak juz ktoś napisał,to jest logiczne mimo jednej strefy czasowej.
0
I o to chodzi.Kontrakt wygasa w przyszłym roku?Piłkarz staje mniej uzyteczny dla druzyny,zatem trzeba mysleć o wzmocnieniach.Tak to powinno fukcjonowac zawsze a nie odkładac transfery bo może cud sie stanie i wrócimy sie w czasie o 5 lat.
0
Dziwne jest to,że zanim trafił do Barcelony swoje ostatnie spotkania rozgrywał z zabandażowanym nadgarstkiem.Choć tutaj http://pbs.twimg.com/media/Bhkw2WOCAAArats.jpg:medium
z kolei zaprzecza.I powiem szczerze,że to chyba była jakaś dziennikarska podpucha.Chłopak jest bardzo stonowany,nie widac u niego żadnego tatuażu.Wierzę,ze to nie był jego nadgarstek choć w ostatecznym rozliczeniu nie ma to większego znaczenia.Sam nie wiem po co wygrzebałem te historyjkę.
2
A jak wiadomo koncertów życzeń każdego dnia na tej stronie dostatek.Lubię czytać Twoje teksty a im dłuższe tym lepsze.Ale w kwestii bramkarza mam odmienne zdanie.Wiadomo,że jeśli bramkarz jest bez formy bronic nie powinien ale generalnie trener powinien mieć te swoją "jedynkę".Bramkarz powinien byc pewny siebie i te pewność siebie daja mu regularne występy.Nie chcę się rozpisywać.Valdes z Pinto w ostatnich sezonach staniwili naprawde wspaniałą parę.Victor miał pewne miejsce ale kiedy nie mógł grać wchodził za niego Jose i robił co do niego należało bez narzekania.Niech panowie konkurują ale Lucho powinien mieć swojego pewniaka.Moim zdaniem to również Ter Stegen
2
Te ceny to absurd.Piłkarze,którzy nie osiągnęli zbyt wiele w swojej karierze kosztują teraz astronomiczne sumy.Równie astronomiczne (relatywnie) płaci się za piłkarzy,którzy nie tylko nie mają osiągnięć ale nawet nie łapią się do 22 reprezentacyjnej.To zasługa magnatów gazowych i szejków arabskich oraz-nie wolno zapominać- prezesa stołecznego klubu z Madrytu-którzy wymyślili sobie nową zabawę,niszczącą niestety piękno futbolu.
0
http://www.francefootball.fr/
2
co Ty porównujesz?
0
Tak właśnie myślałem.Nie przeglądam systematycznie wieści bo ostatnio w kółko to samo.Suchar każdemu sie zdarzy...
0
fajnie,że wrzuciłeś,dzięki
0
Nie wiem czy to juz było ale jak ktoś lubi to Deulofeu imitujący CR7
1
https://pbs.twimg.com/media/BAnJ1-mCYAAArBt.jpg:large
Jakie to szczęście,że chłopak pozbył się tego haniebnego napisu.Rozumiem,że to szczeniacki wybryk.Pewnie Suker był jego idolem...
0
no tak,od dziecka wręcz marzył o Barcelonie
http://bleacherreport.com/articles/1977657-report-barcelona-signing-alen-halilovic-has-a-real-madrid-tattoo-on-wrist
4
Chcesz zarabiać albo spamować zmień stronę.
0
Lucho za kamerami nie przepada chyba.
2
http://www.transfermarkt.pl/mats-hummels/profil/spieler/39728.
Jakoś wierzyć mi się nie chce,że tylko 20 mln.Jednak jeśli przez przypadek okaże się prawdą to zarząd wyjdzie na frajerów.Szkoda by było takiego zawodnika w takiej cenie.
Trudno w to uwierzyć,że Klopp,który tak ceni sobie Hummelsa będzie chciał go puścić za 15 mln mniej od ceny rynkowej.
1
dokładnie,i do tego przymykanie oczu na notoryczna łamanie praw człowieka,mnóstwo smiertelnych przypadków na placach budowy stadionów itd...
2
Ten pan tak ma .Lubi sobie pokoloryzować,lubi niepotrzebny patos,jakieś "wstawki" nie do rzeczy.Dlatego przed przeczytaniem artykułu czasem warto spojrzeć kto jest jego autorem.
0
http://live.drakulastream.eu/static/popups/22898705497690.html
1
Ronnie to geniusz ale obuwie ma juz swoje lata...
0
Cieszy oko ta młodzież.Mam nadzieję,że to będą wielcy gracze z ogromnymi osiągnięciami.
0
Każdy kibic Barcelony chciałby wychowanka na swojej pozycji i nie inaczej jest z bramkarzem.Ale do tego potrzeba duzo umiejętności i doświadczenia.Konkurencja z pewnością wyjdzie wszystkim na dobre.
0
http://www.francefootball.fr/news/Jeremy-mathieu-met-la-pression/483410
Mathieu naciska na Valencję.Wpis Mathieu po hiszpańsku,jak ktoś zna może sobie przetłumaczyć.Moja znajomość niestety kończy się na francuskim.
1
Czemu dla debili a nie dla tych źle albo nie doinformowanych?Póki co, to są wszystko przypuszczenia gazet,których artykuły odnoszące się do tej sprawy tłumaczone są przez Redakcję.Jeśli jeszcze sam sędzia nie jest tego pewien to nie sądzę by MD,Sport czy jeszcze inny tytuł miał 100 % wiarygodną informację.To,że nie skończyło sie na kwocie 57 mln jest więcej niż prawdopodobne ale nie jest w żadnym wypadku podstawą,by niedoinformowanych,bądź mających własny punkt widzenia nazywać debilami.
0
Bardzo dobry sponsor .Od lat sponsoruje największe gale bokserskie GBP i TR
1
https://fr.sports.yahoo.com/news/coupe-monde-2014-prime-victoire-mesut-%C3%B6zil-finance-112353726--spt.html
Z innej paki ale bardzo ładny gest Oezila,który swoja mundialową premię w wysokości 300 tysięcy euro przeznaczył na leczenie 23 brazylijskich dzieci.Tym samym zdementował pogłoski jakoby sumę te przeznaczył dla potrzebujących w Strefie Gazy.
1
http://www.francefootball.fr/news/Filipe-luis-arrive-a-chelsea/482992
Filipe Luis podpisał z Chelsea.Szkoda,że brakło go na MŚ
0
To prawda ale jeszcze nie czas na Andresa.Poza tym gra Andresa jest dość oszczędna i jeśli bedzie unikał kontuzji może być przydatny drużynie przez kilka ładnych sezonów.
1
Już trochę lepiej.
0
MD może co najwyżej kolejne wiadomości produkować.Ja myślę,że lekarze zdaja sobie sprawę z problemu ale głośno nikt o tym nie mówi.
0
To co piszesz faktycznie ma sens.
0
Jest około godzina różnicy.Najlepiej pogadać z kimś przez Skype o wschodzie słońca.Ja często rozmawiam z rodziną w Polsce ale racej po zachodzie słońca.Gdy u mnie słońce jeszcze na niebie w Polsce juz ciemno.To samo dzieje sie rankiem gdy w Polsce świeci już słońce na południu Francji jest jeszcze mrok.Ale jak juz ktoś napisał,to jest logiczne mimo jednej strefy czasowej.