tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@maroon ale przez zapis w cvc że się wycofujemy z tego projektu nie ma Leo
1
@Sulimo ale ty wiesz ze mogliśmy go zakontraktować pod warunkiem wycofania się z superligi na rzecz cvc? Ta strata to wymówka i tyle. Obejrzyj Cwiakale i przeczytaj artykuł na głównej w temacie cvc
0
@hayek I o dziwo od razu wszyscy się wycofali. Te wasze argumenty tyle samo warte jak krótki kontrakt superligi. Zasada ta sama spore kredyty na dobrych warunkach, uwaga na 23 lata. Tak faktycznie krociutka umowa.
0
@pike_najlepszy Ale wiecie że superliga to cyrograf na 23 lata. Rozumiem że to króciutki kontrakt :) a i jeszcze wyższy kredyt swoją drogą :)
0
@FanBarcy123 Będzie superliga, będzie właśnie bardzo tłuste lata
0
@Kusco15 gdzie się zanosi. Wygrali w sądzie ze uefa nie może ukarać, tyle. Sąd hiszpański, chyba że w dwie drużyny sobie superlige zrobią
0
@JohnnyBarca na razie superligi nie ma osie nie zanosi
0
@Roobo to biznes. Wierzą ze wygrają z UEFA.
0
@hayek on jest już z 7 lat nie wiem czy wiesz. A w Anglii rząd blokuję.
0
@cules100pro Oficjalnie z pomysłu nie zrezygnowały tylko Real Madryt, Barcelona i "Stara Dama".
Cytuje
4
@Mns21 czyli Perez pozbył się Leo :)
1
@Mns21 ktoś dobrze za lobbował superlige,nawet kosztem Leo.
0
@kuz oczywiście i Mbappe
1
@hayek z RM i Juve, bo więcej klubów nie ma?
0
@barcelonaLM I na to pieniądze są?
0
@masa11 na prawdę jest tak że cvc dawał za mało i blokował superlige
0
@Gaz czyli jednak idiota to @kuz
0
@donleo12 my za to wygramy superlige.
0
@Coutinho007 o czyli przejściowy sezon, czas start?
0
Przyszedł juzek od biznesu i tylko układziki się liczą. Nadal wierzą w superlige. Macki Pereza
0
@barcelonaLM nie dla idiotow nie bez powodu :)
0
@MarFan mieli być sponsorzy bo wiadomo było że jest źle. Gdzie oni są? Czy on po kampanii ich szuka dopiero?
0
@marcin000019 na niego nas stać
0
@goldmetaxa powiem więcej, wszyscy ci biją brawa z twojej zajebistosci. :)
1
@LeoMessiah dał sobie więcej czasu, aż do września :)
0
@Shroud to nie moja rola a jego. To obiecał i się nie wywiązał.
1
@grejtxkrzychu skoro nie ma nic, to po co prezes? Jak nikt nie ma wpływu na firmę, działania itp. Pięknie pitolil w kampanii
0
@FC1899Barca Koeman - słuchajcie poprzedni sezon był przejściowy, ten jak się okazało też będzie.
1
@CuleNaZawsze1899 hehe wymienił zarząd :)))))) to jest tak jakby Morawiecki został premierem i dostał oklaski że wymienil ministrów PO.
3
@Tomek_TF riki wrzucimy twoja foteczke na stronkę. Co tam w szatni słychać