0

No ciekawie sie zrobiło.

0

Jeśli Neymara koniecznie trener będzie chciał dostosować do systemu to chłopak zatraci swoją dynamikę i będzie klepał bez ładu i składu z nadzieją,że ktoś wjedzie do bramki.Lepiej niech pozostanie sobą.Czesem ta gra się zazębia i wygląda bardzo ładnie ale czasem to tylko klepanie bez ładu i składu.

0

Patrykp695 . Nie tylko Andres ale i Leo ponoc odrzucili nowe propozycje.I wcale sie nie dziwie.Nie mozna najlepszych pilkarzy na swiecie traktowac jak wyrobnikow z podrzednej ligi.Jeli Andres i Leo odrzucaja kontrakty to znaczy,ze nie dzieje sie w klubie najlepiej.Przy czym Barca wcale biedy nie klepie .Po Realu jest chyba druga druzyna z najwiekszym przychodem (490 mln).Oczywiscie tworzenie kominow placowych nikomu nie sluzy i ktoregos dnia odbije sie nawet w druzynach,gdzie wlascicielami sa szejkowie wycierajacy sobie pieniedzmi tylki,ale jesli chcemy miec najlepszych graczy i zdobywac trofea nasze gwiazdy musza miec motywacje do gry.Mam nadzieje,ze porozumienie przyjdzie niebawem.

0

Ten przyklad,ktory podales jest do jak najszybszego zapomnienia.To byla pomylka jakich malo

0

Podzielam te opinie i mam malo optymistyczne przeczucie,ze Real w tym roku za glowny cel postawi Champions League.I nie zdziwie sie jesli cel osiagna.Widzielismy PSG w Ligue1 zeszlego sezonu i PSG na europejskich boiskach.Carlo to nie jakis przybleda tylko trener majacy suksesy na koncie.Poza tym jak pokazal z Barcelona grac umie a takimi srodkami jakimi dysponuje bedzie mu zwyczajnie latwiej.Miejmy nadzieje,ze jestem w wielkim bledzie.

0

To Kahn ma najlepszy czas za soba.A Bayern LM nie zdobedzie.Nie ze zlosci to pisze a z pewnej oczywistosci.Nikt tego nie dokonal i nie wierze,ze dokona tego Bayern w tym roku.Mysle,ze wzgledy pozasportowe sa tu rowniez nie bez znaczenia

0

Andres nie dla kasy a z miłości gra dla Barcy.Pieniędzy ma dość choćby z winiarni

0

No proszę,co rusz to jakieś ciekawostki,zupełnie odmienne od tych,którymi nas karmiono

0

Valdes już przyczynil sie do wielu triumfów.Żaden inny bramkarz Barcelony nie ma takiego resume jak Victor.Wiec nie wiem o czym piszesz

0

Nie doszukiwałbym się drugiego dna tej wypowiedzi.Victor ma dużo racji.Mając 180cm na refleksie daleko nie pojedziesz.To co wyróżnia Ikera to jego fenomenalne ustawianie się.Jeśli dodasz do tego jego refleks to masz świetnego bramkarza.Choć dla mnie Victor wiele nie odstaje.Miewał gorsze chwile ale to wspaniały bramkarz.I przez długie lata trudno będzie go zastąpić.Nawet Courtois ma na to niewielkie szanse choć jest fachowcem najwyższej próby

0

Przydałby się Eric w tych jakże chudych czasach

0

Niech się Ney opamięta w tych zachwytach nad Leo bo zatraci własną osobowość.Mnie osobiście mało podobają się sytuacje,w których wszystkie piłki idą na Messiego.Zaraz przypomina mi się zarzut Tello w stosunku do Leo i zaczynam odczuwać pewien niesmak.Ney ma się rozwijać.Myśląc na boisku tylko o tym by usatysfakcjonowany był Argentyńczyk chłopak robi kroczek w tył,w najlepszym razie stoi w miejscu.Choć stanie w miejscu w tej dyscyplinie oznacza właśnie krok w tył.Oczekuje wspaniałej współpracy miedzy nimi i mam nadzieję,że Messi okaże pomoc i szacunek młodemu Brazylijczykowi ,na jaki bez wątpienia zasługuje.A pomyśleć,że byłem jednym z bardziej aktywnych sceptyków w sprawie sprowadzenia Neya na Camp Nou

0

Wszyscy chętnie przenoszą sie na Camp Nou a potem się okazuje,jak w przypadku Luiza i Silvy,że to były plotki...

0

Trochę przegiął z kurtuazją albo nie zna sytuacji w defensywie

0

Nie wiem czego szukaja pismaki publikując takie śmieci

0

Jeszcze jeden nierealny transfer

0

Inna sprawa, że Rafinha prezentuje inny styl niż reszta zespołu i umiejętnościami czysto technicznymi biję resztę Celty na głowę.mb1990

Z czego należy się tylko cieszyć

0

Byłoby fajnie monitorować sytuacje Oliviera Torresa i Inigo Martineza.Ci ludzie naprawdę mogą być Barcelonie przydatni.

0

Bez jaj.Bale ma karierę przed sobą ale czy tak wielką jak Leo to się okaże.Póki co żadnych sukcesów ani z reprezentacją ani z klubem.Ilość strzelonych bramek w Tottenhamie nie mówi jeszcze niczego.Chłopak nie grał jeszcze na poziomie CR 7 czy Leo i to nie cena jest wyznacznikiem jego umiejętności.Żydowska natura Levy'ego + wielki upór Pereza stworzyły właśnie taki precedens .Z pewnością to kawał utalentowanego i wielkiego
chłopa,który będzie utrapieniem każdej obrony a już naszej w szczególności.

0

Za to Ibra jest prawdziwym dupkiem

0

nie wiem po co zmieniał Cesca,chłopak grał naprawdę wyśmienicie,dobre zawody Neymara,bramkę powinien sędzia uznać

0

Napisz komentarz...Oj będzie Victora brakować na CN

0

Czarowna była ta akcja na 3:0

0

Myślę,że Victor udowadnia wszystkim,którzy nie chcieli go widzieć w bramce w tym sezonie ,że grubo się mylili.

0

Bardzo ciekawie gra Barca dzisiejszego wieczora szkoda,że liniowy robi tyle błędów

0

Byłoby fajnie zobaczyć Puyola choćby z 70 % jego optymalnej formy.

0

Koniecznie,bo AM wygrywa z RSSS i grają naprawdę niezłe spotkanie.

0

Wspaniały człowiek.Tęsknię za jego spokojem na boisku...

0

Nie mogło być inaczej.Pieniędzy na transfery nie woła,stoper mu nie jest potrzebny.W sumie sie nie dziwie.Po co ma drzeć koty z zarządem jeśli może go to kosztować posadę życia.

0

Babola nie traktuje się poważnie.Kolesie,którzy próbują coś tam pisać nie mają elementarnej wiedzy w temacie i opierają się na brukowych doniesieniach dodając często od siebie sporo pikanterii.Poza tym redaktorzy tego działu są mało obiektywni i chyba sympatyzują z Realem.Trudno w tym serwisie znaleźć pozytywny artykuł o Barcelonie natomiast o wspaniałomyślności CR7 i cnotach RM piszę się często i gęsto.Czasem tylko dla stworzenia pozorów obiektywizmu wyprodukują jakąś bzdurę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?