Jeżeli jest tak,że chce faktycznie dobra klubu to powinien zaakceptować to ,co zaproponuje mu trener i wszelkie dyskusje są zbędne bo wiadomo,że nikt Xaviego nie wygoni z klubu.Ale Xavi chce więcej.Chce pierwszego składu i decydującej roli.Głupi nie jest więc powinien przeanalizować swoje ostatnie postępy i przydatność do drużyny.Wg mnie świetny zmiennik na dzień dzisiejszy ale to mu chyba nie wystarczy.
No tak , jak się czyta wybiórczo to się popełnia takie głupoty jak ja przed chwilą.Nie mniej z drugiej części postu się nie wycofuję a realne pieniądze za tego zawodnika nie muszą być tak wiele mniejsze.Póki co ci co robili zakupy w Barcelonie niby wypalonych zawodników nie żałują.
Za 40 milionów z pocałowaniem rączki jeśli to prawda.Myślę jednak,że Pedro będzie jednym z kluczowych graczy na MŚ,w reprezentacji gra znacznie lepiej i PSG zdaje się wie co robi.W tym zawodniku drzemie wciąż potencjał.
Przecież niedawno był news,że dyrekcja sportowa FCB wyklucza transfer Davida Luiza,jego profil nie jest odpowiedni dla klubu.Dziś czytam,że jest jednym z tych,którzy mogą trafić do Barcelony.Kompany to też chyba jakiś żart.A Llorente mam nadzieję,że to dziennikarskie brednie.Chłopina w Juve ledwo przędzie i nie wiem co miałby robić w Barcelonie.Jackson Martinez to już lepsza opcja.
Może by się tak skupili na Champions League...? Choć bym nie pogardził to jednak nie chciałbym mistrzostwa bez walki.
Ale z AM męczarnie mamy jak w banku więc te głupoty powinienem zachować dla siebie.
Przepraszam za off topic ale czy fcbarca.com 3.0 nie powinna się ładować domyślnie?Trzeba klikać koniecznie na to okienko "Poznaj nową..." za każdym razem?
6 razy LLiga,3x Champions League,2xSuperpuchar Europy,6x Superpuchar Hiszpanii,2x CdR,4 x Złota Piłka (w tym roku byłaby piąta gdyby nie przeciągnęli głosowania)
Pięćdziesiąt kilka procent na "dzień dobry" płaci podatku,akcje charytatywne,fundacje,dzięki którym niektóre dzieci pierwszy raz w życiu zakładają buty na nogi,mają dostęp do leków itp.Czy naprawdę końcówka sezonu ma być wyznacznikiem jego prawdziwej wartości?
Ładnie napisane.Ale ochota z jaką piłkarze zabierają się do tego jest coraz mniejsza.Motywacji jak widać nie brakuje zaangażowania -owszem.I to jest przykre.
Celta zrobiła świetną robotę a Real przegapił sprawę.W takiej konfiguracji mieliby jeszcze szansę gdyby na CN był remis z AM.Pewnie żal im doopksko ściska ale widać jaki mają cel nadrzędny.Nam z kolei remis z AM przy wygranej z Elche dawałby zwycięstwo.Szkoda po prostu...
Najlepszego dla Andresa.Ja też liczę dziś na prezent w postaci 3 punktów.Wszystkim urodzonym 11 maja wszystkiego najlepszego a wiem,że jest tu takich kilku.
Może wszystko zależy od tego czy Barca zdobędzie mistrzostwo?Jeśli tak,to Martino może pozostanie jeszcze na sezon,wtedy i Lucho wypełni swój kontrakt.Prawdopodobne jest więc,że nadchodzący sezon nie przyniesie zmian na ławce trenerskiej a zmiany nastąpią dopiero od sezonu 2015/16.
Czy naprawdę chcą go sprzedać? To nie jest dla mnie wesoła wiadomość,bo lubię gościa.Ale jeśli już tak musi być niech przynajmniej zgarną porządne pieniądze za niego.Ten chłopak jest wart o wiele więcej po przygodzie z FCB niż wtedy,gdy do niej przychodził .Barcelonie krzyczą zawrotne sumy za niesprawdzonych graczy to może i Barca w końcu wynegocjuje jakąś rozsądną kwotę ,np 45 milionów.Chyba nie puszczą go za dwie dychy?
0
Warto się zapoznać z zamieszczoną pod tym linkiem analizą
http://oknotransferowe.blogspot.fr/2014/02/barcelony-operacja-stoper.html
0
Wszyscy mają taka nadzieję,że nie będzie potrzeby aby kupować nowego bramkarza w przyszłym sezonie czy za dwa.
0
Jeżeli jest tak,że chce faktycznie dobra klubu to powinien zaakceptować to ,co zaproponuje mu trener i wszelkie dyskusje są zbędne bo wiadomo,że nikt Xaviego nie wygoni z klubu.Ale Xavi chce więcej.Chce pierwszego składu i decydującej roli.Głupi nie jest więc powinien przeanalizować swoje ostatnie postępy i przydatność do drużyny.Wg mnie świetny zmiennik na dzień dzisiejszy ale to mu chyba nie wystarczy.
