0

Trudno będzie wybrać piłkarza meczu,bo i Neymar i Sanchez jednakowo na to zasługują.

0

Magia po prostu

0

Bardzo dobre kolejne już spotkanie Neymara

0

Coraz ciekawiej prezentuje się Bartra.Bardziej cieszy mnie to,że umiejętnie sie ustawia od jego waleczności i zadziorności.Inteligentny gracz.Oby nikt tego nie zepsuł

0

Tello prezentuje się dzisiaj mało przekonująco

0

W 1994 roku na MŚ w USA gra Brazylii to była czysta poezja.Romario tworzył duet z Bebeto.Dwóch niewielkich facetów zrobiło taki spektakl,że płakałem ze szczęścia.To był chyba najlepszy okres dla obu napastników.

0

A mnie sie wydaje,że taka wzbogacona wersja Romario to właśnie Leo.Styl Aguero jest jakby bardziej atletyczny,że tak się wyrażę.Styl Brazylijczyka był jakby bardziej subtelny.Ale to moje subiektywne odczucia rzecz jasna.

0

Ja też polubiłem szybko tego chłopaka mimo że początkowo byłem sceptyczny wobec jego transferu do Barcelony.Media chyba kreowały fałszywy obraz zawodnika a ja dałem się na to nabrać.

0

A nawet jeśli tak było to gdzie jest problem.Inni maja po naście chałup i jest dobrze.To co Leo nie może?Gorzej gdy ,jak napisał kolega kacperowski20 ,architekt chce posłużyć sie nazwiskiem Leo w celu własnej promocji.

0

Uważam,że nie należy przesadzać z tym optymizmem.Marc się rozwija co widać "gołym okiem" ale by zbliżył sie choć do poziomu Tarzana potrzeba jeszcze wielu,wielu spotkań.O ile w ogóle się zbliży.A nawet jeśli to i tak transfer obrońcy jest niezbędny.

0

A byłem przekonany,że jestem tu najstarszy...Całe szczęście.
Ja czekam na ciąg dalszy cyklu.Doskonały materiał.

0

Xavi zaczyna irytować...

0

Żenujące widowisko

0

Przepraszam za offtopic ale chciałem się podzielić tekstem,który przed chwilą przeczytałem.Daje do myślenia
http://www.weszlo.com/news/16726-Mistrzostwa_wstydu_Areny_katarskiego_mundialu_stawiane_rekami_niewolnikow

0

Sorry ale w żaden sposób charakterystyka Neymara nie pasuje do tego co prezentuje RVP.

0

Trochę przesady.Gazza był walczakiem ale czy piłkarzem znakomitym? Ja go zapamiętam jako boiskowego chama.Choć miał przebłyski geniuszu -to trzeba przyznać.Niestety do kilelicha za często zaglądał.Może dlatego ta kariera nie poszłą w odpowiednim kierunku.

0

Właśnie,że jest źle.Pamiętamy doskonale uraz z Paryża.A to przecież ta sama noga i ta sama dolegliwość.

1

Za 6 milionów niech sobie kupią Koseckiego

0

Atletico ma krótką ławkę,to prawda ale chęć rywalizacji każdego z zawodników tej drużyny trzeba pomnożyć przez dwa.Simeone zrobił z nich prawdziwych twardzieli.Ten szkoleniowiec w przyszłym sezonie a może już na zimę będzie przymierzany- moim zdaniem- do United,gdzie Moyes sobie kompletnie nie radzi.
Jeśli AM skupi sie tylko i wyłącznie na lidze może osiągnąć sukces.I to będzie o wiele bardziej opłacalne jak gra na dwa fronty.I takiej strategii się spodziewam.A Real jak to Real,będzie groźny do samego końca.Z pewnością nie wywieszą białej flagi.Zbyt wielkie pieniądze zostały włożone by godzić się z porażkami.Barca ma więc nie jednego a dwóch konkurentów do mistrzostwa i sezon naprawdę zapowiada się ciężko.
Statystyki wyglądają imponująco gra już nie za bardzo.

0

Cóż,dobrze,że się pomyliłem w mojej ocenie meczu Realu z AM

0

Najlepsze jest zawsze zwycięstwo innej drużyny niż Real.Atletico nie jest tak silne w składzie jak Real i z pewnością zgubi punkty więc jeżeli jest szansa na przegraną Realu to trzeba kibicować AM z całych sił.

0

Perez zrobi wszystko by w tym meczu nie stracić punktów.Zbyt wiele pieniędzy kosztuje Real ten sezon by musiał martwić się remisem z Atletico.Podwyżka dla Cristiano,zakup Bale'a,Isco to poważne wydatki.Co to jest rzucić kilkutysięczny ochłap sędziemu?Mecz z Elche pokazał,że albo Real ma tak wielu kibiców wśród sędziów albo Perez skorumpował część środowiska sędziowskiego.Durny to jest w swojej istocie komentarz ale brak mi wiary w uczciwe zamiary prezesa Realu,człowieka nad wyraz majętnego i wpływowego.

0

Mam nadzieję,że ostatni raz oglądam tak bezbarwny mecz w wykonaniu Barcelony.

0

Cieszy mnie postawa Bartry.Mam nadzieję,że nabierze pewności siebie i będzie grał coraz lepiej

0

Fajny tekst a kontynuacja mile widziana.Co do Johana to jedna rzecz szczególnie mu nie wyszła w życiu osobistym ( a także zawodowym poniekąd ).Ta porażka ma na imię Jordi.Cruyff pewnie marzył o tym by jego syn kontynuował dzieło wielkiego ojca i by nazwisko Cruyff brzmiało jeszcze przez lata na stadionach świata.Kariery wielkiej chłopak jednak nie zrobił.Co prawda w United coś tam ugrał ale w FCB jego dorobek jest ubogi.

0

Barcelonie sędziowie tez dyktowali karne z kapelusza ale sytuacje nie były tak oczywiste,sędziowie mogli gwizdać ale nie musieli.Natomiast to co zagwizdał sędzia w meczu Elche z Realem to po prostu skandal i mam nadzieję,że jakaś sprawiedliwość dopadnie tego matoła.
Chyba,że założeniem komisji sędziowskiej jest pozbawienie Barcelony tytułu.Real wydaje krocie nie tylko na zawodników na sędziów również jak się okazuje.

0

Widać Perez nie żałował kasy nie tylko na zawodników ale i na opłacanie sędziów by starali sie o gole dla CR7

0

Dorośli ludzie niby na poziomie a bawią się w takie wyliczanki,które do tego nie maja żadnego potwierdzenia w rzeczywistości.

0

Tylko,że jest to żadne wytłumaczenie sytuacji

0

Dani to prawie Matka Teresa.Bardzo podoba mi się jego postawa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?