8

@Rust_Cohle tekst pisał 6-cio latek chyba

0

@Hasszz powiedz to tym co zmarli.

0

@CuttingHead nie ma to nic wspolnego ze szczepieniem i jego skutecznoscia, rozumiesz? Nic.

8

@barcelonaLM Tusk ma teraz taki material z błedami Pisu ze zjadlby ich w kazdym zdaniu.
- gospodarka
- nepotyzm
- covid
- afery

Masakra. Materialu ma na 50 debat.

0

@CuttingHead Oby twoich bliskich nikt nie nazwał błędem statystycznym. Tego ci życze.

0

@maniak33333 co ma to do szczepien? To jest wina rządzących. Ale nadal nie ma to kompletnie nic wspólnego ze szczepieniami i ich skutecznością. Jak tak bardzo chcesz pomóc by było normalnie to się zaszczep, miejsca w szpitalu będą w onkologi dla tych co potrzebują.

0

@maniak33333 zobacz śmiertelność przed szczepieniami w Angli. Porównaj jabłko do jabłka. Wysil się trochę

12

@amanter zobacz linie śmiertelności w Anglii. Praktycznie zero. A o to chodzi. Zdrówka życzę. Ps zerknij w Rosję jak wygląda w ostatnim muesiacu wzrost zgonów.

0

@korolocik albo wiedząc że okazja, zgodzą się.

0

@doc to może być element negocjacji.

0

Nie wiem, nie mam pojęcia, kto to Grie, ale wiecie co się stanie. Aha

1

@kryhaa Jak Barca pójdzie na ustępstwa, zapłaci część wynagrodzenia itp to wiadomo że możliwe. Dobrze wiedzą że musimy się go pozbyć.

0

@Fizzy Womack na bakterie lody, aha

0

@xVENUMx tylko antybiotyk. Teraz to po pierwszej dawce już Ci pomoże. Czym szybciej tym lepiej

0

@Bartek22 może tak być. Wtedy za rok nie będzie już 44mln

0

@barcelonaLM czym szybciej udowodnią jacy są tym lepiej.

0

@Aristocrate_7 Wszystko fajnie pięknie, ale czemu on każdy drybling zaczyna tak samo.

0

Komentarz usunięty

3

@donleo12 ma rok kontraktu. Niech płacą, albo rok trybuny

1

@Marik1234 Dodam, że jest fanbojem Leo, zawsze byłem, dla mnie najlepszy w historii, ale dodawanie jakiegoś story dogrywek by ujmować drugiemu jest po prostu słabe.

0

@MaTt_BarcaFan I tak samo na Covid. Co maja obostrzenie do twojego debilnego komentarza. Czy ludzie którzy stracili bliskich kpia sobie tak z tych co zmarli przez obostrzenia?

0

@pawelke3n dalej nie rozumiem. Cr7 w reprze daje bardzo dużo, co ma wspólnego to że w dogrywce? A to że ludzie ujmują Leo to znaczy że teraz mamy ujmować CR7?

0

@MaTt_BarcaFan nie wiem bo nie ma takich statystyk, a nawet gdy tak jest czy to znaczy że mogę z tego szydzić? Nie! To że ty masz w w dupie covid nie znaczy że pisanie takich pierdół jest ok. Ludzie umierają na covid, bliscy umierają, nie masz nic sensownego do napisania to zamilcz.

1

@pawelke3n A co to ma wspólnego z CR7?

0

@MaTt_BarcaFan wiesz ze na tym forum jest grono osób które stracilo rodziców? Wtedy też pod tymi postami byłeś taki mądry?

0

@donleo12 Już jest, jest na wszystkich filmikach i zdjęciach dla FCB. Taka maskotka

1

@Tomek_TF uwierz mi że na spokoju go oglądam. Nie miałem jakiś wielkich oczekiwań, więc spełnił je. Szału nie ma, zobaczymy co dalej.

19

Usunąć z tytułu "anty" i mamy Konfederacje.

2

@Tomek_TF Yhy, pierwsze mecze miał nawet dobre. A później to już każdy widział jaka to forma była

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?