tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mextexperu kto był większy od Leo?
1
@koksik2700 taa, a kogo mieliśmy przed Leo, Ronaldinho, Henry, Ibra, Eto, Xavi, Iniesta. Kogo masz teraz z topu oprócz Barcy, Memphis? Może La Masia? Nie masz nawet pojęcia jak bardzo bez Leo będziemy w dupie, Bartek nie stworzył Barcy dla czasów bez Leo
0
Jeśli nie uda się podpisać Leo to czeka nas walka o najwyższe cele w lidze. Przypomnę że pod koniec roku byliśmy po za LM. Leo wlazł na niesamowite obroty i skończyliśmy nawet z trofeum. Była Barca przed Leo i będzie po, ale my bez niego nie mamy składu ani trenera który dźwignie to w walce o LL, LM nie wspominając
0
@qbuteq a co on zbudował? Nikt nie odszedł
0
@Hubertusk dlatego śpię spokojnie, czekałem tylko na jego news
1
@Xwowrak wyloguj się jak masz głupoty pisać
2
Benem Achraf przemówił. Więc jedno wiem, nie napierdzielajcie w Leo. Problem jest wynagrodzeń i braku możliwości rejestracji Leo. Tebas załatwił nas umowa z cvc
0
@barcelonaLM Gdzie masz info? . To najbardziej wiarygodny dziennikarz
0
@Kamyk37 Chude to mamy od 5 lat, bo właśnie tak myślimy
0
Bechler napisał a on bardzo wiarygodny. Barca nie chce CVC, a Tabas nie da bez tego zgody na rejestrację Leo. Tyle, Leo tu nie ma nic wspólnego
1
@BarcaInfo musimy się zgodzić na cvc inaczej Tabas nie daje zgody na podpis. Dlaczego akurat wczoraj się Tabas dogadał z funduszem, jak myślicie.
10
@Deeespacito Jak się ma zachowywać. Chcę wygrywać a nie ciągnąć wózek
2
@maleta009 no ale jest to projekt. A nasz?
0
@Uukasz_93 Tylko ze przed Leo była niezła paka, przyszedł Leo ja uzupełnić. Teraz paka to dramat.
0
@Kamyk37 I kim ty chcesz grać?
0
@Bobo25 ten fundusz nie ma nic do praw telewizyjnych. To tylko pożyczka na preferencyjnych stawkach
0
@pele1282 o jakim projekcie my mówimy. Lenglet, umtit, Cou, Grie, Brejt, i dziadek Aguero mają dać nam szanse o mistrza. Koeman na ławce?, proszę was
0
@Bobo25 nie muszą. Nie dostaną siana. To nie jest obowiązek wszystkich
0
@kkbarca Tak może być
0
@Krokiet Bechler mówi co innego. A jest bardziej wiarygodny, to LL nie dała zgody na kontrakt Leo
0
@Shroud wiedziałem że to szantaż Tabasa. Albo podpiszą umowę, albo nie dostaną zgody na wynagrodzenie Leo
0
@PatrychoO Akurat Marca jest bardziej rzetelna od katalonskich dziennikarzy.
0
@Bobo25 nie otrzymają bo nie chcą tego podpisać
0
@iniesta44 PSG,
4
Jak obejrzał wczorajszy mecz to odechciało mu się podpisywać umowę
1
@Eto'o9 R10 kilka lat temu dostał. No ale nie skorzystał
1
@Gonzo349 To już ten nasz mesiashdeportivo jest bardziej wiarygodny od tego gościa
0
@Aureczek Dest na teraz, niestety ale nie.
1
@Ronmes poczekajmy. Jeszcze miesiąc prawie. Ocenimy okienko na końcu
5
@AntekGriezmann sam Kubiak prowokował. Nienawidzą go jak Polacy tego Ruska. Tak to już bywa