0

@Kusco15 Lapcio wyjdzie i powie ze bierzemy obu, a nie w sumie juz nie musi, wygrał wybory

1

@masq A na 23 lata moze?

1

@ArterkHD Oni bija brawa Laporcie za to. Hipokryzja pelna geba

0

@Krzychuuuu14 A co lepiej zadluzyc na 23 lata z superliga? Zadluzy i tak, a powiedz mi geniuszu jak sie odbije bez sponsorow, wynikow ?

0

@Kusco15 No i takw 3-ke beda sobie pykac, ale beda kozaki

0

@barcadreed My z Salzburgiem tez godnie zastapilismy Leo

0

W Grudniu juz go nie bedzie

1

@jacobFCB powiedzial ze do 31 jest okienko

0

@Messibestplayerintheworld To sie zdziwisz

1

Perez nie dosć, że pozbył się Leo, załatwił sobie Mbappe to jeszcze nauczył Laporte jak się żegna legendy. A najlepszę, że wy klaszczecie Laporcie jaki to cudowny nie jest. To jest absurd.

0

@AdiBarca87 Laporta wybrał superlige. Mógł Leo zakontraktować z kasy cvc. Sami to potwierdzili.

0

@VamosRakieta przecież był dogadany, ale odmówił im.

1

@JohnnyBarca e tam Lapcio załatwi nowych sponsorów, przecież obiecał, a nie czekaj.

0

@arasz1819 przecież jest jasne że mogliśmy Leo podpisać z kasy z cvc. Ale Lapcio wybral superlige.

0

@koziar wszystko było gotowe, kasa była z cvc. Lapcio wybral Pereza i Superlige, to za fakty

2

@Encore A my mu nawet pozegnania na stadionie orlika nie potrafimy zrobic. Laporta loading i Superliaga mocarzy

1

@Fabik87 Po co plakać, Laporta ma plan, z Perezem rozniosa caly swiat

5

Jaki napadzior my teraz mamy. Laporta stworzyl potwora. Mysle, że Superliga ma nowych liderów. Kompilacje bramek to z miesiac beda budowac

0

@Przeemekk Ale z walka o trofea, ale w pieknych meczach. A my mamy Superliga go one, jeahhhhhh

0

@nitey tak sie konczy jak sie wybiera polityka do zarzadu. Biznes panie, szmaciarz jebany

0

@Rewolucja123 to idioci daj im spokoj

13

No dobra Superliga Loading, przeciez o to chodzi, 500 baniek nasze, Halandy, Mbappe itp nasze. Laporta to sie musi udac.

Na 3 zespoly jest szansa ze bedziemy na pudle.

1

@Commando A La[porta co zrobil, poszedl za Superliga. Bartek tez wtedy pitolil, nikt wiekszy od klubu i co zdobylismy.

1

Odchodził Ney i tez słyszałem, poszedł za kasą , sam zdecydował, klub najważnieszy itp. Zarząd nic nie zrobil by go zatrzymać, teraz też nic nie robi by zatrzymac Leo, gdzie jest PSG i FCB kazdy widzi. Superliga ponad klub, Duma ponad klub. Tyle Laporta bdzie godny Bartome, populistycznie wygral wybory, a dokonczy ruine poprzednika

0

@totalcrack wynagodzenie nie ma nic wspolnego. CVC, Superliga to powod odejcia Leo. Teraz wlasnie pograzamy klub przez decyzje Laporte.

0

@Arnold1234 Ja bym się nie obraził.

0

@Roobo to jest polityka, biznes i piękne Lobby

0

@pedrixxx A ja ze Laporta odpuści Superlige

1

@hank_moody aha. Ok, można i mieć takie zdanie

0

@hayek ale nie wiadomo czy to kiedykolwiek powstanie. Decyzja Laporty jest pod naciskiem Dyrektora który gada z Perezem. Patrz jak prezes RM chce dla nas dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?