Bardzo dużo przechwytów notuje dzisiaj RSSS.A Barca zamiast docisnąć to sobie trening urządzają.I właśnie zostali skarceni za to granie w dziada.Oby sie na tym skończyło.Czy nie można zagrać meczu bez straty gola?
Wracając do stadionu to trzeba pamiętać,że dziedzictwo Barcelony to rzecz z pewnością najistotniejsza w tych planach ale trzeba pamiętać,że konstrukcje żelbetonowe mają swoją żywotność.Barcelona ponadto jest położona blisko morza co powoduje jeszcze mniejszą trwałość materiałów żelbetonowych.Najlepszym rozwiązaniem byłoby zmodernizowanie płyty,zburzenie trybun i postawienie nowych.Ale Barca musi gdzieś sie podziać,klub nie może sobie pozwolić na utratę gigantycznych wpływów z biletów,kibice chcą oglądać swoich idoli.Zatem budowa nowego stadionu będzie raczej koniecznością.Nikt chyba nie chce by w wyniku zawalenia się trybuny zginęły tysiące osób.
Tylko,że ten projekt musi mieć sens.Stadion musi nosić obecną nazwę,żadnych Emiratów, Katarów czy innych śmierdzących ropą naftową wynalazków.Czy to się uda w obecnych czasach.Coraz więcej ingerencji śmierdzącego petrodolara na europejskich stadionach.Mam nadzieję,że Barcelona się obroni przed tą inwazją
Oby się nie powtórzyła sytuacja jak z Arsenalem.Zbudowali im nowy stadion ale koszty były tak ogromne,że gdyby nie geniusz Wengera poniewieraliby się pewnie gdzieś pośrodku ligi.Pierwszy od lat spektakularny transfer Ozila pokazuje,że Arsenal chyba już spłacił długi i może myśleć o budowie solidnej ekipy będącej w stanie walczyć o najwyższe trofea.
Nie chciałbym aby kibice Barcy martwili sie każdego roku o awans do Champions League.Poza tym nie widzę Barcy na nowym wypieszczonym stadionie,który pewnie nazywał sie będzie Qatar Foundation Stadium albo Qatarlines Stadium.
Zaczynam się bać na poważnie o dziedzictwo Barcelony i liczę,że socios dopilnują by nie zamazano prawdziwej tożsamości klubu.
Dzis jeszcze nie ale mecz z Milanem pokaże ile wart jest Martino i jego filozofia futbolu na tle europejskiej piłki.To będzie jego pierwszy prawdziwy sprawdzian w roli szkoleniowca.Ocenie zostanie poddana również kondycja "naszej" linii defensywnej.Czekam z niecierpliwością.Ajax natomiast nie powinien sprawić większych kłopotów.
Różnica jest taka,ze wszystkie podania Leo były otwierąjace.A w Twoim filmiku jest sporo (nie liczylem) podań,które są ujęte w klipie bo są ładne dla oka.Policz więc passes decisives.Bo na klipie Jooe takie właśnie podania oglądamy.
Bardzo rozsądny komentarz.Pewnych stylów porównywać nie można.A jeśli wyznacznikiem wg agenta CR7 mają być gole to Cristiano pozostaje w cieniu Leo już w opinii samego agenta CR7.
Zizou nie strzelał seryjnie goli ale piłkarzem był o wiele lepszym od Cristiano.Również Ronaldo Luis Nazario czy genialny Dinho.
CR 7 jest przede wszystkim piłkarzem medialnym,z dobrą prezencją dbający o siebie co nie jest bez znaczenia w dzisiejszym futbolu.Oczywiście jest świetnym graczem,ma dobre uderzenie z dystansu,jest szybki.Ale mam wrażenie,że wszystko co z nim związane jest na pokaz.Leo czy Ney to zupełnie rózni piłkarze.Jeden i drugi ma błysk,którego brak CR7.Ten z kolei ma zestaw możliwości,których brak Leo czy Neyowi.Można tak licytować bez końca walory w/w a i tak dyskusja nigdzie nas nie zaprowadzi.
