Szkoda niewykorzystanych okazji z I-szej połowy.Gra mogła się podobać.Widać,że Barca gra szybciej piłką no i jest pressing.Chwalić można bez końca Munira ale z tą lewą nogą staje sie bardzo czytelny.Jest jednak szybkość i umie sobie stworzyć okazje a to nie każdy potrafi.Niezłe zawody Montoi.Z nadzieją czekam na wiadomości o Mascherano.Miejmy nadzieje,że to nic groźnego i zobaczymy go w następnym meczu bo póki co to pokazuje,że to będzie jego sezon.Wszystko wygląda nieźle brakuje tylko bramek.Liczę,że doczekamy się w II połowie i to nie jednej a kilku.
Kolega w czarnej koszulce pośrodku grupy nie powinien mieć problemów z wejściem na CN.Wygląda jak brat Pedro tyle,że w okularach.
Swoją drogą jak sie można podpiąć do Was z Korsyki ? Dodam,że z Pizy (do Pizy mam 4 godziny promem do Livorno i stamtąd do Pizy rzut beretem-10 minut pociagiem ) mam dobre połączenie do Barcelony .I tanie co najważniejsze.Natomiast z Krakowa i Warszawy są tanie loty do Pizy w każdą sobotę ,tyle że loty tylko sezonowe.Od początku maja chyba do końca października.
W każdym razie miłego pobytu,wiele radości ze zwycięstwa nad Baskami.
Tego Pana Piłkarza to ja nie zapomnę nawet na tamtym świecie.Przez 45 lat mojego życia nikt nie dostarczył mi tyle radości z oglądania futbolu co Ronnie.Takiej magii świat nigdy nie widział.Dla takich piłkarzy jak on i Leo powinna powstać specjalna galeria sław futbolu.Razem z Leo należy mu sie miejsce na samym szczycie.A te gole na Bernabeu....Miło powspominać
Kolejny doskonały mecz Jefecito,tym razem z Niemcami i genialny Di Maria.Ten ostatni pasuje do Barcelony jak mało kto.Szkoda,że Barcelona nie wykonała wystarczająco dużo pracy by ten chłopak zagrał na Camp Nou.
Nie rozumiem natomiast co zrobił Carlo.
Tarzan jak zawsze honorowy i znający swoja wartość.Ten gość powinien mieć dożywotni kontrakt i mam nadzieję,że żaden zarząd nie będzie miał odwagi by stwierdzić,że na Carlesa nie liczy.Tacy ludzie rodzą się raz na 100-200 lat.Postać niezbędna w klubie.Przede wszystkim przykład dla mnłodych,nie tylko piłkarzy ale i kibiców.
Nie rozumiem takich tłumaczeń po roku czasu.Dlaczego nikogo o tym nie informował.Może inaczej wyglądałyby jego relacje z kibicami.Teraz chłopak gra na swoim poziomie,asystuje i jest bardzo ważnym ogniwem Chelsea.Szkoda mi zwyczajnie,że Barcelona nie potrafiła wykorzystać potencjału tego zawodnika,bo z pewnością możliwości Cesca są ogromne.
Nadyma sie jak balon a w istocie to tylko kawałek gumy...To jest choroba tej części Portugalczyków,którym coś wyszło w życiu. Nietety nie da się zapomnieć głosowania na najlepszego piłkarza 2013 kiedy Leo był kontuzjowany ,kiedy głosowanie przeciągnieto o baraże,a mimo to różnica w głosach wynosiła tylko 0,7 procenta.To musi boleć.Bo gdyby nie baraże Leo miałby 5 ZP i CR jest tego świadom.Dobrze,że chociaż końcówka roku była dla niego szczęśliwa...
Przecież sam Martino się w Barcelonie nie zatrudnił.Poza tym pracował w innych okolicznościach.Chciałbym wiedzieć jak zachowałby się zarząd,gdyby kwestii zakazu transferów nie było.Martino nie miał sezonu przygotowawczego.Natomiast można mu zarzucić,że nie korzystał z cantery i dał sobie wchodzić na głowę
Busquets nie tylko gra coraz bardziej nieodpowiedzialnie to do tego coraz wolniej myśli.Szkoda bo większość graczy Barcelony prezentuje sie całkiem nieźle.Podoba mi sie ,chyba jak wszystkim- Rakitić.Oczywiście Leo poza konkurencją.Nieźle radzi sobie Munir i oczywiście Iniesta ,który nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
Bardzo delikatną ma konstrukcję ten chłopak,dopiero co wyleczył kontuzję pleców.To nie są dobre wieści ani dla klubu ani dla kibiców piłkarza.Byłoby lepiej gdyby kontuzje go jednak omijały,bo w innym przypadku będzie z niego pożytju coraz mniej.
