0

I tak nie mamy wpływu na to co się dzieje w klubie więc panowie z zarządu zrobią co będą uważali za stosowne.Nie będzie mi wesoło jak odejdzie Alexis ale może to dobrze dla niego.Ciekaw jestem komu on tak uwiera w tym klubie?

0

Chłop sie musiał czegoś naćpać,żeby mu to przez gardło przeszło.

1

Zawodnik z naturalnym nastawieniem ofensywnym.Przy okazji kolejnego artykułu może Redakcja pokusi się o jakieś statystyki odbiorów Cuadrado zarówno w lidze jak i na turnieju.Użytkowników pewnie to zainteresuje.

0

Federacja Brazylii złożyła prośbe o anulowanie żółtej kartki jaką otrzymał T.Silva w meczu z Kolumbią.
http://www.francefootball.fr/news/Carton-annule-pour-t-silva/480505

23

Scolari będzie żałował,że nie wziął Ronaldinho na Mundial.Ronnie nie musi być w formie,nie musi biegać przez cały mecz ale Ronnie ma geniusz i jednym zagraniem rozstrzygnąć losy meczu.

0

To było do przewidzenia.Ale Silva mimo,że jest świetnym obrońcą dużo stracił w oczach kibiców na tym turnieju.Poza doskonałą grą okazało się,że nie zawsze umie trzymać nerwy na wodzy (strzelanie a własciwie nie strzelanie karnych i żółtko w meczu z Kolumbią)

1

Pół Kostaryki dostaje chyba zawału serca...

0

Dziurawa ta obrona Kostaryki,szczególnie prawa strona jest słabo pilnowana.

0

Minimum to jest 6 tygodni ale to jest kręgosłup więc sytuacja może się skomplikować.

0

I jeszcze o Neymarze a właściwie reakcji FIFA na wydarzenie

http://www.francefootball.fr/news/Neymar-la-fifa-enquete/480214
FIFA zbierze komisję i przyjrzą się uwaznie sytuacji,w której ucierpiał zawodnik i zadecydują o ukaraniu Zunigi.

0

http://www.francefootball.fr/news/Zuniga-menace-de-mort/480282
Zuniga otrzymuje na portalach społecznościowych pogróżki.Grożono mu połamaniem kończyn a nawet śmiercią.

0

http://www.francefootball.fr/news/Neymar-au-repos-en-famille/480287
Neymar w towarzystwie swojego ojca udaje sie helikopterem do Santosu,gdzie będzie odpoczywał z rodziną.

1

Finał Argentyna-Brazylia.Mam nadzieje,że Brazylia zagra mecz życia dla Neymara.Niemcy nie pokazali niczego wielkiego z Francja,która do tego grała poniżej oczekiwań.

2

65 a 80 to bardzo dużo rozbiezność.

0

Przeciwnie,to bardzo dobre spotkanie Leo.Robi cholernie dużo roboty na boisku,mimo,że jest czasem niewidoczny.Bramki na razie nie strzelił ale gra bardzo mądrze.

0

http://www.francefootball.fr/news/Luis-suarez-au-barca/480140
Spełniło sie marzenie mojego dzieciństwa- wyznaje Suarez,który będzie mógł normalnie trenować na CN

5

Ney ma sezon przygotowawczy z głowy i Alexis będzie potrzebny

1

Jak zawsze niemal.Bo nawet i z Francją guzik grali

0

I co komisja dyscyplinarna się nie zbierze? Jak to porównać do przewinienia Suareza?Neymar może do końca życia mieć problemy bo to jest w końcu kręgosłup.I co sędziowie nie widzieli,że polowali na niego cały Mundial? Porządnie wkur..iła mnie ta wiadomość.

5

Neuer bezprzecznie nr 1 moim zdaniem

0

Neuer jest Niemcem i grał chyba wczoraj...Ale niech tak się stanie,bo jeśli nie Brazylia w 1/2 to Argentyna już w finale musi wygonić Niemców do domu.Mają zresztą rachunki do wyrównania między sobą.

0

Spokojnie,jest jeszcze Argentyna,która ma z Niemcami niewyrównane rachunki.Poza tym jeszcze nie jest po turnieju dla Brazylii,choć wiary mi ubyło i to dużo.Brak takich zawodniów jest osłabieniem każdej drużyny.Przede wszystkim istotne jest zdrowie Neymara.

4

No k..wa już weselszej informacji to z rana przeczytać nie mogłem.Tak mi szkoda tego chłopaka.Te mistrzostwa były wszystkim dla niego.

0

Na razie ma poważnego kandydata w osobie Leo.No i Leo z Argentyną są jeszcze w grze,James wraca do domu.Ale Mądrze panowie w studio powiedzieli.Chłopak się w życiu jeszcze nawygrywa.Kadra jest stosunkowo młoda i grają ciekawy futbol.Na następnych mistrzostwach może być jeszcze lepiej.

1

Canarinhos !!! Nie będę ukrywał,że cieszę się jak dzieciak.

0

Brazylia będzie miała ciężko nawet jeśli brak Falcao w składzie Kolumbii.Cholernie mi imponuje Zuniga na tym turnieju.To będzie trudna przeprawa dla obu ekip ale na Brazylii ileż presji...

2

Maicon za Alvesa może być małym zaskoczeniem.

0

Magik i do tego wiecznie uśmiechnięty.
Pamiętam jak w pucharowym meczu z Bastią dostał czerwoną kartkę.Myślałem,że go Korsykańce widłami zadźgają,Schodził pod eskorta policji .A i tak uśmiechnięty.Uwielbiam patrzeć na jego grę.

0

Ilu i jacy to doświadczeni piłkarze występują w Pireusie?

1

Jak pamiętam specjalistą od opluwania był Totti,ikona Romy ale nie przypominam sobie tak surowych kar mimo,że takich chamów boiskowych jak on nie ma wielu.Chiellini może grać,ugryzienie nie spowodowało uszczerbku na zdrowiu.Matuidi,który wysłał Onaziego na 2 miesięczne leczenie został ukarany tylko żółtym kartonikiem.Choć prawdą jest to,że nie był to zamierzony faul.Trzeba przypomnieć sobie również faul Witsela na Wasilewskim i jego konsekwencje.To była rzeźnia mimo to Witsel miał 2 miesiące kary 2500 euro do zapłaty.FIFA czasem podejmuje kontrowersyjne decyzje,co nie znaczy,że chcę bronić Suareza bo taki "kanibalizm"powinien być karany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?