0

@kamilop może i tak, ale widać że ma kosę z Simeone.

0

@VamosRakieta Dlatego ja codziennie z nich szydze. Wierzę tylko jednemu dziennikarzowi, ale on mega rzadko pisze. A jest nim Ben Achraf

1

@DonMatteo901 źródło z kanalizacji.

2

@Xxxbarca4ever pytanie czy nowe pokolenie czy też dropsów za dużo. W kolarstwo nie wierzę tak jak i w podnoszenie ciężarów

8

@Ghotti Yhy, wypożyczenie i 75% pensji Barca. Milan zawsze tylko frajerów szuka

1

@Kubusek^^ Jest taka zasada nie znasz się nie komentuj. Zastosuj u siebie na prawdę sporo zyskasz.

0

@Messibestplayerintheworld Czemu mnie to nie dziwi. Pierdolety dziennikarzy to dramat

1

@MesQueUnClub96 A był tu wczoraj kozaczek co pisał, że jakie burze? Że on bez parasolki chodzi. Ostatnio przechodza na prawde bardzo mocne burze, trąby, bowecho, Powodzie błyskawiczne, jesteśmy w bardzo niestabilnym miejscu na mapie Europy.

25

@DaPidejpi przeciez ona 50kg nie wazy. Niech Gesslerowa wycisnie

2

@Lionel_Messi10 I nie pozdrawiam. Kleszcza w dupie życzę

11

@zeko0 Ale my nie mamy kasy na jego pensje

0

@dzefrej234 brać się nie zastanawiać :)

0

@doc MD to badziew. Dla mnie obie wersje możliwe.

0

@Nihas też mnie to wkur

0

@dzagos czyli brać bo młodszy. Argument ci powiem

0

@kaamil1910 rozumie, tylko nie znaczy że musi się zgadzać

0

@BarcaInfo Grie na bank też zjeżdża z pensja w AM. nie lepiej by u nas zmniejszył

0

@Pilka_jest_okragla Ansu kompletnie nie wiemy jak z forma będzie. Rok przerwy, jedna kontuzja i Collado podstawa

23

A idź pan w ch. " Julia nie do ciebie :)

0

@SaulGoodman Tego nie wiemy. Na prawdę sport zawodowy na takim poziomie w tym wieku to niewiadoma.

0

@BarcaInfo Sprzedadza nam Saula za 72m, a my im grie za 72

1

@dzagos Wole Lahoza niz tego zasrańca Manzano.

0

@Mns21 Ta do 50-tki

0

@Janiama Jesteśmy idiotami.

12

Nie możecie tego zrobic w formie tabelki?

2

@Deviler Też jestem tego zdania. Robimy sobie krzywdę, nie ten zawodnik co powinien odchodzi. Jeśli zgadza sie w AM na połowe pensji to i niech u nas sie zgodzi.
Pozbyć się Cou, Umtiti, Pjanic.

2

@Arkon Fajnie - LM, 4-1 z PSG, 3 miejsce LL. Faktycznie szał.

0

@Messibestplayerintheworld A my preferujemy by tak nie było.

1

@dzagos I tak co tydzień. Masakra co się odpierdziela

1

@Yosemite Krysi nie ma? Trochę słabe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?