tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Boogmacher Kupuje argument :)
3
Już się zaczyna, Dwa sparingi z 3 i 2 liga i już połowa kadry Barcy B do pierwszego składu. LM czeka otworem na 16-19 latków. Przypomniałbym sparingi z przed roku, Konrad, Rysiek itd. Nic się nie uczymy, Minaj za Brajta na 9-tke.
0
@Firestone No to Rysiek nawet W Barcie B nie pogra :)
0
@Mathew86 Wbij sobie do głowy że nie jesteś lekarzem, fizjoterapeuta, trenerem i ekspertem by mieć tu zdanie. Tak jak Ci co twierdzą że grać nie powinien. Ale Koeman, Laporta powiedzieli że to nie jest dobre by cały czas grał, a oni pewnie mają opinie ekspertów. Przykład Dembele jest bardzo dobry. Bolało już przed meczem, ale wolał grać.
0
@Kamyk37 aha czyli w firmie chciałbyś żyć na zasadzie, albo upierd ci pensje o połowę albo szukaj sobie pracy?
0
@barcelonaLM Czekaj niech wrócę. Ah oh ehy nad Konradem, Ryskiem i jeszcze kimś z Barcy B. Jest dokładnie tak samo
0
@barcelonaLM Piłkarze też tak mówili :) oczywiście żartuję.
1
@FCB24 Bez rozgrywającego to sobie mogą być
0
@Encore To dlaczego sobie radziliśmy przed Olimpiada?
0
@Barcaa12 Może byli lepsi? Czy fart?
0
@Norkusik I co wygrali? Przecież nie napisałem że odpadają. Zobaczcie ilość błędów, słabe zagrywki, przed Olimpiada tak było? Stres i wpierdzielil i tyle.
1
Faworyci i igrzyska. Mental to podstawa, balonik szybko pęka widzę
0
Słaba ta nasza pomoc.
8
@Mixtape nie pisz tu o tym złamasie.
0
@johny11 co ma piernik do wiatraka? My tu piszemy o konkretnym leczeniu a nie kto i kiedy ma kontuzje. Ansu przeszedł 3 operacje, Cou dwie. Na pewno to normalne
0
@johny11 Yhy, Cou też się leczy, Sergi Roberto, ledwo wrócił i od razu znowu kontuzja. Dla mnie za dużo tych a może.
2
W sumie Kasa=chcemy cie. No mozna sie pomylić.
1
@pacior95 Ja to bym poczekał z krytyka, media mogą różnie pisać. Do tego nie wiemy co mu obiecano przy Bartku.
6
@Gaz pierdu, pierdu. Zrobili dokładnie to samo co u Kimich, tylko że po pół roku
2
Przykład jak nie leczyć piłkarza. Kimich 2 miesiace kontuzja, Ansu - 10 miesiecy.
18
Kto zagra ten zagra Rysiu
0
@Emhyr Goal Espana to tier 19. Więc słabo to widzę
0
@barcelonaLM jojo, sranie w banie.
1
@gumaz mam w rodzinie kuzynkę 12 lat, wylew. Zdrowa dziewczynka jak to możliwe, no nie możliwe. Eriksen zdrowy chłop piłkarz, dba, bada się i co, dostaje zawału. Nie szukajcie na siłę spisków gdzie ich nie ma.
0
@neeed a co katalonskie gazety lepsze?
6
@amanter Rysiek znowu na bok pójdzie :) Fotki bedzie robił, filmiki nagrywał. :)
1
@Hasszz Nie mam TV.
1
@GeneralXavi Ja trafiłem na promocje https://consumer.huawei.com/pl/audio/freebuds3/ - 199zł. Ostatnio widziałem, że znowu dali w tej samej cenie. Mega zadowolony.
0
@Hasszz Na jakiej podstawie te wnioski, że szczepionki nic nie dają?. Zaszczepionych w samej Polsce 20 baniek, ale one nic nie dają? Zobacz poziom hospitalizowanych.. W Anglii poziom chorych wrócił pd 30 tysi dziennie, a zobacz statystyki umieralności oraz hospitalizacji jakie teraz maja po szczepionkach, praktycznie linia zerowa. Ale oczywiście szczepionki to zło, negujecie badania na szczepionkę, ale bierzecie tabsy o ktorych jeszcze mniej wiemy?. Good Luck.
0
@Hasszz jakie tabletki, daj to co znalazłeś.