tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze tak sobie myślę. Jeśli lekarz przepisuje komuś tak silne prochy to czy nie można wprowadzić prawa by pracodawca od razu o tym wiedział. Wtedy nikt nie dałby temu kolesiowi prowadzić.
1
to jak już wiemy że kierowca na potężnej bombie to ciekawe jaki teraz nagra filmik ten youtube co go bronił. Dlatego zawsze warto poczekać z takimi mądrościami. Znowu kierowca na prochach.
0
@Kamilos84 biedni ci Polacy, wszędzie nas krzywdzą
1
Roberto-Pique-Lenglet, aha
1
@Efren Bierz xiaomi. Robią teraz dobry sprzęt i na dobrych parametrach. Samsung jedzie na opinii, dobre mają flagowce ale droższe
0
@Lisek Jak nie idzie to zawsze mu odbija. Mnie zawsze irytował, taki Ronaldo tenisa, wielki sportowiec, ale wkur. - cy
3
@Hethecio myślę że warto. Pip zrobi mu kontrolę wszystkiego. Do tego obsmaruj chuja w necie gdzie się da.
0
@barcelonaLM a gdzie Pan " w punkt"
0
@Uukasz_93 musiał nie widzieć. Nie wierzę że chciał ja rozjechać
0
@Rewolucja123 no dziwnie to wyglądało że nie odstawił nogi.
17
Komentarz usunięty
0
@Zawsze_Wierny raczej na pewno fizycznie
0
@kamiVeB I cyk zgubią pałeczke.
0
@barcelonaLM czyli tyle co teraz. Sam odpowiedziałeś dlaczego jest jak jest. Szczepienia, ozdrowiency.
1
@barcelonaLM u nas nie ma jeszcze 4 falii, a po drugie 50% społeczeństwa jest zaszczepionych, a po trzecie zobacz ile mieliśmy w poprzednie wakacje zarażonych a ile na jesien
0
@Messibestplayerintheworld news na zasadzie. Jak nie pojadę nad morze to się w nim nie wykąpie.
7
@Firestone my to nawet na bilet nie mamy na ten wyścig o którym wspominasz
0
@konrad1661 popatrz na ulicach na te wszystkie zgony po szczepieniu, zastanów się.
0
@pt9 nudzi ci się w życiu? :)
0
@MrShakira kilka meczy i 5 baniek dla lvp, plus pensja. Oddać, zapomnieć zanim złapie kolejna kontuzje.
0
@Herato Włodarczyk nie jest w formie, medal będzie sukcesem a nie pewniakiem. Miała kontuzje i jeszcze nie wróciła
0
@Kgorecki2500 jeśli masz rację to niestety i tak nic to nie zmieni. Ludzie zagłosują za nimi
0
@Khardan skoro to nic, to dlaczego zabierają innym by dać teraz sobie?
0
@ściah głupie myślenie. Myślisz że oni z wynagrodzenia posła żyją? Żyją ze stanowisk w spółkach skarbu dla famili. Jak tam przestaną dostawać posady to podwyżka ok
0
@paweldunajecfcb Polski przedsiębiorca podniesie ceny, zapłaci mniej pracownikowi, tyle. Przedsiębiorcom wyrównali składki do etatowców.
0
@clyde pchnięcie kula? Kto?
0
@Kgorecki2500 nie mają większości. Opozycja musi zagłosować na tak. Więc raczej to PIS wykorzysta
1
@AmigoBlancos nie no coś zdobędą jeszcze. Ale na 200 sportowców 5 medali. Trenerzy, ekipy, przecież my wysłaliśmy tam armię
1
Ciekawe jaki na koniec będzie koszt 1 medalu. Chyba najdroższy medal świata
0
@damiano996 skąd oni biorą 10medali?