0

No właśnie,Deulofeu.Ten chłopak naprawdę wygląda przekonująco w Evertonie,który gra bardzo ciekawy i szybki futbol.Po wypożyczeniu powinien wskoczyć natychmiast do I składu.

0

Iker,za co? Szacunek to jedna rzecz a forma i jego postawa to druga.

0

Ja też jestem wiernym fanem Barcy ale nigdy nie posunąłbym się tak daleko jak Autor w swoim felietonie.

0

Jeszcze się chłopu na żarty zbiera.A tu żarty się skończyły.Gra wygląda coraz gorzej.Martino nie radzi sobie w trudnych sytuacjach a Barca stacza się po równi pochyłej.Już mecz z Granadą był wystarczającym powodem by zacząć się martwić.Ale wynik przesłonił wszystkim prawdziwy obraz drużyny.Barca jest jeszcze liderem ale nie na długo biorąc pod uwagę jak się prezentuje.A gdy kolejny raz widzę Cesca na fals 9 ,Bartre na ławce i Generała w wyjściowym to mnie żółć zalewa.Rozumiem,że ta fałszywa 9 jest dla Cesca po to by Xavi mógł nabić odpowiednie statystyki.
Wczoraj Athletic naprawdę nie pokazał niczego nadzwyczajnego by nie można było ich ograć.Ale jeśli w ekipie panuje bałagan,na boisku pełna improwizacja,brak ataku,bo Sergio musi łatać dziury za stoperów ( Marc powinien wstrzymać się z podpisaniem kontraktu albo zabrać manatki i zmienić otoczenie),brak solidnej defensywy,kulawy środek pola z przebłyskami Andresa-to o czym tu rozmawiać.
A ten przypomina,że Barca jest ciągle pierwsza.Po meczu z AM będzie druga a pod koniec rozgrywek jak dobrze pójdzie zagramy w eliminacjach LM.Jest tylu zdolnych szkoleniowców,którzy z pocałowaniem ręki poprowadzą Barcelonę...Żal mi patrzeć na te ekipę z ogromnymi przecież możliwościami,jak marnuje swój potencjał.

0

Jeśli czegoś nie można mieć to tak właśnie się reaguje jak Carlo.Duży szacunek miałem do tego szkoleniowca ale ostatnio za wiele kłapie dziobem.

0

To z powodu tych wszystkich durnych statystyk Xavi wychodzi jeszcze w I-szym składzie.A myślałem,że dobro klubu jest dla niego ważniejsze jak nic nie znaczące statystyki.

0

Ta drużyna gra coraz gorzej.Niestety.Trudno doszukiwać się pozytywnych aspektów w grze Barcelony.Słaby Alexis,Neymar bez pomysłu,Xavi klasycznie z meczu na mecz coraz gorzej,czasem tylko z przebłyskiem dawnej formy.Myślę,że fascynacja Martino będzie powoli zbliżać się ku końcowi.A i sam trener pewnie zrozumie,że Barca to za wysokie progi.Bo ja nie widzę by z taką grą sięgnąć po jakiekolwiek trofeum.

0

Wyjazdowe koszulki to w ogóle przekleństwo.

0

nawet jak przegra 0-1

0

Co poprawić?W tym meczu wszystko było do poprawy.Poczynając od składu przez taktyke po grę i zaangażowanie piłkarzy.

0

65 mln za stopera,nawet jeśli jest wybitny,chyba pogłupieli

0

Jordi nadal indywidualnie.A już powinien grać wedle prognoz lekarzy.Coś ta kontuzja słabo się goi.

0

Nic się nie dzieje.Jak będą problemy z Celtikiem to można się zacząć martwić na poważnie.Mam na myśli niekorzystny wynik ( o którym pewnie nawet nikt nie myśli ),bo że problemy będą to jasne.Szkoci postawią " przegubowca " i trzeba będzie się namęczyć trochę.Myślę jednak,że ze dwa nasi wbiją.Póki co to trzeba wygrać w Bilbao.Tu też będzie pod górkę.

0

Mr.Crowley- niezwykły człowiek.Szachista i...alpinista.Co by nie mówić,imponujące.Mogę tylko pogratulować zainteresowań.

0

Jordi Alba- czy Redakcja może postarać się o jakieś nowinki?Dziękuję.

