0

Przecież Pedro nie jest przygotowany do takiej roli.Zmieniać pozycję na boisku w wieku 26 lat to nie jest rozsądny pomysł.Czy naprawdę Zubizaretta jest tak bezsilny w zakontraktowaniu obrońcy? Jak się przyglądam jego karierze w Bilbao to sukcesów tam nie widzę

0

albo Kevinem Keaganem...

5

Mnie jest przykro.Chciałem by zagrali razem z Abidalem.Wierzę,że Victor znajdzie sobie szybko klub.

8

Kapitan nam się zapuścił troszke ale cieszy jego widok.

0

W świetle ostatniej konferencji prasowej,na której Bartomeu zapewnił,że Barca finansowo jest przygotowana do każdej niezbędnej operacji uzupełnienia składu,zastanawiam się czemu tak szybko odpuścili Mangalę?A może to jest tylko blef ze strony zarządu Barcy?Czytam we francuskiej prasie,że Man City upiera się przy zakontraktowaniu obrońcy Porto ale wie,że ten jest uwikłany w zaawansowane negocjacje z jedną z potęg europejskiego futbolu..Wiadomo,że plotek transferowych było ,jest i będzie każdego dnia setki ale każda z nich ma przecież jakieś swoje źródło.Z kim więc negocjuje Mangala po cichu?

0

A tak z innej beczki,Abidal przedłużył z Monaco do 2015
http://www.francefootball.fr/news/Abidal-et-carvalho-jusqu-en-2015/479516

0

Podobno ManU złożył ofertę opiewającą na 30 mln funtów za Kolumbijczyka,w Przeglądzie Sportowym jest też wzmianka o tym,że Alexis odrzucił propozycję Liverpoolu by zagrać na Emirates.Nie chciałbym aby to była prawda.

1

Co by nie było to dobrze,że awansowała Argentyna.Szwajcarzy grali totalny antyfutbol,nie stworzyli żadnej klarownej półokazji.Murowanie bramki przez cały mecz i liczenie na rzuty karne akurat w tej sytuacji było nieporozumieniem.Gdyby awansowali , w meczu o 1/2 byłoby to samo.Mnie osobiście cieszy,że takie drużyny jak Grecja i Szwajcaria odpadły.To było chyba najgorsze spotkanie mistrzostw.Nie wiem natomiast czy Messi pociągnie ten drewniany wóz do samego finału,bo jak widać Sabella żadnego pomysłu na grę nie ma.Liczy na geniusz Leo.Jeśli ktoś ma wątpliwości czy Leo to gracz pokroju Maradony,to powinien wiedzieć,że Boski Diego był świetnym piłkarzem ale świetnie też grali Valdano,Burruchaga,Batista czy Ruggeri.O takim zawodniku jak Burruchaga ,który robił doskonałą robotę w środku pola,Argentyna teraz może pomarzyć.Leo nie ma takiego wsparcia jak Diego mimo dużej jakości zawodników.Poza tym Sabella to nie Bilardo,no i należy pamiętać jak Argentyna awansowała do 1/2 finału.

0

Dzięki Bogu,Bo jeśli na Argentynę nie dało się dziś patrzeć to co powiedzieć o Szwajcarii? Oprócz obrony skomasowanej nie było nic.

0

Pomijając kto do kogo pójdzie i czy w ogóle pójdzie,to się zastanawiam jak to się dzieje,że w Realu mają niewyczerpane zasoby finansowe.Jeśli będą chcieli ściągnąć Radamela + Rodrigueza to już na "dzień dobry" mamy wydatek 110 mln euro.W zeszłym był Bale + Illara+Isco. Przecież to są kosmiczne wydatki.Jak to jest,że nikt temu się nie przygląda,że im się zawsze bilanse zgadzają?

0

Jaki Falcao,póki co Radamel zaczyna treningi w Szwajcarii razem z Monaco i nikt nie bierze poważnie możliwosći tego transferu.To samo Rodriguez.Są uwiązani kontraktami a jak zajdzie potrzeba to podniosą im pensje.

0

3

I pomyśleć,że parę miesięcy temu 3/4 forum gotowe było wystawić go na sprzedaż za marne grosze.Łaska kibicowska na pstrym koniu jeździ,jak mawiają...

1

Szybka reakcja na oczekiwania Barcelony?http://www.francefootball.fr/news/Suarez-s-excuse/478795

0

Nowym sponsorem Barcelony okazała się firma BEKO produkująca sprzęt AGD

0

Rzeczywiście ten Zuniga jest świetny.No i ten Armero,może nie rewelacyjny technik ale facet biega jak w przyspieszonym tempie.Brazylię czeka "bliskie spotkanie 3 stopnia".

0

Pieniądze...Ja też się dziwię,bo Benfica gra piękny futbol.

0

Obrona Brazylii tak pięknie prezentowała sie na PK teraz na MŚ gra na 50%.Marcelo gra poniżej krytyki,A i Silvanie jest już tak przewidujący jak podczas PK.Nie rozumiem Scolariego po kiego powołuje tego Freda...

