0

Warto się zapoznać z zamieszczoną pod tym linkiem analizą
http://oknotransferowe.blogspot.fr/2014/02/barcelony-operacja-stoper.html

0

Wszyscy mają taka nadzieję,że nie będzie potrzeby aby kupować nowego bramkarza w przyszłym sezonie czy za dwa.

0

Jeżeli jest tak,że chce faktycznie dobra klubu to powinien zaakceptować to ,co zaproponuje mu trener i wszelkie dyskusje są zbędne bo wiadomo,że nikt Xaviego nie wygoni z klubu.Ale Xavi chce więcej.Chce pierwszego składu i decydującej roli.Głupi nie jest więc powinien przeanalizować swoje ostatnie postępy i przydatność do drużyny.Wg mnie świetny zmiennik na dzień dzisiejszy ale to mu chyba nie wystarczy.

0

No tak , jak się czyta wybiórczo to się popełnia takie głupoty jak ja przed chwilą.Nie mniej z drugiej części postu się nie wycofuję a realne pieniądze za tego zawodnika nie muszą być tak wiele mniejsze.Póki co ci co robili zakupy w Barcelonie niby wypalonych zawodników nie żałują.

3

Za 40 milionów z pocałowaniem rączki jeśli to prawda.Myślę jednak,że Pedro będzie jednym z kluczowych graczy na MŚ,w reprezentacji gra znacznie lepiej i PSG zdaje się wie co robi.W tym zawodniku drzemie wciąż potencjał.

1

No i to mi się podoba.35 milionów i ani grosza mniej.Doba klauzula.

0

Przecież niedawno był news,że dyrekcja sportowa FCB wyklucza transfer Davida Luiza,jego profil nie jest odpowiedni dla klubu.Dziś czytam,że jest jednym z tych,którzy mogą trafić do Barcelony.Kompany to też chyba jakiś żart.A Llorente mam nadzieję,że to dziennikarskie brednie.Chłopina w Juve ledwo przędzie i nie wiem co miałby robić w Barcelonie.Jackson Martinez to już lepsza opcja.

0

Był też gość o nazwisku De La Cruz

2

Może by się tak skupili na Champions League...? Choć bym nie pogardził to jednak nie chciałbym mistrzostwa bez walki.
Ale z AM męczarnie mamy jak w banku więc te głupoty powinienem zachować dla siebie.

0

Przepraszam za off topic ale czy fcbarca.com 3.0 nie powinna się ładować domyślnie?Trzeba klikać koniecznie na to okienko "Poznaj nową..." za każdym razem?

1

6 razy LLiga,3x Champions League,2xSuperpuchar Europy,6x Superpuchar Hiszpanii,2x CdR,4 x Złota Piłka (w tym roku byłaby piąta gdyby nie przeciągnęli głosowania)
Pięćdziesiąt kilka procent na "dzień dobry" płaci podatku,akcje charytatywne,fundacje,dzięki którym niektóre dzieci pierwszy raz w życiu zakładają buty na nogi,mają dostęp do leków itp.Czy naprawdę końcówka sezonu ma być wyznacznikiem jego prawdziwej wartości?

0

I wszystko zostało wyjaśnione.Ja nie mam żalu.

0

byłoby wspaniale gdyby wrócili z Neyem w komplecie

0

nie dość,że nie napastnik to jeszcze La Masie nie ziem czy na oczy już widział

0

Ciekawe kto na ławce zostanie jak pół ekipy odejdzie?

0

A to teraz Real podarki rozdaje? Nie paliłeś czegoś?

0

Ładnie napisane.Ale ochota z jaką piłkarze zabierają się do tego jest coraz mniejsza.Motywacji jak widać nie brakuje zaangażowania -owszem.I to jest przykre.

0

Celta zrobiła świetną robotę a Real przegapił sprawę.W takiej konfiguracji mieliby jeszcze szansę gdyby na CN był remis z AM.Pewnie żal im doopksko ściska ale widać jaki mają cel nadrzędny.Nam z kolei remis z AM przy wygranej z Elche dawałby zwycięstwo.Szkoda po prostu...

0

No nie zupełnie.Gdybyśmy wygrali wystarczyłby remis.Stosunek bramek mamy korzystniejszy

0

Co ty człowieku piłeś?

1

Widać,że wszystko po staremu.Wyjazd i bryndza.Jeśli w takim momencie brak motywacji to jest już kompletne dno.

1

Klasycznie.Każdy woła grube miliony za byle jakiego grajka a Barca robi prezenty.

0

Podzieli się ktoś linkiem do meczu .Mam z meczyków ale paskudnie odbiera.Dzięki.

0

Zawodnik monitorowany od jakiegoś czasu.

0

Najlepszego dla Andresa.Ja też liczę dziś na prezent w postaci 3 punktów.Wszystkim urodzonym 11 maja wszystkiego najlepszego a wiem,że jest tu takich kilku.

0

Nie wiem czy Luis nie ma takiej klauzuli w kontrakcie,że w przypadku propozycji pracy w Barcelonie może odejść w każdej chwili.

0

Może wszystko zależy od tego czy Barca zdobędzie mistrzostwo?Jeśli tak,to Martino może pozostanie jeszcze na sezon,wtedy i Lucho wypełni swój kontrakt.Prawdopodobne jest więc,że nadchodzący sezon nie przyniesie zmian na ławce trenerskiej a zmiany nastąpią dopiero od sezonu 2015/16.

5

Trudno się nie zgodzić z Johanem.

0

Czy naprawdę chcą go sprzedać? To nie jest dla mnie wesoła wiadomość,bo lubię gościa.Ale jeśli już tak musi być niech przynajmniej zgarną porządne pieniądze za niego.Ten chłopak jest wart o wiele więcej po przygodzie z FCB niż wtedy,gdy do niej przychodził .Barcelonie krzyczą zawrotne sumy za niesprawdzonych graczy to może i Barca w końcu wynegocjuje jakąś rozsądną kwotę ,np 45 milionów.Chyba nie puszczą go za dwie dychy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?