tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Baron przejdzie ale bez nich. Niech inni kredyciki sobie biorą.
0
@DonMatteo901 przecież mamy kadrę na LM. Jeden pomocnik wypada i nie ma pomysłu jak zastąpić
0
@LuisSalvano ale zęby ma białe.
0
@barcelonaLM jesteśmy lepsi, nie wyprzedza nas. Ufff
1
@Janiama ni potrzebujemy pomocy, mamy 7 napadziorow i Lengleta, co się może nie udać?
0
@Emhyr pamiętaj, młody z La Massi = wielki, ogromny, przeogromny talent. Nie ma innej opcji
3
@barcelonaLM przecież to od razu po ryju widać że to nie antyszczepionkowiec. Oczy mu się świeca, na bank zaszczepiony. Prowokacja
0
@szkutnik91 Tez mysle, że to informacje od dzienikarzy w stylu, Koeman go chce, mamy kase, nie ma problemu to takie podbicie ceny.
0
@Messibestplayerintheworld Może mamy zla umowe, prawdziwa Bartek spalił. :)
0
@sebasek99 No ot teraz porownajmy zarobki Niemcow do naszych. W złotych oczywiście. :)
0
@kingorbit a pisze by go wywalić? Pytam z ciekawości jak wygląda cierpliwość Laporta.
1
Czy Laporta w trakcie sezonu jakiemuś trenerowi podziękował?
0
@kingorbit leci Rajanem, na szczęście zdarzył na odprawie.
1
@A_Gomesinho_21 na pewno lepiej zapowiada się od Andre Gomesa :)
5
@DonAndrzejos Takie jak Barca w LM.
0
@Gaucho Gavi, Nico to dostali 6 chyba na zachete.
0
@Roobo Potrzebujmey pomocnika i lewo noznego środkowego obrońce.
0
@Ghotti Wczoraj jako jedyny chyba nie wszedł. Moim zdaniem jest pewne ze odchodzi
0
@Gaucho ta nie chcą, w każdym meczu go Koeman wystawia.
1
https://www.facebook.com/1331621583641203/posts/2227196837417002/
Przekonał mnie koleś. Ciekawe jak się czuła ta dziennikarka :)
0
@Sulimo taktyka 3-5-2. Do której nie mamy skrzydłowych
10
Laporte do Araujo by pasował. Oj by pasował.
0
@mati10333 nie płacze po meczu. Pogadamy w Grudniu. Moim zdaniem wtedy już będzie wiadomo czy jestem poprostu negatywnie do niego nastawiony.
0
@mati10333 nie oceniam tylko po tym meczu. Ja w tego trenera nie wierzę i tyle.
3
@Firestone Salzburg był lepszy i to wiele lepszy. To nie problem tylko obrony.
0
@mati10333 rok już wyciąga wnioski
0
@mati10333 a mi bardziej brakuje wygrywania przez Barcę meczy. Oj brakuje
0
@Chrupas I nie przyjdzie Koemana.
1
@pt9 Jaki pech, oni człowieku z 5 mogli wbić i powinni z tych sytuacji
1
Przestańcie panikować, normalnie jak po meczu z Iranem. Forma przyjdzie w najważniejszym momencie