tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@19cukier48 gdyby ciebie matka na gruźlicę nie zaszczepiła to by ciebie tu nie było.
4
@tobiasson92 tu akurat słabe. Bo za zabranie prawka po alkoholu to powinny być kary z 20k.
7
@tobiasson92 bardzo dobrze. Skończy się kozaczenie.
0
@Tasde Debilem sam jesteś. Dalej czytać brak sensu jak nie potrafisz dyskutować na jakimkolwiek poziomie
0
@michal26 chyba przedsiębiorca, u nich liczy się przedsiębiorca i niech to on decyduje jak zarabiać na rynku. Takie czasy przed UE, masz firmę jesteś gość, nie masz to jesteś robol i jak szef ma to da
1
@Nano22 odpowiedzialność społeczna. Proszę cię. Poczytaj kilku userow na tej stronie. Każdy, nawet najmniejszy Bąk po szczepieniu ci wrzuca by próbować udowodnić jak to covid to wymysl farmacji, zysku, a tak na prawdę to zwykła grypa. Z jednym się zgodzę, nie chcesz nie szczep się, nie powinni być ludzie zmuszani, ale nie rozumiem po co cały czas nakręcac spirale by inni się nie szczepili.
0
@Tasde ta, zero podatków, zero opłat, wszystko zarobisz twoje. Normalnie Monako.
0
@dniel czas raz a porządnie dowalić kierowcom. 17 lat mam prawko, sam nie raz wyłapałem, ale 300 zł kompletnie nie wpływa na ograniczenie prędkości. O kierowcach bmw nie wspominając
9
@LuisSalvano a kurorty wypchane po uszy ludźmi. Stadion, świeże powietrze = 0. Debilizm, nawet zaszczepionych mogli by chociaż wpuścić by klub coś zarobił.
0
@Norkusik może nie główny, ale pesymista jestem, patrzę na statystyki, formę itp i z tego nasuwają się takie a nie inne wnioski. I jak na razie ciężko być optymistą i raczej się nie myle
@zadafcb dzieki za wyjaśnienie
0
@zadafcb to czemu są rezerwowi?
0
@dzefrej234 no właśnie nie.
0
Nie nastawiajcie się na miks. Z reserwowymi się męczą, co dopiero w kolejnej rundzie. Oby wygrali i do przodu
0
Ma ktoś jakiś link, albo vpn by oglądać Olimpiadę z zagranicy?
0
@Bernard777 no to powodzenia w sklepie z 30% narzutem
2
@zadafcb pozostaje się modlić by przed metą się nie zesr.. Trzymam kciuki
3
Komentarz usunięty
0
@JohnnyBarca brać go do nas
0
@tomek8756 ten świat dostaje poerdolca, z jednej strony lewaki i te wojny ideologiczne, feminizm który już szczytuje głupota, a z drugiej konserwatyzm, nacjonalizm do obrzygania. O wojnach religijnych nie wspominając.
0
@zadafcb naliczyłem, jutro 8 medali. Średnio ale może być
0
@mekston ok, thx
1
@Michael24 z jakiegoś powodu odpadliśmy
2
@Mareeek2050 Orlen jest sponsorem Sportowców na Olimpiadzie. Trochę kosztują, więc wiesz
9
https://x.com/Piotrowicz17/status/1419713515267440651
Jednak nawet ekstraklasę pokonał
0
@mekston jeśli walczyła o brąz to raczej 4-ta?
2
Oficjalnie już nie jestem fanem taekwondoo
11
@Dertinho teraz wyleza babsztyle i będą pitolić o kryminale, itp.
0
@eydeem walisz z laka i sped-asz. Taki Polski sport
2
Walkden to trzykrotna mistrzyni świata i brązowa medalistka igrzysk olimpijskich z Rio de Janeiro. Przed Polką bardzo trudne zadanie. To tak by się nie nakręcac. Ciężko będzie, ale dziewczyna swoje i tak już zrobiła.
0
@hayek oni są specjalistami? A co inżynierowie jacyś?