0

Czy negatywna ocena zawodnika (a przecież taki mamy wątek) musi być koniecznie przejawem "hejtingu" ?

0

Duet Mascherano-Pique powinien przestać istnieć bo przyprawia mnie o ból głowy.Co to za pomysł Martino z tym Puyolem na skrzydle?
Nie wiem o co Wam chodzi z Ceskiem.Ale czy on na tej pozycji to był kiedyś efektywny?No dajcie spokój.Albo Xavi,naczelny hamulcowy na dzień dzisiejszy a dostaje 5,5.Inna sprawa,że Song to tragedia.
Ja w każdym razie,jak pisałem już zresztą,uważam,że Barca chciała pomóc Ajaxowi przynajmniej w awansie do LE i stąd ten cały bałagan.Bo choć Martino geniuszem nie jest to nie wydaje mi się by celowo pchał Puyola na skrzydło.

0

Ja to czytam w ten sposób.Napastników ci w Barcelonie dostatek a z chłopaka nie wiadomo co będzie.Więc jeśli trafia się okazja skasowania kilku euro to trzeba z niej skorzystać.
Tylko po co zawracanie sobie głowy Jacksonem Martinezem?

0

Jeśli Wenger wykłada na niego duże pieniądze to znaczy,że widzi w chłopaku potencjał.Martino powinien potraktować te ofertę jako dobrą poradę od bardziej doświadczonego kolegi i postarać się o miejsce dla młodego chłopaka,przynajmniej na parę minut.Dla pewnych ludzi niepojętym jest,że Arsenal,który przez ostatnią dekadę nawet nie powąchał sukcesu może sobie pozwolić na kontraktowanie i niezłe wypłaty dla zawodników.Zaś Barcelona jeden z najpotężniejszych klubów na świecie,który zgarnął w ciągu ostatniej dekady 3 puchary LM musi żebrać u zawodników o obniżkę wynagrodzeń,nie stać go na zakup klasowego obrońcy a tych,w których wychowanie i szkolenie włożył duży wysiłek nie jest w stanie zatrzymać w klubie.
Przywiązanie do barw klubu,który ukształtował i wychował zawodnika powinno być bardzo silnym punktem szkolenia młodzieży.To jest kwestia mentalności ale przecież do La Masii trafiają tak młodzi ludzie,że z tą mentalnością da się coś zrobić.W Bayernie nie ma zawodnika,który sie gniewa na ławkę rezerwowych.W Barcelonie wszyscy chcą wychodzić w I-szym składzie.To o czymś świadczy.I nie jest to nic dobrego.
Ekipę w najbliższym czasie trzeba będzie przebudować,bo przecież nie można się modlić w nieskończoność o formę i zdrowie Messiego.Nie może być tak,że po słabym meczu wszyscy płaczą "Leo wróć"!
Zatem trzeba będzie albo wydawać grubą kasę albo skorzystać z utalentowanej młodzieży.Przykład Thiago i Sanabrii to pozorne oszczędności.Chyba,że w założeniach jest max 1/8 Champions i pierwsza 4 w lidze.To samo można powiedzieć o trenerze jego sztabie trenerskim i medycznym.Będzie graniczyło z cudem utrzymanie lidera na wiosnę przy takiej grze i takiej ilości przytrafiających się kontuzji.
Rosell powinien bardziej przyłożyć się do projektu sportowego a nie realizowania własnych ukrytych ambicji.

0

Nie czepiajcie się tylko obrony bo ta ekipa tracąc nawet 2 czy 3 gole powinna wbić drugie tyle.Nawet jeśli każdy atak zaczyna się od obrony to przecież środek i atak jest ponoć na najwyższym poziomie.A przepchnąć piłkę do środka pola to ta obrona chyba potrafi.W najczarniejszych snach nie widziałem Tak paskudnie grającej Barcelony jak dziś w I połowie.

