tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop może i tak, ale widać że ma kosę z Simeone.
0
@VamosRakieta Dlatego ja codziennie z nich szydze. Wierzę tylko jednemu dziennikarzowi, ale on mega rzadko pisze. A jest nim Ben Achraf
1
@DonMatteo901 źródło z kanalizacji.
2
@Xxxbarca4ever pytanie czy nowe pokolenie czy też dropsów za dużo. W kolarstwo nie wierzę tak jak i w podnoszenie ciężarów
8
@Ghotti Yhy, wypożyczenie i 75% pensji Barca. Milan zawsze tylko frajerów szuka
1
@Kubusek^^ Jest taka zasada nie znasz się nie komentuj. Zastosuj u siebie na prawdę sporo zyskasz.
0
@Messibestplayerintheworld Czemu mnie to nie dziwi. Pierdolety dziennikarzy to dramat
1
@MesQueUnClub96 A był tu wczoraj kozaczek co pisał, że jakie burze? Że on bez parasolki chodzi. Ostatnio przechodza na prawde bardzo mocne burze, trąby, bowecho, Powodzie błyskawiczne, jesteśmy w bardzo niestabilnym miejscu na mapie Europy.
25
@DaPidejpi przeciez ona 50kg nie wazy. Niech Gesslerowa wycisnie
2
@Lionel_Messi10 I nie pozdrawiam. Kleszcza w dupie życzę
11
@zeko0 Ale my nie mamy kasy na jego pensje
0
@dzefrej234 brać się nie zastanawiać :)
0
@doc MD to badziew. Dla mnie obie wersje możliwe.
0
@Nihas też mnie to wkur
0
@dzagos czyli brać bo młodszy. Argument ci powiem
0
@kaamil1910 rozumie, tylko nie znaczy że musi się zgadzać
0
@BarcaInfo Grie na bank też zjeżdża z pensja w AM. nie lepiej by u nas zmniejszył
0
@Pilka_jest_okragla Ansu kompletnie nie wiemy jak z forma będzie. Rok przerwy, jedna kontuzja i Collado podstawa
23
A idź pan w ch. " Julia nie do ciebie :)
0
@SaulGoodman Tego nie wiemy. Na prawdę sport zawodowy na takim poziomie w tym wieku to niewiadoma.
0
@BarcaInfo Sprzedadza nam Saula za 72m, a my im grie za 72
1
@dzagos Wole Lahoza niz tego zasrańca Manzano.
0
@Mns21 Ta do 50-tki
0
@Janiama Jesteśmy idiotami.
12
Nie możecie tego zrobic w formie tabelki?
2
@Deviler Też jestem tego zdania. Robimy sobie krzywdę, nie ten zawodnik co powinien odchodzi. Jeśli zgadza sie w AM na połowe pensji to i niech u nas sie zgodzi.
Pozbyć się Cou, Umtiti, Pjanic.
2
@Arkon Fajnie - LM, 4-1 z PSG, 3 miejsce LL. Faktycznie szał.
0
@Messibestplayerintheworld A my preferujemy by tak nie było.
1
@dzagos I tak co tydzień. Masakra co się odpierdziela
1
@Yosemite Krysi nie ma? Trochę słabe