1

Jeszcze tak sobie myślę. Jeśli lekarz przepisuje komuś tak silne prochy to czy nie można wprowadzić prawa by pracodawca od razu o tym wiedział. Wtedy nikt nie dałby temu kolesiowi prowadzić.

1

to jak już wiemy że kierowca na potężnej bombie to ciekawe jaki teraz nagra filmik ten youtube co go bronił. Dlatego zawsze warto poczekać z takimi mądrościami. Znowu kierowca na prochach.

0

@Kamilos84 biedni ci Polacy, wszędzie nas krzywdzą

1

Roberto-Pique-Lenglet, aha

1

@Efren Bierz xiaomi. Robią teraz dobry sprzęt i na dobrych parametrach. Samsung jedzie na opinii, dobre mają flagowce ale droższe

0

@Lisek Jak nie idzie to zawsze mu odbija. Mnie zawsze irytował, taki Ronaldo tenisa, wielki sportowiec, ale wkur. - cy

3

@Hethecio myślę że warto. Pip zrobi mu kontrolę wszystkiego. Do tego obsmaruj chuja w necie gdzie się da.

0

@barcelonaLM a gdzie Pan " w punkt"

0

@Uukasz_93 musiał nie widzieć. Nie wierzę że chciał ja rozjechać

0

@Rewolucja123 no dziwnie to wyglądało że nie odstawił nogi.

17

Komentarz usunięty

0

@Zawsze_Wierny raczej na pewno fizycznie

0

@kamiVeB I cyk zgubią pałeczke.

0

@barcelonaLM czyli tyle co teraz. Sam odpowiedziałeś dlaczego jest jak jest. Szczepienia, ozdrowiency.

1

@barcelonaLM u nas nie ma jeszcze 4 falii, a po drugie 50% społeczeństwa jest zaszczepionych, a po trzecie zobacz ile mieliśmy w poprzednie wakacje zarażonych a ile na jesien

0

@Messibestplayerintheworld news na zasadzie. Jak nie pojadę nad morze to się w nim nie wykąpie.

7

@Firestone my to nawet na bilet nie mamy na ten wyścig o którym wspominasz

0

@konrad1661 popatrz na ulicach na te wszystkie zgony po szczepieniu, zastanów się.

0

@pt9 nudzi ci się w życiu? :)

0

@MrShakira kilka meczy i 5 baniek dla lvp, plus pensja. Oddać, zapomnieć zanim złapie kolejna kontuzje.

0

@Herato Włodarczyk nie jest w formie, medal będzie sukcesem a nie pewniakiem. Miała kontuzje i jeszcze nie wróciła

0

@Kgorecki2500 jeśli masz rację to niestety i tak nic to nie zmieni. Ludzie zagłosują za nimi

0

@Khardan skoro to nic, to dlaczego zabierają innym by dać teraz sobie?

0

@ściah głupie myślenie. Myślisz że oni z wynagrodzenia posła żyją? Żyją ze stanowisk w spółkach skarbu dla famili. Jak tam przestaną dostawać posady to podwyżka ok

0

@paweldunajecfcb Polski przedsiębiorca podniesie ceny, zapłaci mniej pracownikowi, tyle. Przedsiębiorcom wyrównali składki do etatowców.

0

@clyde pchnięcie kula? Kto?

0

@Kgorecki2500 nie mają większości. Opozycja musi zagłosować na tak. Więc raczej to PIS wykorzysta

1

@AmigoBlancos nie no coś zdobędą jeszcze. Ale na 200 sportowców 5 medali. Trenerzy, ekipy, przecież my wysłaliśmy tam armię

1

Ciekawe jaki na koniec będzie koszt 1 medalu. Chyba najdroższy medal świata

0

@damiano996 skąd oni biorą 10medali?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?