0

Myślę,że miał akurat na myśli pogrom Atletico na Betisie i tak mu zostało.Don zamiast dziękować powinieneś go kopnąć w pośladek.Jeszcze jeden bez szacunku do rywala.

0

Ja też mieszkam za granicą ale piszę polskie litery.Dla chcącego nic trudnego.Zainstaluj sobie polskie znaki i po "herbacie".

0

Powiedziałbym ,że niezła druga połowa,bo w pierwszej to wyglądało jakoś bezbarwnie jak dla mnie.

0

No i trzeba pamiętać,że jest jeszcze Deulofeu na wypożyczeniu

0

Zgodzę się z tym i sam o tym pisałem niedawno.Czasem zmiana stylu gry jest konieczna i nie upierajmy sie przy klepaniu bez ładu i składu jak korzyści to nie przynosi.Czasem ciężko przedrzeć się do przodu ,szczególnie jak autobus postawi solidna ekipa,która do tego potrafi strzelić gola (Chelsea).Tata widzi potencjał Barcelony w innym rozegraniu i pewnie chce z niego skorzystać

0

Wolałbym Wojtka "Ceznego" jako rezerwę,powiem więcej.nawet Boruca w tej formie.Tylko obaj mają problemy z wyprowadzaniem piłek.

0

Jeśli za darmo i od czasu do czasu wchodzić z ławki to i ja go powitam.
poza tym za darmo to nie ma nic.Jakieś pieniądze za złożenie podpisu pewnie sobie zażąda.
Natomiast to,że jest Polakiem ma dla mnie niewielkie znaczenia a widzę,że dla niektórych priorytetowe.No i bramki strzelone Realowi...Ale to sie raczej drugi raz nie powtórzy.Jest jeszcze jedno 'ale'.Nie wiadomo kiedy Lewy się "zawiesi"

0

Jestem absolutnie przeciw.Wolałbym już Torresa.

0

Przecież nie powiedzą,że był świadom.

0

Ronnie,Maradona czy Ronaldo w mniejszym stopniu Zizou nie musieli mieć ogromego wsparcia u kolegów z drużyny by wypracować sobie sytuacje,by zmienić losy spotkania,Zaden z nich (może oprócz Diego ale ten był jest i będzie specjalny) nie był tak nadętym bucem aby uznać,że ZP należy się właśnie jemu.CR to ewidentnie natura narcystyczna i to przejawia się również w jego postawie na boisku.Blatter jest nieco wredny ale nakreślił całkiem prawdziwy obraz Ronaldo.Szkoda tylko,że posypały się już pierwsze niesłuszne opinie nawet dziennikarzy,ktorzy twierdzą iż rozumieją teraz skąd u Leo 4 X ZP.A przecież to oni oddają swoje głosy i to oni decydują o tym kto ją zdobędzie.
Nie podważam wielkości Ronaldo ale facet chce być efektowny choć poza szybkością,mocnym uderzeniem to jego repertuar jest ,powiedziałbym średni.Nadrabia za to pokazem mięśnia czterogłowego u nogi i nienaganna fryzura.Gdyby był bardziej opanowany na boisku z pewnością byłby lepszym piłkarzem.Jego problemem jest głowa i to mimo już 28 lat i niewątpliwych sukcesów sportowych jak i osobistych.
Nobla w dziedzinie nauk ścisłych dostają geniusze,którzy swój geniusz poparli ciężką pracą ale sama ciężka praca nie wystarcza.Dlatego Leo złotą kule podnosił już czterokrotnie.I nigdy nikt od niego nie słyszał,że nagroda należy się właśnie jemu.Mam nadzieję,że w przypływie litości na biednym i skrzywdzonym Portugalczykiem nikomu nie wpadnie do głowy pocieszać go nagrodą Ballon d'Or.

0

Mam dziwne wrażenie,że AM z Granadą straci punkty.To takie wrażenie życzeniowe rzecz jasna

0

Rozumiem ambicje trenerskie Lucho.Ale w takich sytuacjach nie może nie myśleć o tym kto może zostać mistrzem.Jeśli Celta zabrałaby Barcelonie punkty,których potem brakłoby do mistrzostwa to czułby sie chyba nie najlepiej.Nie wiem jak to działa u niego.

0

Na Twoim filmie 22.21 min

0

Statystyki ówią to samo tylko jedna strata przy bodaj 9 przechwytach

0

Wejście Songa było świetnym posunięciem i ja absolutnie nie mam o t żadnych pretensji

0

Czasem Martino przegina z uprzejmością.W Romie dobrze robote to wykonuje Rudi Garcia a nie Lucho,którego stamtąd po prostu pogonili.Znowu wygrali na trudnym terenie w Udine.Jedyna drużyna w Europie,która nie straciła jeszcze punktu.Ale Garcia już dobra robote w Lille wykonywał.Po prostu kozak,podobny do Simeone

0

Niech dalej eksploatuje podstawową 11 Simeone.W ten sposób na koniec sezonu będzie Barcelonie może łatwiej

0

To prawda,grają fenomenalnie a Villa rozgrywa dziś najlepszy mecz od kiedy przyszedł do AM.Do tego nie grają na max,inna rzecz,że w Betis pozwala im naprawdę na wiele

0

Mam nadzieję,że chociaż z Celtą Martino da pograć Bartrze.