W meczu o Puchar Gampera zmiana nastąpiła w bramce, gdzie Bravo zastąpił Pinto (Valdés był wtedy kontuzjowany), Mathieu zagrał zamiast Bartry (Piqué również był kontuzjowany), Rakitić zastąpił Xaviego w środku pola, a w ataku Rafinha wystąpił zamiast Cesca, który przeniósł się na Wyspy.Należałoby chyba przemyśleć co się tłumaczy i jak bo to się jakoś kupy nie trzyma na dzień dzisiejszy.Chyba,że jestem już bardzo zmęczony...
0
Mam nadzieję,że Enrique utrzyma taką tendencje do końca rozgrywek.
0
Pisałem,że doczekamy sie gola i to nie jednego...
0
Jeeeeeeeeestttttt
1
Gerard jest ogrywany jak dzieciak,Masche radził sobie zdecydowanie lepiej
0
Szkoda,szkoda tej sytuacji.Ale sędzia to powinien odejść na emeryture bo jest juz ślepy
0
Szkoda niewykorzystanych okazji z I-szej połowy.Gra mogła się podobać.Widać,że Barca gra szybciej piłką no i jest pressing.Chwalić można bez końca Munira ale z tą lewą nogą staje sie bardzo czytelny.Jest jednak szybkość i umie sobie stworzyć okazje a to nie każdy potrafi.Niezłe zawody Montoi.Z nadzieją czekam na wiadomości o Mascherano.Miejmy nadzieje,że to nic groźnego i zobaczymy go w następnym meczu bo póki co to pokazuje,że to będzie jego sezon.Wszystko wygląda nieźle brakuje tylko bramek.Liczę,że doczekamy się w II połowie i to nie jednej a kilku.
0
Co to za sędzia do cholery?
0
Munir,ten chłopak ma naprawdę kosmiczne możliwości.Wcale nie wygląda jak ktoś,kto właśnie dopiero zaczyna grę w I-szej drużynie.
0
Dobra sklejka...
0
Kolega w czarnej koszulce pośrodku grupy nie powinien mieć problemów z wejściem na CN.Wygląda jak brat Pedro tyle,że w okularach.
Swoją drogą jak sie można podpiąć do Was z Korsyki ? Dodam,że z Pizy (do Pizy mam 4 godziny promem do Livorno i stamtąd do Pizy rzut beretem-10 minut pociagiem ) mam dobre połączenie do Barcelony .I tanie co najważniejsze.Natomiast z Krakowa i Warszawy są tanie loty do Pizy w każdą sobotę ,tyle że loty tylko sezonowe.Od początku maja chyba do końca października.
W każdym razie miłego pobytu,wiele radości ze zwycięstwa nad Baskami.
0
Daj Boże aby te przewidywania sie sprawdziły.
0
Czas najwyższy zmienić te tendencje.
0
Niektórych to bardzo gryzie i stąd te niedorzeczne sankcje.Jak się okazuje zazdrość i zawiść to nie jest li tylko domena rozwydrzonych nastolatek
8
Tego Pana Piłkarza to ja nie zapomnę nawet na tamtym świecie.Przez 45 lat mojego życia nikt nie dostarczył mi tyle radości z oglądania futbolu co Ronnie.Takiej magii świat nigdy nie widział.Dla takich piłkarzy jak on i Leo powinna powstać specjalna galeria sław futbolu.Razem z Leo należy mu sie miejsce na samym szczycie.A te gole na Bernabeu....Miło powspominać
2
Wszystko mozna zaakceptować ale z ta kopią dowodu to lekko przeginają.
0
Brameczka naprawdę niespotykanej urody.Aż miło popatrzeć
0
Szykuje się jakiś zwrot w stunkach Mou- Barca czy sie mylę?
