0

Mam nadzieję,że Enrique utrzyma taką tendencje do końca rozgrywek.

0

Pisałem,że doczekamy sie gola i to nie jednego...

0

Jeeeeeeeeestttttt

1

Gerard jest ogrywany jak dzieciak,Masche radził sobie zdecydowanie lepiej

0

Szkoda,szkoda tej sytuacji.Ale sędzia to powinien odejść na emeryture bo jest juz ślepy

0

Szkoda niewykorzystanych okazji z I-szej połowy.Gra mogła się podobać.Widać,że Barca gra szybciej piłką no i jest pressing.Chwalić można bez końca Munira ale z tą lewą nogą staje sie bardzo czytelny.Jest jednak szybkość i umie sobie stworzyć okazje a to nie każdy potrafi.Niezłe zawody Montoi.Z nadzieją czekam na wiadomości o Mascherano.Miejmy nadzieje,że to nic groźnego i zobaczymy go w następnym meczu bo póki co to pokazuje,że to będzie jego sezon.Wszystko wygląda nieźle brakuje tylko bramek.Liczę,że doczekamy się w II połowie i to nie jednej a kilku.

0

Co to za sędzia do cholery?

0

Munir,ten chłopak ma naprawdę kosmiczne możliwości.Wcale nie wygląda jak ktoś,kto właśnie dopiero zaczyna grę w I-szej drużynie.

0

Dobra sklejka...

0

Kolega w czarnej koszulce pośrodku grupy nie powinien mieć problemów z wejściem na CN.Wygląda jak brat Pedro tyle,że w okularach.
Swoją drogą jak sie można podpiąć do Was z Korsyki ? Dodam,że z Pizy (do Pizy mam 4 godziny promem do Livorno i stamtąd do Pizy rzut beretem-10 minut pociagiem ) mam dobre połączenie do Barcelony .I tanie co najważniejsze.Natomiast z Krakowa i Warszawy są tanie loty do Pizy w każdą sobotę ,tyle że loty tylko sezonowe.Od początku maja chyba do końca października.
W każdym razie miłego pobytu,wiele radości ze zwycięstwa nad Baskami.

0

Daj Boże aby te przewidywania sie sprawdziły.

0

Czas najwyższy zmienić te tendencje.

0

Niektórych to bardzo gryzie i stąd te niedorzeczne sankcje.Jak się okazuje zazdrość i zawiść to nie jest li tylko domena rozwydrzonych nastolatek

8

Tego Pana Piłkarza to ja nie zapomnę nawet na tamtym świecie.Przez 45 lat mojego życia nikt nie dostarczył mi tyle radości z oglądania futbolu co Ronnie.Takiej magii świat nigdy nie widział.Dla takich piłkarzy jak on i Leo powinna powstać specjalna galeria sław futbolu.Razem z Leo należy mu sie miejsce na samym szczycie.A te gole na Bernabeu....Miło powspominać

2

Wszystko mozna zaakceptować ale z ta kopią dowodu to lekko przeginają.

0

Brameczka naprawdę niespotykanej urody.Aż miło popatrzeć

0

Szykuje się jakiś zwrot w stunkach Mou- Barca czy sie mylę?

0

Świetny debiut Martino w roli szkoleniowca.Bardzo ładnie chodzi linia pomocy czego brakowało podczas MŚ w Brazylii.

0

Kolejny doskonały mecz Jefecito,tym razem z Niemcami i genialny Di Maria.Ten ostatni pasuje do Barcelony jak mało kto.Szkoda,że Barcelona nie wykonała wystarczająco dużo pracy by ten chłopak zagrał na Camp Nou.
Nie rozumiem natomiast co zrobił Carlo.

5

Tarzan jak zawsze honorowy i znający swoja wartość.Ten gość powinien mieć dożywotni kontrakt i mam nadzieję,że żaden zarząd nie będzie miał odwagi by stwierdzić,że na Carlesa nie liczy.Tacy ludzie rodzą się raz na 100-200 lat.Postać niezbędna w klubie.Przede wszystkim przykład dla mnłodych,nie tylko piłkarzy ale i kibiców.

0

Cieszy ta informacja.Młodzi będą mogli się wiele nauczyć od najlepszych graczy na kuli ziemskiej.

0

Nie rozumiem takich tłumaczeń po roku czasu.Dlaczego nikogo o tym nie informował.Może inaczej wyglądałyby jego relacje z kibicami.Teraz chłopak gra na swoim poziomie,asystuje i jest bardzo ważnym ogniwem Chelsea.Szkoda mi zwyczajnie,że Barcelona nie potrafiła wykorzystać potencjału tego zawodnika,bo z pewnością możliwości Cesca są ogromne.

0

Tyle ma chłopaczyna kasy a takie brednie opowiada.To Porche Spiderhttp://s2.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/files/2011/10/Porsche-918-Spyder.jpg nawet przewyższa Ferrari 590 GTO http://s1.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/files/2011/10/Ferrari-599-GTO.jpg i klasa i ceną.A dodam,że to chyba najdroższe modele tych stajni

0

masz jakieś wiarygodne źródło?

4

Nadyma sie jak balon a w istocie to tylko kawałek gumy...To jest choroba tej części Portugalczyków,którym coś wyszło w życiu. Nietety nie da się zapomnieć głosowania na najlepszego piłkarza 2013 kiedy Leo był kontuzjowany ,kiedy głosowanie przeciągnieto o baraże,a mimo to różnica w głosach wynosiła tylko 0,7 procenta.To musi boleć.Bo gdyby nie baraże Leo miałby 5 ZP i CR jest tego świadom.Dobrze,że chociaż końcówka roku była dla niego szczęśliwa...

0

Przecież sam Martino się w Barcelonie nie zatrudnił.Poza tym pracował w innych okolicznościach.Chciałbym wiedzieć jak zachowałby się zarząd,gdyby kwestii zakazu transferów nie było.Martino nie miał sezonu przygotowawczego.Natomiast można mu zarzucić,że nie korzystał z cantery i dał sobie wchodzić na głowę

2

Busquets nie tylko gra coraz bardziej nieodpowiedzialnie to do tego coraz wolniej myśli.Szkoda bo większość graczy Barcelony prezentuje sie całkiem nieźle.Podoba mi sie ,chyba jak wszystkim- Rakitić.Oczywiście Leo poza konkurencją.Nieźle radzi sobie Munir i oczywiście Iniesta ,który nie schodzi poniżej pewnego poziomu.

0

spam albo jakiś przygłup,przepraszam ale to forum to coraz wieksza dzieciarnia

1

Bardzo delikatną ma konstrukcję ten chłopak,dopiero co wyleczył kontuzję pleców.To nie są dobre wieści ani dla klubu ani dla kibiców piłkarza.Byłoby lepiej gdyby kontuzje go jednak omijały,bo w innym przypadku będzie z niego pożytju coraz mniej.

1

W meczu o Puchar Gampera zmiana nastąpiła w bramce, gdzie Bravo zastąpił Pinto (Valdés był wtedy kontuzjowany), Mathieu zagrał zamiast Bartry (Piqué również był kontuzjowany), Rakitić zastąpił Xaviego w środku pola, a w ataku Rafinha wystąpił zamiast Cesca, który przeniósł się na Wyspy.Należałoby chyba przemyśleć co się tłumaczy i jak bo to się jakoś kupy nie trzyma na dzień dzisiejszy.Chyba,że jestem już bardzo zmęczony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?