1

http://www.francefootball.fr/news/Les-chaussures-dorees-de-neymar/478140
Pozłacane buty Neymara.Wybiegnie w nich na mecz z Chile,trenował w nich już wczoraj.Mam nadzieję,że okażą się szczęśliwe.

0

To jest świetne rozwiązanie

0

Ja się z Tobą zgodzę ale piszący powinni przynajmniej po części powinni wykazywać się pewnym rozsądkiem.Np.we France Football czy L'Equipe takich bzdur nie przeczytasz.Klauzula w kontrakcie Suareza mówi ,że potencjalny nabywca musi wyłożyć 80 mln funtów jeśli chce być posiadaczem jego karty.I ten fakt był podawany do publicznej wiadomości.Dołożenie Sancheza i Pedro do tej sumy każe myśleć niezorientowanym że Barca straciła całkiem rozsądek.Ja tak to odbieram.

0

Jakis kretyn,bo tylko tak można nazwać kogoś,kto wymyśla takie historie, napisał na WP,że Barca oferuje Sancheza i Pedro 80 mln funtów.Człowiekowi się flaki gotują jak czyta takie "kwiatki"

2

Włosi są mistrzami prowokacji.A reakcje na to są różne,jeden wali z bani a drugi gryzie gdzie popadnie.Chiellini skopał go jak psa i pewnie solidnie nawrzucał,może być,że i obraził mu pół rodziny nie przebierając w słowach więc został potraktowany jak przez psa,wściekłego.Suarezowi spaliły się bezpieczniki i zrobił co umie najlepiej czyli pogryzł Chielliniego.Panowie na stołkach w FIFA nie znają klimatów z boiska więc takie decyzje łatwo im podejmować.Ta kara moim zdaniem jest zbyt wysoka i może zrujnować chłopakowi karierę.Dość,że hurtowo się odwracają od niego sponsorzy (Adidas ,888poker ) ,poza tym ma podjąć obowiązkową terapię mającą na celu zaniechanie takich gestów w przyszłości to jeszcze 4 miesiące bez gry.Co się wydarzy w tym czasie nie wie nikt.Suarez powinien być ukarany,bo zachowanie niegodne piłkarza na tym poziomie i tu nie ma dyskusji.Ale orzekający karę powinni mieć w pamięci spięcie na linii Zidane-Materazzi .Nic nie dzieje się bez przyczyny .Chiellini robił wszystko by sędzia usunął Suareza z boiska wiedząc doskonale jak reaguje na prowokacje.Suarez mecz dograł do końca ale zdarzenie okazało się być o wiele bardziej brzemienne w skutkach ."Kielon" to też boiskowy cham i nie jednemu mało nóg nie połamał.
Sytuację Suareza pogarsza fakt,że pogryzł zawodnika na najważniejszej imprezie piłkarskiej świata,którą ogląda astronomiczna liczba widzów.
Moim zdaniem dotkliwa kara finansowa+ miesiąc zawieszenia+ leczenie +groźba półrocznej przerwy w przypadku powtórzenia incydentu,byłoby wystarczającą karą.

0

Vidal ma przejść do United za 30 mln funtów.A Suarez ma przejść terapię,dzięki której nie będzie już gryzł na boisku swoich rywali-zakomunikował sekretarz generalny FIFA,Jerome Valcke.

0

Jakby tego było mało to opuściło go 2 sponsorów.Pierszy to Adidas,który na razie zawiesza współprace na 4 m-ce a drugi sponsor 888poker.com. postanowił zakończyć współpracę z piłkarzem.

1

Takie informacje powodują we mnie nie tylko zdziwienie ale i smutek.Niby pożądany przez wielkie kluby ale wyceniany jak przeciętny grajek z byle jakiej ligi.

1

Wspaniałe wyróżnienie.Cieszy mnie,że FIFA doceniła Puyola w odpowiedni sposób a i myślę,że sam Puyol nie spodziewał się takiej nobilitacji.Chyba jednak będzie mu szkoda,że to nie Hiszpanie będą puchar odbierać.

0

To jest całkiem spora kwota,biorąc pod uwagę etap rozgrywek,na którym zatrzymała sie Barcelona.Dziwi mnie natomiast suma,jaką otrzymał Milan i fakt,że w zestawieniu brak BVB.

0

No to chyba nie widział tego wolnego.Leo to geniusz.

0

Nie trzeba było wydawać tych 12 mln na Bravo i wziąć tego Ochoę za "darmoche",olać Mathieu i już jest 32 mln.Do 40 naprawdę niedaleko.Ochoa zarabiał w Ajaccio coś około 8 tysięcy euro za miesiąc.Ten chłopak byłby szczęśliwy gdyby dostałtyle za tydzień gry w FCB.Cały czas mam jednak nadzieję,że w nowym sezonie będziemy szczęśliwi oglądając nową i świeżą Barcelonę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?