tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise Ja Grie widze w pomocy.
0
@sokot w sądach. I tak pensje będą musieli wypłacić
18
Laporta wie ze i tak przegra. Pewnie taktyka by pokazac innym ze pierdzielic sie nie bedzie.
3
@FC1899Barca x-mena nie widziales? gdzies ty sie uchował?
0
@KmN 105k !!! 10 la temu dalem z 30 jak pamietam, moze troche wiecej. :) Ale w sumie jak sobie mysle jednak zrobilismy dosyc male wesele. No ale u ciebie Na bogato.
0
@KmN Wychodzi ze co uzbierasz to wydajesz na prezenty :) z dystansem :) powodzenia bo przyda ci sie, uwiez mi.
0
@FC1899Barca To jaki jest pomysl konfederacji na polite miedzynarodowa. Bo sama krytyka wszystkich i wszystkiego, zwolennikow nam nie zdobeda.
0
@KmN To ty prezenty kupujesz?
0
@Foton mi się żyje dobrze i za czasów Po i PIS. Poprostu nie liczę że ktoś mi coś da za darmo i ciężko pracuje. A jak ktoś obiecuje raj na ziemi to sory ale takie populistyczne pierd, niech sobie wsadza
0
@tomek8756 jak człowiek ma pecha to i palec w dupie złamie. Zawsze może się coś stać. Byłem 3 razy, spokojne miasto, ale i atak terrorystyczny też był.
0
@Kettger to nie ja, to Konfa. LR z orgazmem
0
@Kapsel12 Yhy, już wiedzą :)
0
https://tvn24.pl/polska/konfederacja-prezentuje-program-polska-na-nowo-odpowiedz-na-polski-lad-5139770
Biorę ich. Wystrzelili, 15 podatków mniej, składki na ZUS dla chętnych, bony, vouchery. Miód, raj, oaza, Ameryka, teraz to już będzie wszystko.
0
Pytanie jak działa prawo. Powiedzmy Umtiti 2 sezony 20 mln. Jeśli rozwiążą z nim kontrakt a on podpisze nowa umowę powiedzmy za rok, to czy aby na pewno będziemy płacić za dwa sezony. Po drugie czy z 20mln odszkodowania jest 50 % podatku tak jak w pensji.
11
@donleo12 nie zapomnij. Argentyna przegrywa bo przez Leo nie ma drużyny.
0
@VamosRakieta obrońcy Bartka to jedno. Ale wola krytykować Leo, że klub chce się pozbyć Umtitiego, Pjanica z wysokimi kontraktami by Leo mógł zostać.
0
@kaamil1910 ma talent na pewno. Ale co go widziałem to taki jeździec, za bardzo egoistyczny jest na boisku
0
@Gall no a jak ma nie być problem. Przychody Barcy, to marketing, sponsor, bilety, sklepiki. Nie siano Arabów. To klub kibiców a nie korporacji.
0
@amanter dla mnie ten przepis to żenada. Klub w rok traci 250mln przez czynnik zewnętrzny. I teraz przez głupi przepis musi pozbywać się piłkarzy. LL takimi pomysłami traci na wartości vs kluby które mają zewnętrznych wlascicieli. Sami promują siano Arabów vs zdrowe zarobki klubu na działalności. Do tego dodać trzeba 50% podatek w Hiszpanii vs 20% we Włoszech np.
0
@Ghotti tylko na jakiej podstawie.
0
@adambądkowski93 myślę że przez Leo, Argentyna nie ma drużyny. Wszystko przez niego przechodzi, bez niego z 5-0 wszystko
1
@Hubertusk nie jest. Hiszpańskie źródła to głównie plotki oparte o szczątkowe informacje.
0
@amanter nie mamy wyjścia. Skład za szeroki, a na pensje brak
4
@BorzyKrzys codziennie McDonald Korwina tu wpadał, jakoś to nie przeszkadzało, Korwin ratujący ptaszka nie przeszkadza. A Tusk... Hipokryzja się to nazywa.
0
@doc Przeciez on tylko wypożyczenie. Opcja wykupu to nie obowiązek
0
@Persyfl No to pokaz ceny wszystkich warzyw. Co za idiotyczne porownanie, znajdzie jeden produkt i porownuje :)
0
@pawel_was Czemu nie miliard.
1
@Barwindg tylko ze Jarek z tego OFE chce zajeb. Jeszcze więcej :)
0
@pt9 teraz paszport wystarczy. Ja jestem zaszczepiony
0
@bartekvisca Ja mam na 23 wykupione, sam się zastanawiam