tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DLFCB my lecimy by wystąpić, a nie zdobywać medale lub walczyć. Tak mnie pojechano przed chwilą, więc zmieniam całkowicie oczekiwania. Bez względu na wyniki, wrócą poklaszczemy, byli, nie to co my sieroty.
1
@gumaz Anita jest po długich kontuzjach, o złoto raczej nie ma szans. Andrzejczyk raz odpaliła i już nie powtórzyła. Więc nie
2
Szpadzistki walka o medal, a o 5 wpierdol dostają :) jestem za tym by na przyszłe igrzyska lecieli tylko ci co mogą powalczyć na poważnie. Z tych 210 osób może i nawet 40 lecieć, szkoda potężnych pieniędzy na te wycieczki.
0
Włoszczowska 24 miejsce jak na razie. :)
1
@Janiama Nasze występy to nie pech. Poprostu są lepsi
2
@avanes śliczności
2
Wczoraj optymistycznie pisałem, jak nie ja bo z reguły pesymista jestem. wstaje a nasi znowu wszystko wpierdol. Zenujace
51
Dobra forma Araujo. Nie wiem czemu ale ten chłopak wzbudza u mnie mega profesjonalny obraz. Ma charakter na sportowca z topu.
1
@zadafcb jestem pesymista, ale tu wierzę. Zawsze jest przełamanie.
0
@Image czytam że nawet o złoto. Pierwsze widzę ta konkurencję, więc trochę podkręcili oczekiwania niepotrzebnie
1
@Kettger oni nawet nie potrafią napisać kiedy spotkanie, a co dopiero jego efekt :)
1
@zadafcb jutro rano mam się obudzić i przeczytać. Polki w finale szpady. Tak będzie, starczy już czekania na medal, trzeba wierzyć
0
@Johnson jeśli nie ma kompletnie wpływu ministertwo sportu, przypomnę rządzą z 8 lat. To po co sa? Zamknąć zaoszczędzimy. Bardzo słabo widzę dookoła siebie dzieciaki uprawiające sport, wf nie istnieje, wszystko prywatne, chcesz by dzieciak grał w tenis, plac ze swoich kosmiczne pieniądze, obozy itp, itd.
1
@JarekS Ilu ja już widziałem tych Messich z naszej szkółki. Idą w świat i cisza.
0
@baryn oni byli rok temu. Więc gdzie tu wzmocnienie?
1
@Tomo1989 no pisze ze jego słowami go zaorali. Czego nie rozumiesz?
7
Jesteśmy na 53 miejscu klasyfikacji medalowej wspólnie z Antigua i Barbuda. Nie jest źle.
0
@kamilop a kogo oni tam mają?
0
@Tomo1989 Raczej to tygodnik Nie pojechał jego słowami :) zaorany
0
@Norkusik Pomoc nadal bardzo słabo, wypada Busi albo będzie w słabszej formie i mamy problem
1
@FC1899Barca Sranie w banie. Dajcie Sławkowi teke ministra będzie jak zawsze. Nepotyzm, sianko, układziki itp, itd. Jakoś partia Korwin szybciutko sianko wypłaciła, jak to skomentowaliu, należało im się, inaczej przepadnie. To jak dla idei jest w polityce?
0
@bodzio10 ja tu pewniaków nie widzę. Tak samo mogłeś dopisać Kwiato, Niewiadoma, Klepacka
0
@Messi7thballondor Mam wrażenie że bardzo dużo traci w ostatnim czasie.
0
@Encore Varane, roczny kontrakt 50mln. Mbappe roczny kontrakt, PSG. Nie wierzę by puścili go za mniej niż 120mln
1
@bixmix Proste, kierowca BMW
0
@bodzio10 A kto jest pewniakiem?
0
@michal26 To Iga bardziej zagrała słabiej niż Badosa fenomenalnie. Już z Niemka było sporo błędów. Taki Sport, grają w okropnych warunkach, może to też na nią gorzej wpływa.
2
@masa11 w 40mln kraju mają ludzie prawo oczekiwać.
1
Może rząd niech da sportowcom 5000+ za każdy dzień pobytu na Olimpiadach. Jak na razie to szybko się nasi pakują.
3
@MARCEPAN05 rzut kula.