We Francji młodych i ambitnych obrońców jest mnóstwo.Wystarczy się porozglądać pojechać czasem na mecz Ligue 2 bo przecież stamtąd wyciągnięto już paru klasowych obrońców.
Tito nie żyje i to jest tragedia.Ale nic nie jest w stanie przywrócić mu życia.Ja wierzę głęboko w to,że również dla Pepa to był wielki cios i on pewnie sam nie przypuszczał,że życie jego przyjaciela będzie tak krótkie.Natomiast żerowanie na ludzkim nieszczęściu i wyciąganie osobistych relacji na światło dzienne przez media nie powinno mieć miejsca.Ale niestety, niektórzy dziennikarze mają moralność hieny.
To znaczy,że coś nie gra w myśli szkoleniowej Barcelony,bo wszyscy niemal w kadrze grają "kosmos" -jak to ująłeś.Nawet Dani nie jest tym samym zawodnikiem w kadrze co w Barcelonie.
To mądre ,co piszesz.Ale mam wątpliwości czy Xavi zaakceptuje rolę zmiennika.Będzie chciał z pewnością być jednym z filarów tej drużyny+ opaska kapitana.Jak się potoczą jego losy dowiemy się po MŚ.Ja nie chciałbym aby ktoś taki jak Xavi rozmieniał swoją karierę na drobne reprezentując jakieś dziwne drużyny.Bez względu na pieniądze.Ale Xavi niekoniecznie może chcieć tego co ja.
Piłkarz ,za którego zapłacono sporą sumę,którego w żaden sposób nie potrafiono wykorzystać na boisku ( przy jego bardzo wysokim,zresztą,potencjale) ,którego sprzedaje się o przynajmniej 10 mln za mało.I to komu? Ruskiemu magnatowi,który podciera sobie tyłek papierem ze studolarówek
2002 MŚ w Japonii.Wałek jakiego świat nie widział.Sędzia zwyczajnie ukradł Hiszpanii półfinał nie uznając dwóch goli,które zostały zdobyte w prawidłowy sposób.Hiszpania grała przepięknie,i nawet to był lepszy futbol do oglądania jaki widzieliśmy w 2008 i 2010.Chciałem finału Brazylia -Hiszpania i taki finał był możliwy bowiem Hiszpania w 1/2 raczej ograłaby Niemców,którzy w Japonii nie byli aż tak mocni.To i tak były piękne mistrzostwa bo wygrała je Brazylia w wielkim stylu.Piękne wspomnienia...
Cieszy postawa Valencji ale jeśli Barca będzie jednak sie upierać to działacze z Mestalla powinni zarządać 40 mln by raz na zawsze Barca zapomniała o tym grajku
Masz dużo racji ale ceny piłkarzy w całej Europie stoją w opozycji do zdrowego rozsądku i kiedy gospodarki wielu krajów przeżywają kryzys , biznes piłkarski ma sie doskonale.Ale tak długo jak ludzie będą oglądać tv,kupować bilety na spotkania i jeśli nie nastąpi załamanie rynku reklamowego tak długo będziemy świadkami transferowych absurdów.Petrodolary zniszczyły zdrową rywalizację sportową,zniszczyły rynek transferowy i pytanie o miejsce Barcelony w tym tyglu wydaje się zasadne.
A procesy i oskarżenia to nieustanna walka o władzę.Barcelona jest wielkim przedsiębiorstwem,gdzie obraca się ogromnym kapitałem i zarządzanie takim molochem spędza sen z powiek wielu pazernym ludziom,którzy uważają sie za zbawicieli klubu.Osobiście uważam obecny zarząd za nieudaczników i ludzi niekompetentych,przede wszystkim jeśli mówimy o aspekcie sportowym i chciałbym zmiany.Kto jednak miałby kierować Barceloną i przywrócić jej blask i wartości-tego nie wiem.
http://www.transfermarkt.pl/cesc-fabregas/profil/spieler/8806
Wg transfermarkt Cesc jest wart 50 mln a wartość takiego Pogby to 45 mln.Realia są takie,że Cesc odejdzie (?) za 33 mln a za Pogbę chętny będzie musiał wyłożyc min.60.Czytałem we francuskich źródłach (France Football),że Juve będzie zmuszony sprzedać jednago z dwójki Vidal-Pogba by zbilansować budżet,który nie wygląda najlepiej ( co dziwne biorąc pod uwagę,że to Juve).Pogba będzie jednak nieosiągalny dla Barcy z jednego prostego powodu i nie jest nim cena.To jego menago Mino Raiola,ten sam oszołom co prowadzi karierę Zlatana.