Natomiast o prawdziwej wartości gracza z pewnością stanowią trofea zdobyte z klubem,strzelanie decydujących bramek w ważnych meczach,zdobyte wyróżnienia i nagrody itp.Ney mimo,że po boiskach piłkarskich biega już od jakiegoś czasu jest dopiero na początku swojej drogi. A takie dyskusje jak w/w agentów po prostu im nie przystoją.
Cóż,stoper nie potrzebny drużynie jak twierdził Tata dodając,że to jego decyzja nie zarządu.Ciekawe czy tak chętnie weźmie na klatę ewentualne niepowodzenia Barcelony
To było jasne jak słońce.Ale jako lojalny poddany Rosella nie mógł sobie pozwolić na krytyke zarzadu,który jak widać o pieniadzach jakieś tam pojęcie posiada o piłce natomiast żadnego
Jak widac nie tylko Barcelona ma problemy bo i ultra super galaktyczny Real z pilkarzami za miliardy daje sobie strzelic gola biednej łodzi podwodnej i odpowiedzi nie widać a chłopaki graja galaktycznie ale na swojej połowie...
0
Pięknie sklejona akcja.Przy okazji Martino może się przekonać jak Barca poradzi sobie z przeciętnym rywalem bez gwiazd.
0
Bardzo ciekawa i mądra zmiana
0
Bardzo dużo przechwytów notuje dzisiaj RSSS.A Barca zamiast docisnąć to sobie trening urządzają.I właśnie zostali skarceni za to granie w dziada.Oby sie na tym skończyło.Czy nie można zagrać meczu bez straty gola?
0
i co,może jeszcze Rosell te 300 baniek ze swojej kieszeni wyciągnął.
0
A jeszcze nie tak dawno chciano wręcz zmusić Valdesa do odejścia.I Victor z pewnością nosi to w sobie.
0
to chyba gospodarz wita gościa chyba , że coś pomyliłem
0
Zawodnik meczu PSG-AS Monaco.
0
Czytanie takich postów to przyjemność sama w sobie...
0
I to marzenie kiedyś się spełni
0
Slusznie.To jest zawodnik ,o którym można a nawet trzeba dużo pisać i nie jest ważne w jakim kontekście.
0
W tym przypadku faktycznie jakiekolwiek spekulacje są pozbawione sensu
0
City dzisiaj demoluje United.Moyes chyba długo nie posiedzi na ławce jak MU będzie tak grać
0
nie ma i nie będzie...
0
Nie z Katalonią a raczej z drużyną.
0
Z jaką formą by nie dojechał do końca sezonu to następcy Victora Barca nie znajdzie.To tak jakby szukać następcy Puyola.Victor jest niepowtarzalny.
0
Mangala powinien byc priorytetem.Raz bo jest do wyjecia dwa bo facet jest cholernie szybki a przy tym kawał chłopa i zna sie na robocie
0
Odszczekuje co napisałem choć częściowo.Leo jest kosmiczny.Victor nie odchodź !!!
0
Zaczyna mnie draznić ten upór by grać za wszelką cenę na Leo.Warto sie przyjrzeć natomiast bramkarzowi Ajaxu
0
http://sportlive2.blo.pl/
Tutaj jest całkiem nieźle.Możesz też spróbować na radio81.Jeśli masz dobry transfer to tam ogląda się dobrze.
0
Wracając do stadionu to trzeba pamiętać,że dziedzictwo Barcelony to rzecz z pewnością najistotniejsza w tych planach ale trzeba pamiętać,że konstrukcje żelbetonowe mają swoją żywotność.Barcelona ponadto jest położona blisko morza co powoduje jeszcze mniejszą trwałość materiałów żelbetonowych.Najlepszym rozwiązaniem byłoby zmodernizowanie płyty,zburzenie trybun i postawienie nowych.Ale Barca musi gdzieś sie podziać,klub nie może sobie pozwolić na utratę gigantycznych wpływów z biletów,kibice chcą oglądać swoich idoli.Zatem budowa nowego stadionu będzie raczej koniecznością.Nikt chyba nie chce by w wyniku zawalenia się trybuny zginęły tysiące osób.
