tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
@Barwindg Ale mozemy miec swoje zdanie. Czy liczy sie tylko twoje?
2
Koles 50% skutecznosc w karnych i wystawiany do karnych. Nie rozumiem.
1
@FIJI True , dwie głupie, ale ogólnie dobre zawody
0
@FcBforever221 Słabo sedziuje.
4
Mecz wazny, trudny, Alba bardzo słabo, dużo strat, złe podania. Tragicznie to wygląda. On znowu ma byc u nas na lewej stronie.
2
Hiszpania zabiła Włochów ich bronią. Bardzo wysoki presing, tylko czy oni wytrzymają fizycznie. Nadal wszystko otwarte. Bardzo fajny mecz, z naszych bardzo słaby i nerwowy Alba, mecz o stawkę i standardzie.
3
@doc brzmi trochę absurdalnie. Średnio w to wierzę. Chłop walczy i tyle.
8
Jakbyśmy mieli mało problemów.
0
@kuz Wszyscy czekaja na pierwsza sraczke po szczepieniu i uwierz mi bedzie dym jakie to nie szkodliwe itp. A 20mln to jak widzisz mała próbka.
0
@Herbert Nie wiem dlatego nie oceniam Laporte, ale wiem ile plotek wala dziennikarze w szczególności Hiszpańscy.
2
@Werka7 El Chiringuito, : " Messi chce 300mln za 2 lata" Tyle wiarygodności po ich stronie.
0
@Encore I co wpiszą? Za wyśmiewanie się z Japończyków?
0
@Herbert Nie lubie plotek i oczerniania. Zobacz nie wiesz, a piszesz, że tak jest. Dajmy mu robić swoje, jedno wiem, dziennikarze to gówn.. wiedzą, 95% plotki, domysły.
0
@Herbert A skad wiesz ze taki jest? Na jakiej podstawie oceniasz?
0
@amanter Ale wtedy nie moze przez 3 lata z innym klubem sie zwiazac. Pamietaj 5Mln dla piłkarza to dla klubu 10mln bo podatki.
0
Nie jest to prawda. Dziennikarze lepiej wiedza i wszystko idzie źle.
0
@doc Przeciez nie ma Leo, więc odeszło ponad 100 baniek+, Firpo, Matheus, Trincao, Konrad, Todibo.
0
@FC1899Barca Ale na Euro kibicow nie wpuszczaj? Zwykla choroba dopiero od 19.07, hmmm
1
@lucca87 Messi ma tyle siana ze powinien za sponsorować wszystkim kibicom na świecie
7
@Janiama Tebas wie lepiej. LL ma się zaj. I będzie się mieć bez Leo. Jeszcze 50% podatek w Hiszpanii.
4
@BarcaInfo ale on ma grac za darmo i generować przychody. LR tego oczekuje
0
Laporta dwa dni temu mówił , spokojnie, potrzeba czasu. LR poczytała szmaciaki co gówno wiedzą i już wyrocznie. Niesamowite jak wy łykacie wszystko co oni wrzuca. Daleka droga to końca okienka i sporo jeszcze piłkarzy odejdzie.
2
@Dundersztyc dlaczego ma grac za darmo?
0
@doc espn. Zostaw ich
4
@NaFazieHitman ile ciężkich przypadków masz w Izraelu?
0
@doc teraz się wziął za robotę?
1
Hm, ale przeciez on chce 200mln czytałem. To jak połowa 347mln.
1
@kaamil1910 Móc grać, a być skrzydłowym to całkiem co innego.
0
@toszman Chyba nie rozumiesz kto to skrzydłowy, bo Leo i Depay to 10-tki.
2
@toszman Ilu u nas skrzydłowych widzisz?