Zagraniczne media również zwracają uwagę jedynie na oskarżenie Rosella. http://www.francefootball.fr/news/Sandro-rosell-inculpe/470716
Myślę,że powinniśmy być zadowoleni z takiego obrotu sprawy.Im mniej nazwy klubu w artykułach o aferach tym lepiej.Ludzie powinni kojarzyć Barcelone z futbolem na najwyższym poziomie a nie z aferami i Rosellem,który podeptał wszystkie wartości tego klubu.Bartomeu i spółka powinni złożyć dymisję w dalszej kolejności.
Off top. http://www.francefootball.fr/news/Garcia-benatia-pjanic-la-roma-sort-les-griffes/470391 Kto zechce kupić Benatie musi wyłożyć 61 milionów-deklaruje Walter Sabatini ,dyrektor sportowy Romy. Ci ludzie chyba poszaleli.Rozumiem,że chcą zatrzymać zawodnika w klubie,tym bardziej,że ma jeszcze ważny kontrakt przez 4 lata ale ta cyfra to małe przegięcie. Roma otrzymała jedną konkretną ofertę za piłkarza w wysokości 20 mln euro od Man City. Wirtualna przerobiła sobie wiadomość jakoby Barca miała wyłożyć wspomniane 61 mln za piłkarza Romy.WP powołuje się na AFP czyli Francuską Agencję Prasową.Tymczasem artykuł ukazał się na France Football i słowa tam nie ma o tym,że Barcelona zamierza sięgnąć głębiej do kieszeni.Tak powstają właśnie plotki dziennikarskie.
Nie spodziewałem sie takiej decyzji Cesca,szczególnie po tych wszystkich jego deklaracjach o szczęściu jakie spotkało go po powrocie do Barcelony.
N2O-dobre pytanie.Czy to na pewno decyzja Cesca?
Wzruszające ale wiele mówi o tym jakim człowiekiem jest nie tylko Andres ale i dziewczyna Daniego.Zresztą wystarczy popatrzeć na twarz Iniesty by pojąć,że to wrażliwy człowiek.
Lepiej się prezentował na tle mniej solidnych grajków i tyle.
I nie pisz do mnie nigdy " bredzisz" bo mnie się nie zdarza pisać do ludzi w tym tonie.Nie zdarza mi się też bredzić bo głowę mam trzeźwą każdego dnia chłopcze.
Z drugiej strony to sranie we wlasne gniazdo tuż przed mistrzostwami.Neymar to jeszcze młody i wrażliwy chłopaczyna i jest duże prawdopodobieństwo,że może się to odbić na jego formie.Nie wiem jak stare są te rewelacje.
0
http://www.francefootball.fr/news/Reus-decision-imminente/471705
Dziś wieczorem okaże się czy Reus poleci z ekipą do Brazylii.Oczywiście nie w roli zawodnika.Samolot odlatuje z Frankfurtu o 22:00.
8
We Francji młodych i ambitnych obrońców jest mnóstwo.Wystarczy się porozglądać pojechać czasem na mecz Ligue 2 bo przecież stamtąd wyciągnięto już paru klasowych obrońców.
9
Tito nie żyje i to jest tragedia.Ale nic nie jest w stanie przywrócić mu życia.Ja wierzę głęboko w to,że również dla Pepa to był wielki cios i on pewnie sam nie przypuszczał,że życie jego przyjaciela będzie tak krótkie.Natomiast żerowanie na ludzkim nieszczęściu i wyciąganie osobistych relacji na światło dzienne przez media nie powinno mieć miejsca.Ale niestety, niektórzy dziennikarze mają moralność hieny.
0
To znaczy,że coś nie gra w myśli szkoleniowej Barcelony,bo wszyscy niemal w kadrze grają "kosmos" -jak to ująłeś.Nawet Dani nie jest tym samym zawodnikiem w kadrze co w Barcelonie.
