6

@Kimirionum gdzie masz info ze więcej, przecież trąbią że połowa tego co miał

2

Nasza 9-tka. Jestem dumny

1

@elo1600 bo krytykuje rząd i nie lubi PO, to wystarczy nie ważne co mówi

0

@tobiasson92 a ja jestem zdania że trzeba to zrobić. 500zl nikogo nie boli. 5k odechce Ci się zapierd.

5

@Wilczeq Konfederacja chyba ma plan spaść, poniżej progu

11

@doc Jezus, to nie może być prawda. Oddać, zawieść, zostawić walizki na lotnisku i sprdl jak najszybciej

0

@Messibestplayerintheworld jak dwa tygodnie to i tak jeszcze będzie w presezonie

0

@cat_r37 no i teraz wymiana za Grie

0

@takisobiektos lepiej kupić np neto za 50mln i dać pensje 7mln.

1

@ZielonySzparag Immobile?

17

@normasubiektywna Co złego życzyć komuś sraczki?

73

Sraczki życzę. Nie pozdrawiam.

2

@GeneralXavi słabe w ch. Co on wam zrobił by go obrazac? Przedszkole

0

@Peszko07 Z duma moge powiedziec ze ja.

0

@PatrykBarca Moze puchar Tymbarka

0

@Szmulek PSG za darmo go ma. Boli dupsko. Maja kozaka na lata

1

@Janiama Historiczie nikt nie wygral dwa razy karnych . Przynajmniej tak panowie komentatorzy mówili

1

@kaamil1910 A ma Sancho panczo na ławce.

7

@mextexperu Jesli Włosi sa irytujacy to jak ocenić Angoli.

6

@SaulGoodman nie było karnego. Wyłożył się i wtedy kontakt.

0

Ważne byw bramkę trafic

0

No niestety. Pisalem przed Euro że jak Włosi wytrzymają ta swoją taktykę gry presingiem cały turniej to wygrają. No niestety puchną. Brakuje im ławki i zdecydowanie kogoś jeszcze oprócz chiesy. Będzie 2-0 dla Brytoli

0

Włosi perfekcja w obronie a tu takie coś?

0

@doc wolę by on odszedł niż Grie.

9

@Mns21 no małpy :)

1

@Janiama 2-3 Italia

0

@barcelonaLM a czy tak samo będą wszyscy pracować?

1

Ansu? Ktoś wie?

0

@Aristocrate_7 za co ojciec, za co?

0

@Messibestplayerintheworld to muszą zrobić wszystko by nie wzmacniać lokalnego rywala. Saul to dramat od dwóch lat. Pozbyć się Cou, Pjanic, Umtiti, Brejt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?