tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 Lapcio wyjdzie i powie ze bierzemy obu, a nie w sumie juz nie musi, wygrał wybory
1
@masq A na 23 lata moze?
1
@ArterkHD Oni bija brawa Laporcie za to. Hipokryzja pelna geba
0
@Krzychuuuu14 A co lepiej zadluzyc na 23 lata z superliga? Zadluzy i tak, a powiedz mi geniuszu jak sie odbije bez sponsorow, wynikow ?
0
@Kusco15 No i takw 3-ke beda sobie pykac, ale beda kozaki
0
@barcadreed My z Salzburgiem tez godnie zastapilismy Leo
0
W Grudniu juz go nie bedzie
1
@jacobFCB powiedzial ze do 31 jest okienko
0
@Messibestplayerintheworld To sie zdziwisz
1
Perez nie dosć, że pozbył się Leo, załatwił sobie Mbappe to jeszcze nauczył Laporte jak się żegna legendy. A najlepszę, że wy klaszczecie Laporcie jaki to cudowny nie jest. To jest absurd.
0
@AdiBarca87 Laporta wybrał superlige. Mógł Leo zakontraktować z kasy cvc. Sami to potwierdzili.
0
@VamosRakieta przecież był dogadany, ale odmówił im.
1
@JohnnyBarca e tam Lapcio załatwi nowych sponsorów, przecież obiecał, a nie czekaj.
0
@arasz1819 przecież jest jasne że mogliśmy Leo podpisać z kasy z cvc. Ale Lapcio wybral superlige.
0
@koziar wszystko było gotowe, kasa była z cvc. Lapcio wybral Pereza i Superlige, to za fakty
2
@Encore A my mu nawet pozegnania na stadionie orlika nie potrafimy zrobic. Laporta loading i Superliaga mocarzy
1
@Fabik87 Po co plakać, Laporta ma plan, z Perezem rozniosa caly swiat
5
Jaki napadzior my teraz mamy. Laporta stworzyl potwora. Mysle, że Superliga ma nowych liderów. Kompilacje bramek to z miesiac beda budowac
0
@Przeemekk Ale z walka o trofea, ale w pieknych meczach. A my mamy Superliga go one, jeahhhhhh
0
@nitey tak sie konczy jak sie wybiera polityka do zarzadu. Biznes panie, szmaciarz jebany
0
@Rewolucja123 to idioci daj im spokoj
13
No dobra Superliga Loading, przeciez o to chodzi, 500 baniek nasze, Halandy, Mbappe itp nasze. Laporta to sie musi udac.
Na 3 zespoly jest szansa ze bedziemy na pudle.
1
@Commando A La[porta co zrobil, poszedl za Superliga. Bartek tez wtedy pitolil, nikt wiekszy od klubu i co zdobylismy.
1
Odchodził Ney i tez słyszałem, poszedł za kasą , sam zdecydował, klub najważnieszy itp. Zarząd nic nie zrobil by go zatrzymać, teraz też nic nie robi by zatrzymac Leo, gdzie jest PSG i FCB kazdy widzi. Superliga ponad klub, Duma ponad klub. Tyle Laporta bdzie godny Bartome, populistycznie wygral wybory, a dokonczy ruine poprzednika
0
@totalcrack wynagodzenie nie ma nic wspolnego. CVC, Superliga to powod odejcia Leo. Teraz wlasnie pograzamy klub przez decyzje Laporte.
0
@Arnold1234 Ja bym się nie obraził.
0
@Roobo to jest polityka, biznes i piękne Lobby
0
@pedrixxx A ja ze Laporta odpuści Superlige
1
@hank_moody aha. Ok, można i mieć takie zdanie
0
@hayek ale nie wiadomo czy to kiedykolwiek powstanie. Decyzja Laporty jest pod naciskiem Dyrektora który gada z Perezem. Patrz jak prezes RM chce dla nas dobrze.