1

@matelkoveb za co Dest?

1

Araujo, Memphis bardzo dobrze. Araujo nawet arcy dobrze.
ALBA, Busi bez oceny pierwszy mecz, dopiero wrócili.
Młodzi - udowodnili ze są młodzi i nie mogą stanowić o naszej siłę tak jak co niektórzy tu myślą że dziećmi wygramy coś, niech się uczą.
Dest - nie wiem co ten świat widzi w nim, mam nadzieję że Emerson jest znacznie lepszy.
Koeman - oby wybił sobie z głowy to ustawienie, albo sezon post przejściowy szybko zakończy na bezrobociu znając Laporte.

6

@Gaz Pedri w las palmas spędził rok na wypożyczeniu

0

@aligator wiesz ze to nie jest tak że my wpłacamy 3mld a dostajemy 3.tylko więcej? Do tego mamy latwoscyw imprezie, eksporcie, rozwoju firm, transportu. Jak chcesz tu Ukrainę to tak wyjdźcie z UE

0

@aligator rozwój rolnictwa? Rolasy bez dopłat to by się wszystkie spakowały. Mam w rodzinie rolnika z nie małym gospodarstwem, siano od Uni pierwszy łapska wyciąga

0

@masa11 odpowiem Ci. " nie wiem co się stało, robiłem co mogłem NIESTETY, NIESTETY, NIESTETY" Ulubione słowo naszych Olimpijczykow.

0

@Sulimo przegraliśmy przez brak bloku. 4pkt. To dramat jakiś, a i nasi środkowi i tak nie kończyli

2

@AntekGriezmann ważnym to on sobie może być. Kosztował fortunę, wieczne kontuzje i słaba gra pod presją. Jest ostatnim który powinien mieć żądania

6

@Sulimo zarabia się proporcjonalnie do generowanego sponsoringu. Dlaczego kobiety nie zarabiają, bo mało kto ogląda. To nie jest sport nr1 na świecie.

0

@Encore co by tu porównywać do Wielkiej Anity, trzy olimpiady ze złotem, a nie jacyś tam mierni siatkarze z ćwierćfinałem.

0

@FCB24 no i spoko mniej nerwów

0

@lucas/catalan od dwóch dni czytam jak nas skrzywdzono zmiana godziny. Więc.

0

A już wiem. To ta zmiana godziny spowodowała że byliśmy gorsi. Znowu nas oszukano Polaków, biedny naród.

2

Mecz z Iranem wpadka niby, forma przyjdzie. Z Brazylia wpadka na Olimpiadzie forma przyjdzie. Yhy. Pierdolety, formę widać było wcześniej tylko się głupio człowiek nastawiał

1

Ale będzie hejt. Matko boska :)

0

@Survier czwarte miejsce w drugiej grupie

0

@El Plutoninho zawsze z Polakami grają mecz życia :) proszę cię

0

O złoto kur forma będzie. Dwóch kolesi nas trzyma by 3-0 z najsłabsza Francja nie było.

0

15:6 w bloku na korzyść Francji. Dzięki temu Francuzi utrzymują się w grze w tym meczu. I są bliscy wygranej w czwartym secie.

Statystyka koszmar

0

@clyde to nie wrażenie, a do tego nie ma bloku.

0

@aligator dawaj jakie. Z chęcią usłyszę i się douczę.

2

Jak to jest ta forma olimpijska to ja jestem astronauta.

5

To jest ta różnica, oni jak mają potrójny to obijają, a my z całej pizd.

0

Ale my frajerzymy, blok zero

4

@sergio5 oszczep, młot, żeglarstwo, sztafety,

1

Środka dziś nie mamy, ani blok ani atak. Oby się rozkręcili

1

Co ten Kochanowski. 3 Pilka za wysoko, jakie przebitki.

0

Brawo, jest pierwszy, ale będzie w ch. Ciężko

0

No i była siebie przewaga. 5 pkt z rzędu

0

Ojjjj. Nie oddawajcie wygranego seta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?