0

Pisałem wczoraj,że Barca tego meczu raczej nie wygra.Nie wiedziałem jednak,że przegra i to w jakim stylu?Jeśli ta porażka była planowa to rozumiem.Skłaniam się jednak bardziej ku przeświadczeniu,że ta porażka musiała nadejść i niestety nie będzie ostatnią w tym sezonie.Martino zamiast bujać w obłokach i marzyć o powtórzeniu sukcesów Guardioli powinien się skupić przynajmniej na obronie tytułu bo gra Barcy wygląda coraz bardziej chaotycznie.Jeśli ten skład,który wyszedł od 1 minuty mamy nazywać rezerwami to znaczy,że trzeba kupić pół drużyny.
Dziś Klopp pokazał jak wychodzi się z trudnych sytuacji.
Choć cały czas mam nadzieję,że Barca chciała sprezentować Ajaxowi przynajmniej LE.

0

Colocothra wysłałem na priv.Dla reszty zainteresowanych tutaj:
http://www.fcbarca.com/52257-tata-martino-depcze-po-pietach-guardioli.html

0

Skoro napisałem,że gdzieś przeczytałem to znaczy,że nie wziąłem tego z powietrza.Jeśli znajdę artykuł i wyślę Ci na priv.Mnie też wydaje się to małym nonsensem dlatego poruszyłem temat.

0

Odnośnie I-go miejsca w grupie.Czytałem informacje,że daje ono przywilej własnego boiska w I-szym meczu.Czy naprawdę uważacie,że gra w I-szym spotkaniu na własnym terenie to przywilej?

0

Zastanawiam się czy Barcelona nie zagra na remis,który drużynie daje I-sze miejsce w grupie a Ajaxowi przywilej gry w LE.Skoro to przyjazne dla siebie drużyny,to kto wie...

0

Pep miał najlepszą ekipę w historii piłki nożnej,Messiego w swojej najlepszej dyspozycji,doskonałą obronę i bardzo dojrzały środek pola.Nikt do tej pory nie dokonał tego co Pep i będzie bardzo ciężko powtórzyć jego osiągnięcie choć życzę Martino by zrealizował swoje marzenie.

0

Daj spokój,Goetze się sprzedał Bayernowi,odwiecznemu wrogowi mimo,że grał w świetnej ekipie nie pozbawionej szans na trofea,jednej z lepszych w Europie,grającej wspaniały futbol,mającej cudownych kibiców i charyzmatycznego trenera,który był i jest dla piłkarzy BVB jak ojciec i przyjaciel w jednym.Ten klub go wychował.To,że podkulił ogon po strzeleniu bramki mogło być spowodowane też strachem przed reakcją kibiców.Paradoksalnie to bardziej pewnie zależało mu na pokazaniu się kibicom Bayernu,którzy mają swoje zasady i nie lubią takich jak on.Wystarczy sobie przypomnieć co przechodził Neuer przez niemal rok w klubie z Monachium.Goetze jest wyrachowany,poza tym ma jeszcze rodzinę w Dortmundzie.A David odszedł nie dla

0

5,75 gola na mecz do tej pory.LLiga szaleje,nie mam nic przeciwko by reszta spotkań również zakończyła sie wysokimi wynikami.

0

Akurat nie w tym kontekście odpowiedziałem na Twój post.Dla mnie nie ma znaczenia ile kto kibicuje Barcelonie,ważne by robił to z sercem.Ja też zacząłem kibicować Barcelonie w okresie jej sukcesów,bo po zdobyciu Pucharu Europy w 1992 roku.Miałem wtedy trochę więcej lat jak Ty obecnie...Zawsze z dużej grupy sympatyków drużyny,która odnosi właśnie sukcesy zostanie spora garść,która będzie kibicować na dobre i na złe.
Chodziło mi o to,że trener jest uważany za najlepszą opcję dla drużyny do momentu,w którym nie zacznie przegrywać.Brak sukcesów zwykle odbija się najpierw na szkoleniowcu.Zarzuca mu się niewłaściwą taktykę,złe ustalanie składu wyjściowego itd.
Ja sam jestem ostrożny w ocenie Martino.Póki co statystyki przemawiają za Argentyńczykiem,sposób prowadzenia drużyny również,Czasem jednak jest zbyt zachowawczy a drużyna czasem gra nieco chaotycznie.
Poza tym przyjdą mecze,które zweryfikują klasę Martino,mecze o naprawdę dużą stawkę.
No i ... nie musisz brać do siebie wszystkiego,co piszą ludzie na forum.

0

To sobie po prostu kup.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?