0

Jak pisałem,Levante długo nie cieszyło się prowadzeniem.

0

Pique co zagra lepsze spotkanie to następne piach na bank...Zresztą Masche to samo.Myślę jednak,że Levante będzie się cieszyć prowadzeniem najwyżej do 30 minuty

0

Ciekawe ile szejki dołożą jak drużyna przejdzie na islam

0

Man City-FC Barcelona 1-3...Wierzę,że chłopaki zagrają świetny mecz

0

Nie chodzi o żadne przewidywania.Na taki mecz po prostu nie wystawia się najlepszych graczy bo spotkanie o nic .Wszystkie drużyny tak robią.Co Martino chciał udowodnić puszczając nasz "atak marzeń"?Napisz jaki sens był w ustaleniu takiego składu?Dlaczego nie dał szansy młodszym,który mieliby szanse by się pokazać?

0

to jakaś kpina niech się zwrócą z taką propozycją do Andzy Machaczklała

0

Masz rację.Nie powinni też wychodzić z domu.Pomijam fakt,że w meczach o przysłowiową pietruszkę powinni dostawać szanse zawodnicy tacy jak Dongou czy Adama a nawet Afellay.Są mecze mniej i bardziej istotne i odpowiednio do nich powinien być dobierany skład.Tak robią wszystkie drużyny między innymi w trosce o zdrowie najważniejszych graczy.

0

Nie wiem po co Martino wystawia w takich meczach parę Leo- Neymar.W tym sezonie szczególnie prześladują piłkarzy różne kontuzje i trener powinien mieć też to na uwadze.

0

Od początku sezonu Tello nic nie wychodzi.To nie jest kwestia dzisiejszego spotkania i nawet hattrick dzisiaj niewiele by zmienił w ocenie jego postawy za ten sezon.Wszyscy sobie wiele obiecywali po tym co pokazał w zeszłym,tymczasem chłopak jakby cofnął się w rozwoju.Nie jestem do końca przekonany czy odpowiada mu to co gra Barcelona.W każdym razie nie jest to ten zawodnik,którego chcieli wszyscy widzieć w tym roku

0

Niech sobie Tello klubu poszuka bo jego gra to totalne nieporozumienie

0

Mówimy o całym sezonie.A w czym Cristiano lepszy był od Leo do września?

0

To ze zwykłej zawiści

0

Zdejmijcie te twarz proszę bo wisi wystarczająco długo...

0

Nie tylko Stoiczkow...

0

To nowy członek kapeli Gahana brak na zdjęciu.Nie jesteś ślepy.

0

Nie widzę Davida Gahana.Kocham te kapelę tak jak Barcelonę.Cieszę się,że zajrzeli właśnie do piłkarzy Barcelony.W ogóle Depeche uwielbia grać koncerty w Barcelonie (2011-Tour of Universe ).To wielkie wyróznienie dla klubu.

0

Gdyby nie kontuzje,Leo miałby 5 Złotą Pilkę....

1

Fajna ta jego niunia.A Złota Piłka 2014 to skandal i tyle.Jeżeli tę nagrodę dają za ostatnie 3 miesiące w roku to zgodzę się,że Portugalczyk powinien ją otrzymać.

0

Nasri i tak jest poza formą.Akurat jego najmniej się obawiam.O wiele bardziej obawiam się sędziowania bo ostatnie mecze w Premierleague pokazują,że City jest mocno faworyzowane .Można się zatem spodziewać,że na boiskach Europy będzie podobnie.

0

Tak jak sędziowie PL nie faworyzują City.Znowu sędzia skrzywdził drużyne grającą z City.Tym razem to Newcastle.

0

Złota Piłka w tym roku to kpina.Cristiano w końcu wypłakał to co mu się nie należało.Bo jeśli daja nagrodę za kawałek sezonu to równie dobrze Leo powinien ją dostać.

0

Biorąc pod uwagę ostatnie dwa spotkania Atleti to Barca nie wywiązała sie należycie ze swojego zadania choć remis z tak trudnym rywalem należy uznać za wynik korzystny.Cholo nie może eksploatować zawodników bez końca.Któregoś dnia skończy im się paliwo a ławka nie jest tak mocna jak w Realu,Chelsea czy Bayernie,który ma chyba najmocniejsze rezerwy w Europie.Barca nie wygląda lepiej pod tym względem szczególnie w obronie.Posadzenie na trybunach Montoi było moim zdaniem błędem ze strony Martino.Ciekaw jestem co zrobiłby trener w przypadku poważnej kontuzji Alvesa?
Walka o europejskie trofeum opierać się będzie właśnie o silną rezerwę.Dlatego optymiści widzący Atleti w finale LM powinni wziąć poprawkę na realne możliwości drużyny zanim ustanowią AM nowym klubowym mistrzem Europy.
Moim zdaniem AM będzie trudno dociągnąć w takim rytmie do końca sezonu i w marcu najpóźniej można spodziewać się zadyszki.Z Camp Nou wyjadą bez punktu.A walka o mistrzostwo po staremu rozstrzygnie się między FCB a Królewskimi.To oczywiście jest tylko i wyłącznie moja opinia rzecz jasna.

0

http://www.meczyki.pl/
Próbujcie coś tutaj znaleźć.

0

Jeśli futbolHD nie działa to znaczy,że powinieneś coś zrobić albo ze sprzętem albo z oprogramowaniem.U mnie działa perfekcyjnie.

0

0

a Real na drugim to za co?Za wydane pieniądze?

0

Słowo " skromne " pasuje tu znacznie lepiej.

0

Wszyscy więc szczęśliwi.Nareszcie.Mam nadzieję,że Leo ominą wszelkie kontuzje w tym roku i latach następnych.

0

Nie chcesz być już kibicem Barcelony?

0

uważasz,że obecne czasy to złe pilkarskie czasy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?