La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1420 Culés

0

Nie nastawiajcie się na miks. Z reserwowymi się męczą, co dopiero w kolejnej rundzie. Oby wygrali i do przodu

1

@tbas tylko, że Ci rezerwowi to bardzo dobrzy debliści akurat. Natomiast w kolejnej rundzie czekają Rosjanie, którzy pyknęli rozstawionych z #1

0

@zadafcb to czemu są rezerwowi?

1

@tbas główny pesynista LaRambli mam wrazenie. Typowy Polak, co wszedzie widzi tylko zle rzeczy

1

@tbas Herbert świetny deblista. Są rezerwowi bo główna para była Mahut i Mladenovic którzy i tak już odpadli. To mikst. Tutaj każdy mecz jest inny, nie ma faworytów zdecydowanych.

0

@tbas bo Francuzi mieli parę rozstawioną z numerem 1

0

@Norkusik może nie główny, ale pesymista jestem, patrzę na statystyki, formę itp i z tego nasuwają się takie a nie inne wnioski. I jak na razie ciężko być optymistą i raczej się nie myle
@zadafcb dzieki za wyjaśnienie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?