0

Pięknie sklejona akcja.Przy okazji Martino może się przekonać jak Barca poradzi sobie z przeciętnym rywalem bez gwiazd.

0

Bardzo ciekawa i mądra zmiana

0

Bardzo dużo przechwytów notuje dzisiaj RSSS.A Barca zamiast docisnąć to sobie trening urządzają.I właśnie zostali skarceni za to granie w dziada.Oby sie na tym skończyło.Czy nie można zagrać meczu bez straty gola?

0

i co,może jeszcze Rosell te 300 baniek ze swojej kieszeni wyciągnął.

0

A jeszcze nie tak dawno chciano wręcz zmusić Valdesa do odejścia.I Victor z pewnością nosi to w sobie.

0

to chyba gospodarz wita gościa chyba , że coś pomyliłem

0

Zawodnik meczu PSG-AS Monaco.

0

Czytanie takich postów to przyjemność sama w sobie...

0

I to marzenie kiedyś się spełni

0

Slusznie.To jest zawodnik ,o którym można a nawet trzeba dużo pisać i nie jest ważne w jakim kontekście.

0

W tym przypadku faktycznie jakiekolwiek spekulacje są pozbawione sensu

0

City dzisiaj demoluje United.Moyes chyba długo nie posiedzi na ławce jak MU będzie tak grać

0

nie ma i nie będzie...

0

Nie z Katalonią a raczej z drużyną.

0

Z jaką formą by nie dojechał do końca sezonu to następcy Victora Barca nie znajdzie.To tak jakby szukać następcy Puyola.Victor jest niepowtarzalny.

0

Mangala powinien byc priorytetem.Raz bo jest do wyjecia dwa bo facet jest cholernie szybki a przy tym kawał chłopa i zna sie na robocie

0

Odszczekuje co napisałem choć częściowo.Leo jest kosmiczny.Victor nie odchodź !!!

0

Zaczyna mnie draznić ten upór by grać za wszelką cenę na Leo.Warto sie przyjrzeć natomiast bramkarzowi Ajaxu

0

http://sportlive2.blo.pl/
Tutaj jest całkiem nieźle.Możesz też spróbować na radio81.Jeśli masz dobry transfer to tam ogląda się dobrze.

0

Wracając do stadionu to trzeba pamiętać,że dziedzictwo Barcelony to rzecz z pewnością najistotniejsza w tych planach ale trzeba pamiętać,że konstrukcje żelbetonowe mają swoją żywotność.Barcelona ponadto jest położona blisko morza co powoduje jeszcze mniejszą trwałość materiałów żelbetonowych.Najlepszym rozwiązaniem byłoby zmodernizowanie płyty,zburzenie trybun i postawienie nowych.Ale Barca musi gdzieś sie podziać,klub nie może sobie pozwolić na utratę gigantycznych wpływów z biletów,kibice chcą oglądać swoich idoli.Zatem budowa nowego stadionu będzie raczej koniecznością.Nikt chyba nie chce by w wyniku zawalenia się trybuny zginęły tysiące osób.
Tylko,że ten projekt musi mieć sens.Stadion musi nosić obecną nazwę,żadnych Emiratów, Katarów czy innych śmierdzących ropą naftową wynalazków.Czy to się uda w obecnych czasach.Coraz więcej ingerencji śmierdzącego petrodolara na europejskich stadionach.Mam nadzieję,że Barcelona się obroni przed tą inwazją

0

W piątek jest w Polsacie Sport o 14.20 w sobote w Polsacie Sport o 7 rano i TVP Sport o 20.20 jest też jutro ale w telewizji nSport o 14.00

0

Oby się nie powtórzyła sytuacja jak z Arsenalem.Zbudowali im nowy stadion ale koszty były tak ogromne,że gdyby nie geniusz Wengera poniewieraliby się pewnie gdzieś pośrodku ligi.Pierwszy od lat spektakularny transfer Ozila pokazuje,że Arsenal chyba już spłacił długi i może myśleć o budowie solidnej ekipy będącej w stanie walczyć o najwyższe trofea.
Nie chciałbym aby kibice Barcy martwili sie każdego roku o awans do Champions League.Poza tym nie widzę Barcy na nowym wypieszczonym stadionie,który pewnie nazywał sie będzie Qatar Foundation Stadium albo Qatarlines Stadium.
Zaczynam się bać na poważnie o dziedzictwo Barcelony i liczę,że socios dopilnują by nie zamazano prawdziwej tożsamości klubu.

0

Ważne jest by ten chłop zaczął w końcu zagęszczać ruchy,bo powoli się staje powolny jak furmanka z węglem

0

Dzis jeszcze nie ale mecz z Milanem pokaże ile wart jest Martino i jego filozofia futbolu na tle europejskiej piłki.To będzie jego pierwszy prawdziwy sprawdzian w roli szkoleniowca.Ocenie zostanie poddana również kondycja "naszej" linii defensywnej.Czekam z niecierpliwością.Ajax natomiast nie powinien sprawić większych kłopotów.

0

Różnica jest taka,ze wszystkie podania Leo były otwierąjace.A w Twoim filmiku jest sporo (nie liczylem) podań,które są ujęte w klipie bo są ładne dla oka.Policz więc passes decisives.Bo na klipie Jooe takie właśnie podania oglądamy.

0

Bardzo rozsądny komentarz.Pewnych stylów porównywać nie można.A jeśli wyznacznikiem wg agenta CR7 mają być gole to Cristiano pozostaje w cieniu Leo już w opinii samego agenta CR7.
Zizou nie strzelał seryjnie goli ale piłkarzem był o wiele lepszym od Cristiano.Również Ronaldo Luis Nazario czy genialny Dinho.
CR 7 jest przede wszystkim piłkarzem medialnym,z dobrą prezencją dbający o siebie co nie jest bez znaczenia w dzisiejszym futbolu.Oczywiście jest świetnym graczem,ma dobre uderzenie z dystansu,jest szybki.Ale mam wrażenie,że wszystko co z nim związane jest na pokaz.Leo czy Ney to zupełnie rózni piłkarze.Jeden i drugi ma błysk,którego brak CR7.Ten z kolei ma zestaw możliwości,których brak Leo czy Neyowi.Można tak licytować bez końca walory w/w a i tak dyskusja nigdzie nas nie zaprowadzi.
Natomiast o prawdziwej wartości gracza z pewnością stanowią trofea zdobyte z klubem,strzelanie decydujących bramek w ważnych meczach,zdobyte wyróżnienia i nagrody itp.Ney mimo,że po boiskach piłkarskich biega już od jakiegoś czasu jest dopiero na początku swojej drogi. A takie dyskusje jak w/w agentów po prostu im nie przystoją.

0

Cóż,stoper nie potrzebny drużynie jak twierdził Tata dodając,że to jego decyzja nie zarządu.Ciekawe czy tak chętnie weźmie na klatę ewentualne niepowodzenia Barcelony

0

Oszwabił sedzia Villareal.Karny jak byk !

0

To było jasne jak słońce.Ale jako lojalny poddany Rosella nie mógł sobie pozwolić na krytyke zarzadu,który jak widać o pieniadzach jakieś tam pojęcie posiada o piłce natomiast żadnego

0

Jak widac nie tylko Barcelona ma problemy bo i ultra super galaktyczny Real z pilkarzami za miliardy daje sobie strzelic gola biednej łodzi podwodnej i odpowiedzi nie widać a chłopaki graja galaktycznie ale na swojej połowie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?