Znów może się okazać,że zarząd popełnił błąd przy ustalaniu klauzuli,tym razem Tello.Chłopak ma wszystko by się rozwinąć.Jest bardzo szybki,ma ciąg na bramkę,wszelkie cechy by zostać klasowym napastnikiem.A gracze z przodu są w cenie.Wystarczy, że w sezonie strzeli z 10 bramek jako joker i chętnych nie braknie.Ja mam wrażenie, że w tym klubie ktoś od dłuższego czasu prowadzi dywersję.
Ja nie rozumiem sytuacji.W FCB szansy na grę miał niewiele,odstawiono go na boczny tor,sprzedano za marne grosze,choć pozwolono zdecydować o wyborze klubu ( na szczęście ).Teraz gdy chłopak dostaje szanse gry w nowej ekipie czuje radość, co jest całkiem naturalne.Ktoś wreszcie postawił na niego,chłopak nie siedzi na ławce.Zdobycie gola przynosi radość,w końcu jest napastnikiem.Co ,miał się smucić ? A na Vincente Calderon też kilka razy został sfaulowany przez swoich niedawnych kolegów i jakoś nikogo to nie bodło.Powinniśmy się raczej cieszyć z formy zawodnika,ktory dał nam wiele radości i życzyć mu zdrowia.
Jakiś wolny był wczoraj ten mecz czy tylko mnie się tak zdawało ? I miałem takie wrażenie jakby zawodnicy "grzęźli" w trawie.Nie jest to oczywiście żadne usprawiedliwienie dla nie najlepszej gry,bo ta pozostawiała bardzo wiele do życzenia.Niewiele razy jednak widziałem murawę na CN źle przygotowaną.Chociaż jak już wspomniałem to mogło być tylko moje błędne odczucie.Może wypowie się ktoś kto oglądał mecz na żywo.
Z Malagą te uporczywe próby przebicia sie środkiem przez defensywe doprowadzały mnie do szału,Lewa strona była niemal niewidoczna.Jeśli Martino kupi napastnika do środka i niczego nie zmieni będzie to wyglądać jak gra " na aferę" pewnego polskiego geniusza taktycznego.
Nastasic to bardzo ciekawy zawodnik ale City raczej go nie puści.Ktoś tu wspomniał nazwisko Simunovica i nie bez powodu.O Balancie nie wiem niestety nic.
Mam nadzieję,że jeśli Pedro zagra jak z Atletico,Martino nie będzie czekał ze zmianą do 70 minuty.To walka o punkty więc jeśli będzie działo się nienajlepiej trener zareaguje
Z tym sie nie można nie zgodzić.Wczoraj zagrali nudne spotkanie ale ogólnie ogląda się AM dobrze.Z Realem w 1/2 o SP zagrali naprawdę dobre spotkanie . Simeone imponuje jakością pracy w AM
Okazuje się,że z bardziej wymagającym przeciwnikiem obraz gry niewiele się różni od tego co oglądaliśmy za kadencji (właściwie Roury).Co mnie drażni to fakt,że jeśli jest okazja do kontry to upierają się grać atakiem pozycyjnym.Wychodzi z tego bryndza.Ktoś pisał tutaj,że AM jest toporne,tyle,że większość drużyn gra topornie przeciw FCB i trzeba na to znaleźć receptę.
Inna sprawa,ze nie wiadomo na ile sił starczy Atletico na dzisiaj.W każdym razie pokazuja dziś,że można sprawić by Barca cierpiała.
to jak Barca jest przygotowana do sezonu pod względem fizycznym okaże się na koniec sezonu.Nie wiem jak można wyciągać wnioski po jednym spotkaniu ligowym i to ze słabym rywalem
Oczywiście Falcao był oferowany Realowi zanim poszedł do Monaco.Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzedaje zawodnika najpierw do jednego klubu by za 2 tygodnie proponować go innemu...
0
Znów może się okazać,że zarząd popełnił błąd przy ustalaniu klauzuli,tym razem Tello.Chłopak ma wszystko by się rozwinąć.Jest bardzo szybki,ma ciąg na bramkę,wszelkie cechy by zostać klasowym napastnikiem.A gracze z przodu są w cenie.Wystarczy, że w sezonie strzeli z 10 bramek jako joker i chętnych nie braknie.Ja mam wrażenie, że w tym klubie ktoś od dłuższego czasu prowadzi dywersję.
0
To się chyba nie myliłem.Wczoraj trawa sprawiała wrażenie grząskiego błota.
0
To fajnie.Przed 2 tygodniami było , że stoper z pewnością zostanie kupiony do końca okna transferowego.
