tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zioomeek na tym polega demokracja by ludzie wiedzieli na kogo glosuja. O pisie i po wszyscy wiedzą że to złodzieje i się z tym nie ukrywają, 60% społeczeństwa na nich głosuje jak nie 70%. To co konfa chce ukryć, że jest wolnościową, narodowościowa, skrajnie prawicowa plus do tego homofobia oraz eurosceptyczna partia. Po co to ukrywać.
2
@Hosh Nie rozumiem po co usunęli. Przecież cały czas mówią że oni nie udają. Ona napisała prawdę, czego się wstydzą?
0
@damian16161212 a gdzie jest kotem? Ci których wymieniłeś nimi byli w poprzednich klubach. Renato jest średniakiem teraz, więc co nagle się stanie?
0
@puyol_presidend5 Pedri mamy od tego
1
My sie chyba nie uczymy na bledach. Portugalczycy u nas to.... i niech kazdy sobie dopisze z doswiadczenia. W BM słaby, w PL słaby, w Lille dobry.
12
@amanter Półfinał z Sevilla, obroniony kluczowy karny. Coś tak jednak nam dał?
0
@kamilop Dla mnie zbedny, to profil Pedriego, lubi prowadzic pilkae i rozgrywac, na cholere on nam? My potrzebujemy profilu walczaka w pomocy.
3
@kamilop Niestety jest mozliwe i okaze sie nie wypałem, jak kazdy jego transfer.
1
@masq nie pisze o 80-100mln. Jakby 50 dali, dlaczego nie. Ale oni chcą wypożyczyć. Niech sprdl
1
@Gaucho I wtedy Umtiti ostatnia szansa, ale połowa pensji
0
@Messibestplayerintheworld złotych. To jest szansa
0
@Ghotti Jak AM chciało dać nam Saula +połowa pensji Grie. Znaleźli idiotow
0
@Pawel13sz on nas dużo nie kosztuje, powinien zostać
1
@Ghotti mnie tam ten Dest nie przekonuje. Jakby Emerson odpalił i BM wrzuciłby bardzo duża sumkę, dlaczego nie. A teraz czytam wypożyczenie :)
0
@Encore Brytole i te ich darcie japy gdzie tylko nie są.
8
Mamy trzy wyjscia:
- zostawic z pelna pensja
- rozwiazac kontrakt i wszystko zaplacic
- wypozyczyc, oszczedzajac polowe czyli 6 baniek. Ta opcja daje nam przy jego kontuzjach oszczednosc na leczeniu.
Moze sie okaze ze na wypozyczeniu odzyska forme i sie go sprzeda za te 12mln, odrabiajac te 6 mln.
Jak nie ma innej opcji, wypozyczyc
0
@Peszko07 Ciekawe ile sterydow ma w sobie.
0
@barpol11 nie nie musimy. Dla mnie przereklamowany, nawet zdrowy wielkie g dawal, łeb w dół i tyle, zawsze ta sama kiwka, zejscie do srodka, podanie do najblizszego. Zwykły srednia za 140 baniek, o ogromnej ilosci kontuzji nie wspominajac.
0
@AntekGriezmann nie ma takiego. Depay jeszcze w Barcelonie nie gra
0
@adambądkowski93 cześć Leo, brawo, brawo nareszcie coś wygrałeś w reprze, jesteśmy najlepsi, tzn ja najlepszy ty zaraz za mną. Pozdro
1
@LS już tylko ona została :) jest open park, koncerty Zawialow, i ten z wąsem od fal
0
@Encore wiesz co, ja mam dość Francuzów. Ten ich top szybko się kończy bo im odpierd
1
Nasze służby medyczne, top. Ciekawe czy go badali przed
0
@Vempers Jakby zgodził sie zmniejszyć pensje, wywalic Cou, Pjanic, Umtiti, Lenglet, Brejt. Tez chciałbym by został.
0
@Gaucho wg Sportu dziś.
Wg MD odwołane
Wg. Asa już podpisał z RM
Wybierz sobie
1
@Ghotti chcieć a sprzedać to dwie kwestie. Ale fakt trzeba Barcę odświeżyć
2
@ptrx A skąd wiesz ze BM chciał? Atak, Grie, Brejt, Dembele -, bójcie się, FCB idzie po LM
0
@matelkoveb I sam sobie odpowiedziałeś :)
0
@matelkoveb I ty w to wierzysz? Współczuję
0
@kamilop może i tak, ale widać że ma kosę z Simeone.