1

@zioomeek na tym polega demokracja by ludzie wiedzieli na kogo glosuja. O pisie i po wszyscy wiedzą że to złodzieje i się z tym nie ukrywają, 60% społeczeństwa na nich głosuje jak nie 70%. To co konfa chce ukryć, że jest wolnościową, narodowościowa, skrajnie prawicowa plus do tego homofobia oraz eurosceptyczna partia. Po co to ukrywać.

2

@Hosh Nie rozumiem po co usunęli. Przecież cały czas mówią że oni nie udają. Ona napisała prawdę, czego się wstydzą?

0

@damian16161212 a gdzie jest kotem? Ci których wymieniłeś nimi byli w poprzednich klubach. Renato jest średniakiem teraz, więc co nagle się stanie?

0

@puyol_presidend5 Pedri mamy od tego

1

My sie chyba nie uczymy na bledach. Portugalczycy u nas to.... i niech kazdy sobie dopisze z doswiadczenia. W BM słaby, w PL słaby, w Lille dobry.

12

@amanter Półfinał z Sevilla, obroniony kluczowy karny. Coś tak jednak nam dał?

0

@kamilop Dla mnie zbedny, to profil Pedriego, lubi prowadzic pilkae i rozgrywac, na cholere on nam? My potrzebujemy profilu walczaka w pomocy.

3

@kamilop Niestety jest mozliwe i okaze sie nie wypałem, jak kazdy jego transfer.

1

@masq nie pisze o 80-100mln. Jakby 50 dali, dlaczego nie. Ale oni chcą wypożyczyć. Niech sprdl

1

@Gaucho I wtedy Umtiti ostatnia szansa, ale połowa pensji

0

@Messibestplayerintheworld złotych. To jest szansa

0

@Ghotti Jak AM chciało dać nam Saula +połowa pensji Grie. Znaleźli idiotow

0

@Pawel13sz on nas dużo nie kosztuje, powinien zostać

1

@Ghotti mnie tam ten Dest nie przekonuje. Jakby Emerson odpalił i BM wrzuciłby bardzo duża sumkę, dlaczego nie. A teraz czytam wypożyczenie :)

0

@Encore Brytole i te ich darcie japy gdzie tylko nie są.

8

Mamy trzy wyjscia:
- zostawic z pelna pensja
- rozwiazac kontrakt i wszystko zaplacic
- wypozyczyc, oszczedzajac polowe czyli 6 baniek. Ta opcja daje nam przy jego kontuzjach oszczednosc na leczeniu.

Moze sie okaze ze na wypozyczeniu odzyska forme i sie go sprzeda za te 12mln, odrabiajac te 6 mln.
Jak nie ma innej opcji, wypozyczyc

0

@Peszko07 Ciekawe ile sterydow ma w sobie.

0

@barpol11 nie nie musimy. Dla mnie przereklamowany, nawet zdrowy wielkie g dawal, łeb w dół i tyle, zawsze ta sama kiwka, zejscie do srodka, podanie do najblizszego. Zwykły srednia za 140 baniek, o ogromnej ilosci kontuzji nie wspominajac.

0

@AntekGriezmann nie ma takiego. Depay jeszcze w Barcelonie nie gra

0

@adambądkowski93 cześć Leo, brawo, brawo nareszcie coś wygrałeś w reprze, jesteśmy najlepsi, tzn ja najlepszy ty zaraz za mną. Pozdro

1

@LS już tylko ona została :) jest open park, koncerty Zawialow, i ten z wąsem od fal

0

@Encore wiesz co, ja mam dość Francuzów. Ten ich top szybko się kończy bo im odpierd

1

Nasze służby medyczne, top. Ciekawe czy go badali przed

0

@Vempers Jakby zgodził sie zmniejszyć pensje, wywalic Cou, Pjanic, Umtiti, Lenglet, Brejt. Tez chciałbym by został.

0

@Gaucho wg Sportu dziś.
Wg MD odwołane
Wg. Asa już podpisał z RM

Wybierz sobie

1

@Ghotti chcieć a sprzedać to dwie kwestie. Ale fakt trzeba Barcę odświeżyć

2

@ptrx A skąd wiesz ze BM chciał? Atak, Grie, Brejt, Dembele -, bójcie się, FCB idzie po LM

0

@matelkoveb I sam sobie odpowiedziałeś :)

0

@matelkoveb I ty w to wierzysz? Współczuję

0

@kamilop może i tak, ale widać że ma kosę z Simeone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?