0
Świetny debiut Martino w roli szkoleniowca.Bardzo ładnie chodzi linia pomocy czego brakowało podczas MŚ w Brazylii.
0
Kolejny doskonały mecz Jefecito,tym razem z Niemcami i genialny Di Maria.Ten ostatni pasuje do Barcelony jak mało kto.Szkoda,że Barcelona nie wykonała wystarczająco dużo pracy by ten chłopak zagrał na Camp Nou.
Nie rozumiem natomiast co zrobił Carlo.
5
Tarzan jak zawsze honorowy i znający swoja wartość.Ten gość powinien mieć dożywotni kontrakt i mam nadzieję,że żaden zarząd nie będzie miał odwagi by stwierdzić,że na Carlesa nie liczy.Tacy ludzie rodzą się raz na 100-200 lat.Postać niezbędna w klubie.Przede wszystkim przykład dla mnłodych,nie tylko piłkarzy ale i kibiców.
0
Cieszy ta informacja.Młodzi będą mogli się wiele nauczyć od najlepszych graczy na kuli ziemskiej.
0
Nie rozumiem takich tłumaczeń po roku czasu.Dlaczego nikogo o tym nie informował.Może inaczej wyglądałyby jego relacje z kibicami.Teraz chłopak gra na swoim poziomie,asystuje i jest bardzo ważnym ogniwem Chelsea.Szkoda mi zwyczajnie,że Barcelona nie potrafiła wykorzystać potencjału tego zawodnika,bo z pewnością możliwości Cesca są ogromne.
0
Tyle ma chłopaczyna kasy a takie brednie opowiada.To Porche Spiderhttp://s2.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/files/2011/10/Porsche-918-Spyder.jpg nawet przewyższa Ferrari 590 GTO http://s1.blomedia.pl/www.smartdriver.pl/files/2011/10/Ferrari-599-GTO.jpg i klasa i ceną.A dodam,że to chyba najdroższe modele tych stajni
0
masz jakieś wiarygodne źródło?
4
Nadyma sie jak balon a w istocie to tylko kawałek gumy...To jest choroba tej części Portugalczyków,którym coś wyszło w życiu. Nietety nie da się zapomnieć głosowania na najlepszego piłkarza 2013 kiedy Leo był kontuzjowany ,kiedy głosowanie przeciągnieto o baraże,a mimo to różnica w głosach wynosiła tylko 0,7 procenta.To musi boleć.Bo gdyby nie baraże Leo miałby 5 ZP i CR jest tego świadom.Dobrze,że chociaż końcówka roku była dla niego szczęśliwa...
0
Przecież sam Martino się w Barcelonie nie zatrudnił.Poza tym pracował w innych okolicznościach.Chciałbym wiedzieć jak zachowałby się zarząd,gdyby kwestii zakazu transferów nie było.Martino nie miał sezonu przygotowawczego.Natomiast można mu zarzucić,że nie korzystał z cantery i dał sobie wchodzić na głowę
2
Busquets nie tylko gra coraz bardziej nieodpowiedzialnie to do tego coraz wolniej myśli.Szkoda bo większość graczy Barcelony prezentuje sie całkiem nieźle.Podoba mi sie ,chyba jak wszystkim- Rakitić.Oczywiście Leo poza konkurencją.Nieźle radzi sobie Munir i oczywiście Iniesta ,który nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
0
spam albo jakiś przygłup,przepraszam ale to forum to coraz wieksza dzieciarnia
1
Bardzo delikatną ma konstrukcję ten chłopak,dopiero co wyleczył kontuzję pleców.To nie są dobre wieści ani dla klubu ani dla kibiców piłkarza.Byłoby lepiej gdyby kontuzje go jednak omijały,bo w innym przypadku będzie z niego pożytju coraz mniej.
1
W meczu o Puchar Gampera zmiana nastąpiła w bramce, gdzie Bravo zastąpił Pinto (Valdés był wtedy kontuzjowany), Mathieu zagrał zamiast Bartry (Piqué również był kontuzjowany), Rakitić zastąpił Xaviego w środku pola, a w ataku Rafinha wystąpił zamiast Cesca, który przeniósł się na Wyspy.Należałoby chyba przemyśleć co się tłumaczy i jak bo to się jakoś kupy nie trzyma na dzień dzisiejszy.Chyba,że jestem już bardzo zmęczony...