0
Ja nie rozumiem sytuacji.W FCB szansy na grę miał niewiele,odstawiono go na boczny tor,sprzedano za marne grosze,choć pozwolono zdecydować o wyborze klubu ( na szczęście ).Teraz gdy chłopak dostaje szanse gry w nowej ekipie czuje radość, co jest całkiem naturalne.Ktoś wreszcie postawił na niego,chłopak nie siedzi na ławce.Zdobycie gola przynosi radość,w końcu jest napastnikiem.Co ,miał się smucić ? A na Vincente Calderon też kilka razy został sfaulowany przez swoich niedawnych kolegów i jakoś nikogo to nie bodło.Powinniśmy się raczej cieszyć z formy zawodnika,ktory dał nam wiele radości i życzyć mu zdrowia.
0
Jakiś wolny był wczoraj ten mecz czy tylko mnie się tak zdawało ? I miałem takie wrażenie jakby zawodnicy "grzęźli" w trawie.Nie jest to oczywiście żadne usprawiedliwienie dla nie najlepszej gry,bo ta pozostawiała bardzo wiele do życzenia.Niewiele razy jednak widziałem murawę na CN źle przygotowaną.Chociaż jak już wspomniałem to mogło być tylko moje błędne odczucie.Może wypowie się ktoś kto oglądał mecz na żywo.
0
pierwsza wersja jest poprawna
0
Z Malagą te uporczywe próby przebicia sie środkiem przez defensywe doprowadzały mnie do szału,Lewa strona była niemal niewidoczna.Jeśli Martino kupi napastnika do środka i niczego nie zmieni będzie to wyglądać jak gra " na aferę" pewnego polskiego geniusza taktycznego.
0
Nastasic to bardzo ciekawy zawodnik ale City raczej go nie puści.Ktoś tu wspomniał nazwisko Simunovica i nie bez powodu.O Balancie nie wiem niestety nic.
0
Chelsea nie chciała oddać Luiza a teraz kisi go na ławce...
0
Xavi i Pedro mają zdecydowanie zbyt wielkie zaufanie u Martino.Powinien próbować innych opcji już od początku meczu.
0
kolejny brzydki mecz,pogubiona obrona pod koniec i gracias Victor.
0
pchaja sie albo srodkiem albo prawa strona i g..wno z tego wychodzi
0
Xavi,Pedro do zmiany
0
Mam nadzieję,że jeśli Pedro zagra jak z Atletico,Martino nie będzie czekał ze zmianą do 70 minuty.To walka o punkty więc jeśli będzie działo się nienajlepiej trener zareaguje
0
A tam jakiś Ter Stegen. Kuciak z Legii dużo tańszy a jak broni !
Nawet stopera kupować nie trzeba.
0
Uraz nie jest groźny ale powtarza się systematycznie . Niech w końcu doprowadzą go do pełnej sprawności bo człapie po boisku jak ból po kościach
0
Z tym sie nie można nie zgodzić.Wczoraj zagrali nudne spotkanie ale ogólnie ogląda się AM dobrze.Z Realem w 1/2 o SP zagrali naprawdę dobre spotkanie . Simeone imponuje jakością pracy w AM
0
ale chyba występ najnudniejszy w historii
0
nie wiem co oni dziś grają.Rozumiem,że to marny Superpuchar i dopiero początek sezonu ale nie da się tego oglądac
0
Coś slaby klej nałożyli dziś na buty
0
Klasę trenera poznajemy po tym jak reaguje na boiskowe wydarzenia.Ciekaw jestem zatem reakcji Martino
0
Okazuje się,że z bardziej wymagającym przeciwnikiem obraz gry niewiele się różni od tego co oglądaliśmy za kadencji (właściwie Roury).Co mnie drażni to fakt,że jeśli jest okazja do kontry to upierają się grać atakiem pozycyjnym.Wychodzi z tego bryndza.Ktoś pisał tutaj,że AM jest toporne,tyle,że większość drużyn gra topornie przeciw FCB i trzeba na to znaleźć receptę.
Inna sprawa,ze nie wiadomo na ile sił starczy Atletico na dzisiaj.W każdym razie pokazuja dziś,że można sprawić by Barca cierpiała.
0
http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
0
Faktycznie nie potrzeba nikogo na środek obrony.Można poczekać nawet do przyszłego sezonu...
0
David Villa !!! Szkoda tylko,ze nie dla Barcelony.Byly achy ochy po Levante i wszystko wraca do normy
0
Ciekawy zawodnik i długie lata kariery przed nim.Zapraszamy na Camp Nou.
0
Po co powielać w ogóle takie brednie? Jaki Iker i w jakiej Barcelonie?
0
to jak Barca jest przygotowana do sezonu pod względem fizycznym okaże się na koniec sezonu.Nie wiem jak można wyciągać wnioski po jednym spotkaniu ligowym i to ze słabym rywalem
0
Oczywiście Falcao był oferowany Realowi zanim poszedł do Monaco.Nikt o zdrowych zmysłach nie sprzedaje zawodnika najpierw do jednego klubu by za 2 tygodnie proponować go innemu...
0
Szkoda,że nie w Barcelonie.Oglądałem go z Bordeaux i naprawdę stracił bardzo niewiele jeżeli w ogóle coś stracił.