tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BrzydkiAS przestancie wklejac ta bzdure. Gdyby tak bylo podpisali by roczna umowe za 8mln, a pozniej po posprzataniu skladu oddali by mu ta roznice i podpisali nowy kontrakt. My mamy przekroczone limity placowe, nawet za darmo grac nie moze
1
@Matelel Zrozumcie w koncu. Limity placowe wynagrodzenia sa tylko w La Lidze. FFP dotyczy zakupow.
33
czyli jednak maja racja, bylo zycie przed Leo. 60% trofeow bez Leo. A ze rozlozone na 100lat, e tam
0
@Breakdrowser nie ma u nas limitu, my go przekroczylismy. To bzdura te 8mln
1
@Widu Bo nikt w to nie wierzy, nawet Leo.
0
@Mati90fcb Yhy, tak , tak. Juz to gdzies slyszalem.
2
Komentarz usunięty
0
@Mati90fcb Z Salzburgiem to bylo widac. Podaali wszyscy do Memphisa, faktycznie zmiana na Plus.
2
Troche dziwne to:
- nawet gdy teraz nie mozemy zarejestrowac Leo, to dlaczego Laporte nie powiedzial, Leo poczekaj, pozbedziemy sie szrotu, tylko, koniec, finisz, spadajto?
0
@BarcaInfo W oswiadczeniu jest info, że prawo nie pozwlaa zarejestrować. Moim zdaniem nie ma opcji, chyba ze pozegnamy kilku pilkarzy.
0
@Trepyveb Zgodnie z komunikatem, nie ma rzadnejopcji ze wzgledu na prawo La Ligi. No chyba, że zejdziemy z minimow w pensjach, nie wiem ile to.
4
Tera z juz wiem po co Cou. Mial zastapic Neya, nie pykło, ale Leo zastapi. Cwaniaczek Laporta, dobrze to wykombinował.
0
@BarcaInfo ale jakie minimum, jak my mamy przekroczone minimum. Nawet za 0zł pensji nie moze zostac. Musismy pozbyc sie kilku pilkarzy.
2
@Pilka_jest_okragla dlatego jak czytam miernoty z La Rambli że jest życie bez Leo to chuj mnie strzela. Życie jest, ale nie teraz
0
@Kwiatek67 za coś kasę bierze. Nie mówię łatwe, ale nie odszedł nikt
1
@RobiS trochę dementi.
- wszyscy w to nie wierzą, Leo też nie napisał nic.
- pożegnanie jutro Laporta może przedstawić że będzie takie jak Suareza itp.
- masz w oświadczeniu, pełne porozumienie Leo- Barca jest, mamy ban z La ligi.
- zyski Leo za kasa z cvc to 3mld. Odejście Barcy, RM do superligi to większą strata. To szantaż Tabasa, ale wydaje mi się że macki UEFA w tym sa
0
@barcelonaLM tylko czy Leo będzie czekał. Oby się nie zdziwili, a do tego 28 klubow wystarczy że powie ok. Więc sobie mogą walczyć, cvc i tak wejdzie
1
Laporta miał naprawdę dużo czasu na pozbycie się piłkarzy. Wiem że to nie łatwe, ale za coś jest prezesem. Tymczasem słyszę, Grie zostaje, Cou zostaje, Umtiti jest, Pjanic tylko plotki, Dembele podpisać chcemy. Gdzie tu kur projekt ja się pytam
0
@Katalonbar może poczytaj zanim zaczniesz pisać głupoty. Tebas nie zgadza się na rejestrację Leo, chyba że podpiszemy cvc, czyli umowę na 50 lat z funduszem
2
Komentarz usunięty
2
Umowa na 50 lat. Ja prdl
11
Komentarz usunięty
0
@monsterrize I co w 3 będą grać?
0
@marcin62 nie oczekuj nie zmieniając nic że będzie inaczej. Serwery same się nie naprawiają jak ich nie zmienia
0
@Nazio87 Leo jest wolnym zawodnikiem, możemy i w październiku
0
@vangoor cvc to kredyt i straty na prawach telewizyjnych.
1
@sokot cvc wczoraj.
0
@kiper09 to niech mi odpiszą. Chronologicznie :
- Leo nie widzi projektu, odchodzi
- Leo zły bo Romano nie podpisano
- To problem braku kasy Leo powoduje brak kontraktu.
To zwykli szmaciarze którzy nic nie wiedzą i fakami rzucają
0
@Radzio_94 A jak ich chcesz wyrzucić? Two tok rozumowania to gimnazjum.
0
@mextexperu a przypomnij mi co on zdobył?