5

Szacun dla Anity, dwa lata prawie wycięte przez kontuzje , a się przygotowała. Mega szacun

0

@mekston już? :) 211 sportowców.

2

@XXYYZ ale wiesz ze on tyle marketingowo generuje?

4

@Dojaar no ale news dotyczy ile Leo będzie zarabiał, a nie klub płacił. Jest to zrobione specjalnie by pokazać skalę i rozpocząć dyskusje jaki to Leo zły

0

@aligator no to sobie przypomnij te czasy

3

@Dojaar brutto 40, netto 20. W Hiszpanii masz 50% podatku

0

@equwesta kontrakt 5 lat. 20 netto.

0

@aligator żyłeś w czasach przed UE?

56

Czyli 20mln za sezon. Ale lepiej napisać 200 lepiej brzmi, brutto. I teraz czas start z fala krytyki

0

@JohnnyBarca wyższy próg. Czyli interpretacji jeszcze więcej. Czym jest ciągnięcie za koszulkę, musi być jak Chellini czy wersja medium?

0

@Comentateiro wyedukowani naukowcy, w Gdyni i Poznaniu obejrzyj zachowanie tych kulturalnych ludzi

5

@aligator wstrzymuje bo Polska na ich w dupie, oraz Tsue, prawo unijne. Idziemy do uni tylko po kaske nic więcej.

0

@Norkusik niech Włodarczyk chociaż wygra.

0

@zadafcb w dwa wyścigi wszystko pierdziela.

0

@19cukier48 tak jest, walcz, nie daj się. Na ulicę wyjdź z kolegami, a nie w necie kozaczysz. Przy okazji kościoły pilnujcie bo też wam chce zniszczyc

8

No to Cou musi odejść. Nie ma szans na ich wszystkich. Brejt wiadomo

1

@Messibestplayerintheworld Ja go lubię, nie wiem czemu, ale zawsze czekam jak zagra.

0

@patry295 czyli LR. Nie od dziś wiadomo że ma tu największe grono zwolenników

0

@Dojaar ale wiesz ze to ironia. :)

1

@Marik1234 na głównej jest artykuł i nie ma tam info, że mamy problem

0

@sergio5 może być jak jesteś na psychotropach.

0

@patry295 Konfederacja tylko na PR jedzie i jakoś to wam nie przeszkadza.

0

@Dojaar masz Konfederacje. Oni nie kłamią, nie chcą pieniędzy, tylko uzdrowić kraj od pedałów, Żydów itd.

0

@Waslak12 rajstopy pewnie. Jak w gangu Olsena

0

@barcelonaLM a dlaczego antyszcsepionkowcom mają nie przylutować, dlaczego przeszkadzają? Nie ma obowiązkowych szczepien, ludzie sami tam idą. Na ch.. Się wypierdzielaja?

1

@tomek8756 no patrz mam pecha, jestem w 10% Polaków którym zabiera

0

@jeyx77x my go Sprzedamy. Będzie grał w PL moim zdaniem

0

@Kgorecki2500 Cadiz miało 1 sytuację i to karny. My mieliśmy bardzo dużo by zamknąć

5

@Kgorecki2500 ta bo z najlepszymi sobie świetnie radziliśmy

0

@NaFazieHitman przecież teraz są erecepty. Od razu w systemie że ktoś na dropsach, ZUS wie, pracodawca wie. Pamiętasz tego pilota co się rozbił, też brał potężne środki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?