1
To kim będzie grać ta drużyna jak się pozbędzie wszystkich wartościowych graczy?
1
To mądre ,co piszesz.Ale mam wątpliwości czy Xavi zaakceptuje rolę zmiennika.Będzie chciał z pewnością być jednym z filarów tej drużyny+ opaska kapitana.Jak się potoczą jego losy dowiemy się po MŚ.Ja nie chciałbym aby ktoś taki jak Xavi rozmieniał swoją karierę na drobne reprezentując jakieś dziwne drużyny.Bez względu na pieniądze.Ale Xavi niekoniecznie może chcieć tego co ja.
0
Piłkarz ,za którego zapłacono sporą sumę,którego w żaden sposób nie potrafiono wykorzystać na boisku ( przy jego bardzo wysokim,zresztą,potencjale) ,którego sprzedaje się o przynajmniej 10 mln za mało.I to komu? Ruskiemu magnatowi,który podciera sobie tyłek papierem ze studolarówek
0
2002 MŚ w Japonii.Wałek jakiego świat nie widział.Sędzia zwyczajnie ukradł Hiszpanii półfinał nie uznając dwóch goli,które zostały zdobyte w prawidłowy sposób.Hiszpania grała przepięknie,i nawet to był lepszy futbol do oglądania jaki widzieliśmy w 2008 i 2010.Chciałem finału Brazylia -Hiszpania i taki finał był możliwy bowiem Hiszpania w 1/2 raczej ograłaby Niemców,którzy w Japonii nie byli aż tak mocni.To i tak były piękne mistrzostwa bo wygrała je Brazylia w wielkim stylu.Piękne wspomnienia...
7
Mam taką nadzieję,że Alexis pokaże na MŚ,że za 20 mln to można kupić ale jego sznurowadła do butów.
1
Cieszy postawa Valencji ale jeśli Barca będzie jednak sie upierać to działacze z Mestalla powinni zarządać 40 mln by raz na zawsze Barca zapomniała o tym grajku
0
Masz dużo racji ale ceny piłkarzy w całej Europie stoją w opozycji do zdrowego rozsądku i kiedy gospodarki wielu krajów przeżywają kryzys , biznes piłkarski ma sie doskonale.Ale tak długo jak ludzie będą oglądać tv,kupować bilety na spotkania i jeśli nie nastąpi załamanie rynku reklamowego tak długo będziemy świadkami transferowych absurdów.Petrodolary zniszczyły zdrową rywalizację sportową,zniszczyły rynek transferowy i pytanie o miejsce Barcelony w tym tyglu wydaje się zasadne.
A procesy i oskarżenia to nieustanna walka o władzę.Barcelona jest wielkim przedsiębiorstwem,gdzie obraca się ogromnym kapitałem i zarządzanie takim molochem spędza sen z powiek wielu pazernym ludziom,którzy uważają sie za zbawicieli klubu.Osobiście uważam obecny zarząd za nieudaczników i ludzi niekompetentych,przede wszystkim jeśli mówimy o aspekcie sportowym i chciałbym zmiany.Kto jednak miałby kierować Barceloną i przywrócić jej blask i wartości-tego nie wiem.
1
http://www.transfermarkt.pl/cesc-fabregas/profil/spieler/8806
Wg transfermarkt Cesc jest wart 50 mln a wartość takiego Pogby to 45 mln.Realia są takie,że Cesc odejdzie (?) za 33 mln a za Pogbę chętny będzie musiał wyłożyc min.60.Czytałem we francuskich źródłach (France Football),że Juve będzie zmuszony sprzedać jednago z dwójki Vidal-Pogba by zbilansować budżet,który nie wygląda najlepiej ( co dziwne biorąc pod uwagę,że to Juve).Pogba będzie jednak nieosiągalny dla Barcy z jednego prostego powodu i nie jest nim cena.To jego menago Mino Raiola,ten sam oszołom co prowadzi karierę Zlatana.
