0

Poniosło chyba Ciebie kolego.Ten klub ma większą tradycję od Barcelony,a że brak mu sukcesów na miare sąsiada z Old Trafford to inna historia.A pieniądze w futbolu zdaje się są niezbędne,bo w przeciwnym razie będziemy żyć tylko wspomnieniami jak to kiedyś bywało.Niestety.Trochę to urąga godności klubu ale taka jest rzeczywistość.

0

Pisałem o tym,że właśnie taki szkoleniowiec jest przyszłością.Ciekawe spojrzenie na futbol.

0

Poczekajmy na zakończenie spotkania bo obrona gra tak,że można spodziewać się każdego wyniku.Dani powinien się skupić bardziej na tym co robi,bo z miesiąca na miesiąc wygląda coraz gorzej.Pedro ratuje nieco doopsko Martino,do którego mam coraz więcej wątpliwości.
Dani powinien się bardziej skupić na swoich obowiązkach boiskowych.W ogóle to przeraża mnie ta sytuacja,w której na dzień dobry jakieś Getafe ładuje nam 2 gole.Sergio,który enty raz wyręcza środek obrony.Za co płacą więc Pique i Mascherano?Ta drużyna nie idzie w dobrym kierunku i tego nie da się już ukryć.Jedynie ofensywny potencjał każe pozostać mi optymistą.Ale gdybyśmy dziś zamiast z Getafe grali z AM to myślę,że te straty z początku meczu byłyby nie do odrobienia.Gorzej już chyba w defensywie być nie może więc Martino powinien zdecydować się na zmiany.

0

Przewidywałem,że kwestią jednego ,dwóch meczów jest utrata lidera.Na wiosnę szlag trafi obronę mistrzostwa.I to też było do przewidzenia.Ci ,którzy tak emocjonowali się po meczu z Getafe mają kolejny dowód na to,że spadek poziomu gry jest aż nadto widoczny,a eksperymenty Martino nie są najszczęśliwsze.Zarząd jak chce mieć efekty powinien zareagować.

0

No tak,trzeba czekać aż rok by zobaczyć kolejny mecz...A gdyby nie było kalendarza to graliby już za dwa tygodnie...

0

teraz 3/4 młodzieży w Europie tak chodzi ubrana...

0

Po co ten spam,komu to ma służyć i co wnosi do dyskusji?

0

Dani musiał się mocno przejąć rozstrzygnięciem konkursu fcbarca.com na najgorzej i najlepiej ubranego piłkarza Barcelony.

0

Jesli maja dac ZP CR7 rownie dobrze moze ja dostac Suarez.Strzela ostatnio rownie duzo goli

0

Moja była małżonka miała już siwe włosy w wieku 24 lat...To naprawdę żaden wskaźnik

0

Tello puka do I składu a z taką Cartageną nie potrafi się pokazać.

0

Żenujące widowisko.Coraz mniej rozumiem Martino.Po co wystawia skład jak na ligę?Boi się,że Cartagena strzeli 4 bramki?Bo jedyne korzyści z takich spotkań to albo kontuzje albo przemęczenie.Ten facet nie ma za grosz wyczucia.W takim składzie kibice powinni mieć widowisko a wyszedł piach.

0

Widzę,że Bruksela wtrąca się wszędzie.Gorzej jak za komuny.

0

Oby...

0

Szkoda mi cholernie Arsenalu,że trafił na Bawarczyków.Ci to za cholerę szczęścia nie mają.

0

Trzeba mieć nadzieję,że nie trafią z formą bo skład mają potężny.Nie wiem kto będzie pilnował Silvy ale pewnie nie Pique.Królewscy mieli dużo szczęścia w losowaniu.Czuję,że finał mają jak w banku.Ale mam nadzieję,że wróci Leo i Cesc zagra tam gdzie jego miejsce.Może Martino przeanalizuje błędy w ustawieniu i wszystko pójdzie jak z płatka.

