La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1784 Culés

4

W sumie jakby Barcelona rozwiązała umowe z Dembele z jego winy za np jego ostatnią akcje w Japonii to by było niezle.Ciekawe czy tak można wgl.I tak pewnie zrobi Barcelone w bambuko za rok i odejdzie za darmo gdzieś.Grac teraz nie bedzie pewnie gdzieś do końca roku zanim na dobre go poskładają.A zaoszczędzili by rok na pensji którą ma okrutnie wysoką patrząc na to co oferuje na boisku.

1

@Encore Oczywiście że można rozwiązać kontrakt z winy zawodnika. Ale taki śmieszny film z Japonii to żaden powód....

0

@PatrykBarca No ale nasz sponsor główny chyba nie jest zadowlony.

0

@Encore ogólnie to nie w bambuko, wypełni kontrakt i tyle ;D a że męczyły go kontuzje to już inna sprawa

0

@Encore I co wpiszą? Za wyśmiewanie się z Japończyków?

0

@tbas Działanie na szkodę klubu i cyk

1

@Encore Sponsor nie jest od tego żeby być zadowolonym ,tylko od dawania kasy za reklamę. I nie może mieć wpływu na żadne decyzje kadrowe czy zwolnienia. No chyba że sami zapłacą Dembele...

konto usunięte

0

@PatrykBarca@PatrykBarca jednak sponsor może na tym ucierpieć i wizerunkowo i pieniężnie za co może oberwac klub, a klub może winić za to piłkarzy. Bo sponsor nie jest od tego aby płacić tylko za reklamę. Jeśli gracz klubu zepsułby renomę sponsora to co, sponsor ma siedzieć, tracić hajs, klientów i jeszcze płacić klubowi gdzie ten zawodnik jest? Śmieszne by to było.

Rakuten to jednak jest główny sponsor i jest głównie kojarzony z FCB i pierwszym zespołem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?