- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1784 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1784 Culés
4
W sumie jakby Barcelona rozwiązała umowe z Dembele z jego winy za np jego ostatnią akcje w Japonii to by było niezle.Ciekawe czy tak można wgl.I tak pewnie zrobi Barcelone w bambuko za rok i odejdzie za darmo gdzieś.Grac teraz nie bedzie pewnie gdzieś do końca roku zanim na dobre go poskładają.A zaoszczędzili by rok na pensji którą ma okrutnie wysoką patrząc na to co oferuje na boisku.
1
@Encore Oczywiście że można rozwiązać kontrakt z winy zawodnika. Ale taki śmieszny film z Japonii to żaden powód....
0
@PatrykBarca No ale nasz sponsor główny chyba nie jest zadowlony.
0
@Encore ogólnie to nie w bambuko, wypełni kontrakt i tyle ;D a że męczyły go kontuzje to już inna sprawa
0
@Encore I co wpiszą? Za wyśmiewanie się z Japończyków?
0
@tbas Działanie na szkodę klubu i cyk
1
@Encore Sponsor nie jest od tego żeby być zadowolonym ,tylko od dawania kasy za reklamę. I nie może mieć wpływu na żadne decyzje kadrowe czy zwolnienia. No chyba że sami zapłacą Dembele...
0
@PatrykBarca@PatrykBarca jednak sponsor może na tym ucierpieć i wizerunkowo i pieniężnie za co może oberwac klub, a klub może winić za to piłkarzy. Bo sponsor nie jest od tego aby płacić tylko za reklamę. Jeśli gracz klubu zepsułby renomę sponsora to co, sponsor ma siedzieć, tracić hajs, klientów i jeszcze płacić klubowi gdzie ten zawodnik jest? Śmieszne by to było.
Rakuten to jednak jest główny sponsor i jest głównie kojarzony z FCB i pierwszym zespołem.