0

Pada tu wiele ciepłych słów pod adresem Martino i obecnego stylu gry również z mojej strony.Czasem mocno na wyrost,bo nie wypada krytykować zwycięzców.Ale jest wiele niezrozumiałych posunięć ze strony Martino.Póki co przynoszą one rezultaty i trzeba przyznać,że facet ma też kupę szczęscia jak choćby wczoraj.Ale zostawmy to jak jest.LM zweryfikuje szybko wszelkie braki i niedociągnięcia.

0

Nawet musimy.

0

21.00

0

Musiał dać 40 żeby Barca miała trochę spokoju no i Mallenco zapewnił,że zagwizda 1 faul na 10 ale tylko na Neymarze.Obiecał też,że nie zagwizda karnego z kapelusza.Perez dawał 38 i gdyby nie transfer Bale'a dałby pewnie wiecej ale mu brakło.

0

chcesz zarobić to idź sprzedawać marchewki na targu

0

To ja oglądałem chyba nie to spotkanie.W pierwszej połowie Real nie zrobił nic by zmusić Barce do wysiłku.Karny jeśli już to jeden a Real powinien grać w 10 niemal całe spotkanie.

0

Nie odgwizdanie ręki było absolutnie słuszną decyzją i ja nie widzę tu kontrowersji.Co miał Adriano zrobić z ręką jak leżał? Zakopać ją pod ziemię.Piłka się po prostu przetoczyła po dłoni a Adriano nie wykonał najmniejszego ruchu,który mógłby zmienić jakoś sytuację.Strzał był do tego lichy a Valdes był tuż za Brazylijczykiem.Był jeszcze moment kiedy sędzia nie zagwizdał przewinienia Pepe na Neymarze pod koniec I-szej połowy.

0

Bardzo dziwny mecz.Przede wszystkim w wykonaniu Realu.Praktycznie żadnego pressingu,zostawiali nawet sporo miejsca na boisku.Ze strony Barcy mnóstwo przechwytów w środku boiska (dziwi mnie to,że po stratach Real nie rwał się od razu do odzyskiwania piłki).Mecz toczony w umiarkowanym tempie głównie dzięki Barcelonie,która bawiła się Realem.Nie wiem dlaczego realizator tak uwziął się na powtórki gola Neymara doszukując się spalonego,którego nie było.To Pepe,który najgłośniej reklamował spalonego złamał linię.Faul Pepe na Neymarze ewidentny ale sędzia popełnił pomyłki również na korzyść Barcelony.Zresztą pomyłek nie było tak wiele.Dużo więcej fauli Barcy niż Realu.Po I połowie zdaje sie Real popełnił 1/3 tego co Barca ( spojrzę w statystyki).Barca dość łatwo wychodziła ze swojego pola karnego i również dość łatwo przechodziła przez środek co mnie zdziwiło bardzo.Ancelotti zostawiając 3 zawodników z przodu liczył chyba na odbiór w strefie 16 metrów i długie podania.Ale długie podania były przede wszystkim niecelne.Można powiedzieć,że przy odrobinie szczęścia mogła wyjść z tego manita bo Real pozwalał na naprawdę wiele.To kolejna rzecz ,której nie rozumiem.Co do Bale'a to ja nie wiem czy on odpali bo widać,że gra w LLiga niespecjalnie mu leży.Jeszcze się nie przyzwyczaił,że w Hiszpanii to gwizdają wszystkie nakładki.Wg mnie świetnie spisała się cała drużyna.Było właściwie wszystko w tym meczu a przede wszystkim to czego do tej pory brakowało a było tak zauważalne u Pepa-antycypacja.Stąd tak wiele przejęć piłki.A gol Alexisa to wisienka na torcie.Pisałem przed meczem,że Alexis musi dostać szansę.No i pięknie sie odwdzięczył trenerowi a kibicom zapewnił uśmiech na cały miesiąc i chyba zapewnił sobie na stałe miejsce w ich sercach.Myślę,że tak jak niedawno jeszcze Villa w najważniejszych meczach nie zawodził tak będzie teraz z Alexisem

0

Proszę,jeśli ktoś może posłać link do I-szej połowy.Nie mogłem oglądać bo użerałem się z jakimś emerytem,który wjechał we mnie na rondzie.We Francji policja nie przyjedzie póki nie ma poszkodowanych ale facet chciał mnie obarczyć winą bo niby on miał pierwszeństwo ( ja byłem już na rondzie a ten wjeżdżał z prawej strony).Tutaj starsi tak mają.Zajęła mi trochę kłótnia z gościem,co kosztowało mnie utratę widowiska.Proszę,jeśli ktoś ma pod ręką.

0

Martino rok temu pewnie nawet nie śnił,że poprowadzi najlepsza drużyne świata do zwycięstwa przeciw potężnemu Realowi.Ten skromny gość powtarza,że ważne jest to,gdzie będziemy w maju.Ale tak naprawdę to jego ogromne chyba największe w życiu zwycięstwo.Cieszę się,że był lepszy od Ancelottiego,cieszę się,że potwierdził,iż nie jest trenerem z łapanki.Wspaniale ułożył mu się dziś ten mecz.

0

Martino boi się o brak doświadczenia Marca,ale czy lepiej postawić na dziurawą obronę? Poza tym Pique mimo,że bardzo często pewnie interweniuje,to jest wolny jak wojownik sumo.Ale cóż to trener jest rozliczany ze swojej pracy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?