Tylko,że ten projekt musi mieć sens.Stadion musi nosić obecną nazwę,żadnych Emiratów, Katarów czy innych śmierdzących ropą naftową wynalazków.Czy to się uda w obecnych czasach.Coraz więcej ingerencji śmierdzącego petrodolara na europejskich stadionach.Mam nadzieję,że Barcelona się obroni przed tą inwazją
0
W piątek jest w Polsacie Sport o 14.20 w sobote w Polsacie Sport o 7 rano i TVP Sport o 20.20 jest też jutro ale w telewizji nSport o 14.00
0
Oby się nie powtórzyła sytuacja jak z Arsenalem.Zbudowali im nowy stadion ale koszty były tak ogromne,że gdyby nie geniusz Wengera poniewieraliby się pewnie gdzieś pośrodku ligi.Pierwszy od lat spektakularny transfer Ozila pokazuje,że Arsenal chyba już spłacił długi i może myśleć o budowie solidnej ekipy będącej w stanie walczyć o najwyższe trofea.
Nie chciałbym aby kibice Barcy martwili sie każdego roku o awans do Champions League.Poza tym nie widzę Barcy na nowym wypieszczonym stadionie,który pewnie nazywał sie będzie Qatar Foundation Stadium albo Qatarlines Stadium.
Zaczynam się bać na poważnie o dziedzictwo Barcelony i liczę,że socios dopilnują by nie zamazano prawdziwej tożsamości klubu.
0
Ważne jest by ten chłop zaczął w końcu zagęszczać ruchy,bo powoli się staje powolny jak furmanka z węglem
0
Dzis jeszcze nie ale mecz z Milanem pokaże ile wart jest Martino i jego filozofia futbolu na tle europejskiej piłki.To będzie jego pierwszy prawdziwy sprawdzian w roli szkoleniowca.Ocenie zostanie poddana również kondycja "naszej" linii defensywnej.Czekam z niecierpliwością.Ajax natomiast nie powinien sprawić większych kłopotów.
0
Różnica jest taka,ze wszystkie podania Leo były otwierąjace.A w Twoim filmiku jest sporo (nie liczylem) podań,które są ujęte w klipie bo są ładne dla oka.Policz więc passes decisives.Bo na klipie Jooe takie właśnie podania oglądamy.
0
Bardzo rozsądny komentarz.Pewnych stylów porównywać nie można.A jeśli wyznacznikiem wg agenta CR7 mają być gole to Cristiano pozostaje w cieniu Leo już w opinii samego agenta CR7.
Zizou nie strzelał seryjnie goli ale piłkarzem był o wiele lepszym od Cristiano.Również Ronaldo Luis Nazario czy genialny Dinho.
CR 7 jest przede wszystkim piłkarzem medialnym,z dobrą prezencją dbający o siebie co nie jest bez znaczenia w dzisiejszym futbolu.Oczywiście jest świetnym graczem,ma dobre uderzenie z dystansu,jest szybki.Ale mam wrażenie,że wszystko co z nim związane jest na pokaz.Leo czy Ney to zupełnie rózni piłkarze.Jeden i drugi ma błysk,którego brak CR7.Ten z kolei ma zestaw możliwości,których brak Leo czy Neyowi.Można tak licytować bez końca walory w/w a i tak dyskusja nigdzie nas nie zaprowadzi.
Natomiast o prawdziwej wartości gracza z pewnością stanowią trofea zdobyte z klubem,strzelanie decydujących bramek w ważnych meczach,zdobyte wyróżnienia i nagrody itp.Ney mimo,że po boiskach piłkarskich biega już od jakiegoś czasu jest dopiero na początku swojej drogi. A takie dyskusje jak w/w agentów po prostu im nie przystoją.
0
Cóż,stoper nie potrzebny drużynie jak twierdził Tata dodając,że to jego decyzja nie zarządu.Ciekawe czy tak chętnie weźmie na klatę ewentualne niepowodzenia Barcelony
0
Oszwabił sedzia Villareal.Karny jak byk !
0
To było jasne jak słońce.Ale jako lojalny poddany Rosella nie mógł sobie pozwolić na krytyke zarzadu,który jak widać o pieniadzach jakieś tam pojęcie posiada o piłce natomiast żadnego
0
Jak widac nie tylko Barcelona ma problemy bo i ultra super galaktyczny Real z pilkarzami za miliardy daje sobie strzelic gola biednej łodzi podwodnej i odpowiedzi nie widać a chłopaki graja galaktycznie ale na swojej połowie...