0
No tak , jak się czyta wybiórczo to się popełnia takie głupoty jak ja przed chwilą.Nie mniej z drugiej części postu się nie wycofuję a realne pieniądze za tego zawodnika nie muszą być tak wiele mniejsze.Póki co ci co robili zakupy w Barcelonie niby wypalonych zawodników nie żałują.
3
Za 40 milionów z pocałowaniem rączki jeśli to prawda.Myślę jednak,że Pedro będzie jednym z kluczowych graczy na MŚ,w reprezentacji gra znacznie lepiej i PSG zdaje się wie co robi.W tym zawodniku drzemie wciąż potencjał.
1
No i to mi się podoba.35 milionów i ani grosza mniej.Doba klauzula.
0
Przecież niedawno był news,że dyrekcja sportowa FCB wyklucza transfer Davida Luiza,jego profil nie jest odpowiedni dla klubu.Dziś czytam,że jest jednym z tych,którzy mogą trafić do Barcelony.Kompany to też chyba jakiś żart.A Llorente mam nadzieję,że to dziennikarskie brednie.Chłopina w Juve ledwo przędzie i nie wiem co miałby robić w Barcelonie.Jackson Martinez to już lepsza opcja.
0
Był też gość o nazwisku De La Cruz
2
Może by się tak skupili na Champions League...? Choć bym nie pogardził to jednak nie chciałbym mistrzostwa bez walki.
Ale z AM męczarnie mamy jak w banku więc te głupoty powinienem zachować dla siebie.
0
Przepraszam za off topic ale czy fcbarca.com 3.0 nie powinna się ładować domyślnie?Trzeba klikać koniecznie na to okienko "Poznaj nową..." za każdym razem?
1
6 razy LLiga,3x Champions League,2xSuperpuchar Europy,6x Superpuchar Hiszpanii,2x CdR,4 x Złota Piłka (w tym roku byłaby piąta gdyby nie przeciągnęli głosowania)
Pięćdziesiąt kilka procent na "dzień dobry" płaci podatku,akcje charytatywne,fundacje,dzięki którym niektóre dzieci pierwszy raz w życiu zakładają buty na nogi,mają dostęp do leków itp.Czy naprawdę końcówka sezonu ma być wyznacznikiem jego prawdziwej wartości?
0
I wszystko zostało wyjaśnione.Ja nie mam żalu.
0
byłoby wspaniale gdyby wrócili z Neyem w komplecie
0
nie dość,że nie napastnik to jeszcze La Masie nie ziem czy na oczy już widział
0
Ciekawe kto na ławce zostanie jak pół ekipy odejdzie?
0
A to teraz Real podarki rozdaje? Nie paliłeś czegoś?
0
Ładnie napisane.Ale ochota z jaką piłkarze zabierają się do tego jest coraz mniejsza.Motywacji jak widać nie brakuje zaangażowania -owszem.I to jest przykre.
0
Celta zrobiła świetną robotę a Real przegapił sprawę.W takiej konfiguracji mieliby jeszcze szansę gdyby na CN był remis z AM.Pewnie żal im doopksko ściska ale widać jaki mają cel nadrzędny.Nam z kolei remis z AM przy wygranej z Elche dawałby zwycięstwo.Szkoda po prostu...
0
No nie zupełnie.Gdybyśmy wygrali wystarczyłby remis.Stosunek bramek mamy korzystniejszy
0
Co ty człowieku piłeś?
1
Widać,że wszystko po staremu.Wyjazd i bryndza.Jeśli w takim momencie brak motywacji to jest już kompletne dno.
1
Klasycznie.Każdy woła grube miliony za byle jakiego grajka a Barca robi prezenty.
0
Podzieli się ktoś linkiem do meczu .Mam z meczyków ale paskudnie odbiera.Dzięki.
0
http://www.whoscored.com/Articles/i4bk3itaweu5v2kpkcesjq/Show/Player-Focus-Why-Ter-Stegen-Can-Replace-Valdes
0
Zawodnik monitorowany od jakiegoś czasu.
0
Najlepszego dla Andresa.Ja też liczę dziś na prezent w postaci 3 punktów.Wszystkim urodzonym 11 maja wszystkiego najlepszego a wiem,że jest tu takich kilku.
0
Nie wiem czy Luis nie ma takiej klauzuli w kontrakcie,że w przypadku propozycji pracy w Barcelonie może odejść w każdej chwili.
0
Może wszystko zależy od tego czy Barca zdobędzie mistrzostwo?Jeśli tak,to Martino może pozostanie jeszcze na sezon,wtedy i Lucho wypełni swój kontrakt.Prawdopodobne jest więc,że nadchodzący sezon nie przyniesie zmian na ławce trenerskiej a zmiany nastąpią dopiero od sezonu 2015/16.
5
Trudno się nie zgodzić z Johanem.
0
Czy naprawdę chcą go sprzedać? To nie jest dla mnie wesoła wiadomość,bo lubię gościa.Ale jeśli już tak musi być niech przynajmniej zgarną porządne pieniądze za niego.Ten chłopak jest wart o wiele więcej po przygodzie z FCB niż wtedy,gdy do niej przychodził .Barcelonie krzyczą zawrotne sumy za niesprawdzonych graczy to może i Barca w końcu wynegocjuje jakąś rozsądną kwotę ,np 45 milionów.Chyba nie puszczą go za dwie dychy?