0

Miki Rafinha ma bardzo podobne te oczy.Daj spokój,jedna strona medalu to przywiązanie do barw klubowych , inna to kariera zawodnika,która w przypadku Thiago stanęła po prostu w miejscu.Chłopak skończy niebawem 23 lata.W tym wieku Leo miał już ZP.
Inna sprawa to co mówi.Jeśli myśli,że wpadnie na emeryturę do Barcelony to się grubo myli.No i ten tekst o Realu też nie najbardziej udany.Chłopak wychowany w La Masii nie wyklucza podpisania kontraktu z Realem.Ten tekst to i mnie się nie patrzy za bardzo

0

Odwrotnie,ten numer powinien mobilizować.Ale póki co nie ma w zespole takiego gracza,który mógłby go przejąć,bo choć Bartra jest inteligentny to nie jest jednak tak zadziorny jak Puyol.

0

Jeśli Puyol chce zakończyć karierę niech zostanie w klubie.Przyda się z pewnością bo to wielki człowiek i piłkarz, mający autorytet u wszystkich nawet najzacieklejszych wrogów Barcy.Nie powinien się rozdrabniać grając po katarskich ligach.To symbol Barcelony,jej żyjąca legenda,Kapitan najlepszej Barcelony w historii.Trudno jest pisać o Puyolu unikając patosu,Poświęcił wszystko temu klubowi łącznie ze zdrowiem.Wkładał głowę tam,gdzie inni bali się włożyć nogę.Gdyby nie jego wielkie poświęcenie dalej oglądalibyśmy Puyola na boisku.Ale dał z siebie wszystko.Chciałbym aby penye Barcelony na całym świecie wystosowały jednocześnie apel do Puyola by nie opuszczał Barcelony,by nadal dzielił szatnię w roli asystenta trenera a gdy nadarzy się okazja został jej pierwszym szkoleniowcem,oczywiście jeśli sam będzie czuł się na siłach.Temu człowiekowi należy się pomnik i dożywotni etat w strukturach władzy Barcelony.Zarząd powinien zrobić wszystko by Puyol pozostał w klubie bo jest jego nierozerwalną częścią.Uszanuję jednak każdą decyzję Carlesa,oczywiście podjętą przez niego samego.

0

To jest bufonada.Do bardzo dobrej gry to brakuje jeszcze sporo.Jak dodamy do tego nie zawsze trafioną taktykę to powodów do radości jest mniej.Niech Martino obejrzy raz jeszcze I połowę z Villarealem i przyjrzy się roli Cesca na boisku.Bo to naprawdę ważne ogniwo zespołu.Ja nie byłbym takim optymista.

0

Montoya nie jest zły ale trochę taki diesel

0

Kibice gwiżdżą Cesca ale powinni Martino

0

Nie wiem jak Montoya mógł to spieprzyć

0

Jedna sytuacja bramkowa, jeden strzał Songa jeden gol Neya.Nie za bogato z tymi emocjami.Wolałbym,żeby nie było (jeszcze) gola a były sytuacje bramkowe.

0

Poproś trenera

0

Niech Martino zmieni to ustawienie bo będą tak klepać do imentu a na gola możemy się nie doczekać.

0

i z lewej nogi...cudowne lata Barcelony.

0

Tylko nie PSG.Monaco owszem ale nie Paryż.Victor będzie musiał się pogodzić z faktem,że 75 % pensji trzeba będzie oddać fiskusowi jeśli zdecyduje się na Paryż.

0

Niezłe spotkanie na Etihad.Aguero + Silva do Barcy !
A tak na poważnie to... Slva jest Pan Piłkarz.Chłopak gra jak z nut.
A Sanabria ma duże szanse w młodej ekipie Arsenalu.Widocznie Wenger widzi w nim coś czego na Camp Nou nie potrafią dostrzec.Szkoda tylko,że odejdzie za tak małe pieniądze.Talent teraz jest w cenie,niekoniecznie potwierdzony w ważnych meczach.No ale taka już polityka w tym klubie.Kupować za grube miliony a sprzedawać za grosze.

0

Trudno mieć pretensje do klubu,który kupuje zawodnika z Barcelony.To pewnego rodzaju "towar" wystawiony na sprzedaż.Jeśli sztab nie widzi miejsca dla niego w drużynie a chłopak chce grać i ma na to szanse to problemu nie widzę.Powinniśmy cieszyć się,że to Arsenal.Bo z tym klubem Barca ma poprawne stosunki i jest szansa,że chłopak jak dojrzeje przypomni sobie gdzie jego miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?