0
Tego meczu nie ma w programie żadnej polskiej tv.Pozostają Ci streamy
0
Zagraniczne media również zwracają uwagę jedynie na oskarżenie Rosella.
http://www.francefootball.fr/news/Sandro-rosell-inculpe/470716
Myślę,że powinniśmy być zadowoleni z takiego obrotu sprawy.Im mniej nazwy klubu w artykułach o aferach tym lepiej.Ludzie powinni kojarzyć Barcelone z futbolem na najwyższym poziomie a nie z aferami i Rosellem,który podeptał wszystkie wartości tego klubu.Bartomeu i spółka powinni złożyć dymisję w dalszej kolejności.
0
https://pbs.twimg.com/media/BpOijT9IMAEeTpS.jpg
Boeing 737-700 przygotowany dla reprezentacji Argentyny na mistrzostwa w Brazylii w barwach narodowych i Leo Messim na pierwszym planie,dalej Higuain i Aguero z prostym ale efektownym sloganem "Vamos Argentina".Samolot na pokład zabiera 128.Zawodnicy wylatują 15 czerwca na mecz z Bośnią.
Źródło: France Football
http://www.francefootball.fr/news/Lionel-messi-sur-le-fuselage/470785
0
Off top. http://www.francefootball.fr/news/Garcia-benatia-pjanic-la-roma-sort-les-griffes/470391
Kto zechce kupić Benatie musi wyłożyć 61 milionów-deklaruje Walter Sabatini ,dyrektor sportowy Romy.
Ci ludzie chyba poszaleli.Rozumiem,że chcą zatrzymać zawodnika w klubie,tym bardziej,że ma jeszcze ważny kontrakt przez 4 lata ale ta cyfra to małe przegięcie.
Roma otrzymała jedną konkretną ofertę za piłkarza w wysokości 20 mln euro od Man City.
Wirtualna przerobiła sobie wiadomość jakoby Barca miała wyłożyć wspomniane 61 mln za piłkarza Romy.WP powołuje się na AFP czyli Francuską Agencję Prasową.Tymczasem artykuł ukazał się na France Football i słowa tam nie ma o tym,że Barcelona zamierza sięgnąć głębiej do kieszeni.Tak powstają właśnie plotki dziennikarskie.
0
Nie spodziewałem sie takiej decyzji Cesca,szczególnie po tych wszystkich jego deklaracjach o szczęściu jakie spotkało go po powrocie do Barcelony.
N2O-dobre pytanie.Czy to na pewno decyzja Cesca?
5
Wzruszające ale wiele mówi o tym jakim człowiekiem jest nie tylko Andres ale i dziewczyna Daniego.Zresztą wystarczy popatrzeć na twarz Iniesty by pojąć,że to wrażliwy człowiek.
0
Lepiej się prezentował na tle mniej solidnych grajków i tyle.
I nie pisz do mnie nigdy " bredzisz" bo mnie się nie zdarza pisać do ludzi w tym tonie.Nie zdarza mi się też bredzić bo głowę mam trzeźwą każdego dnia chłopcze.
4
Miodzio asysty.Takich rzeczy tylko w Barcelonie uczą.Oferta Juve w wysokości 18 mln to zwykła obraza Alexisa.
1
Destro widziałeś,Zubi sie Tobą interesuje.
0
Zdecyduj się w końcu,bo godzine temu pisałeś żeby go sprzedać.
0
Z drugiej strony to sranie we wlasne gniazdo tuż przed mistrzostwami.Neymar to jeszcze młody i wrażliwy chłopaczyna i jest duże prawdopodobieństwo,że może się to odbić na jego formie.Nie wiem jak stare są te rewelacje.
2
A ja wiem.Z pewnością pierwszą rzeczą jaką bym zrobił to otwarcie dużego centrum onkologicznego ,dostępnego dla wszystkich bez wyjątku.
0
Jednym słowem-smutne.
0
http://www.francefootball.fr/news/Le-real-condamne-pour-racisme/469661
Z innej beki to Real został ukarany za rasistowskie teksty podczas meczu z Bayenem.Sektory 120 i 122 na SB będą zamknięte w następnym meczu a klub jest zobowiązany wywiesić tam transparent "NO RASCISME"
0
Daily Star pisze,że Real złożył ofertę 60 mln za Aguero.Tyle,że to Daily Star
0
Takie wieści poprawiają humor.
0
Araby wyśmieją tę kwotę
2
Niech się raczej skupi na Valencji.