La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

0

Nie życzę Albie kontuzji, ale jakby wypadł, albo został wykluczony przez kartki to chciałbym zobaczyć Emersona na prawej i Desta na lewej obronie. Sergino z tego co kojarzę już grał na tej pozycji, w jednym ze swoich pierwszych meczów u nas i dobrze się spisywał w ofensywie. Lewą nogę też ma dobrze ułożoną :D

2

@Tomek_TF Yhy, pierwsze mecze miał nawet dobre. A później to już każdy widział jaka to forma była

0

@tbas A czego się spodziewałeś? Że 19 latek będzie drugim Alvesem w pierwszym sezonie? Dał bardzo dużo nadzieji, że będzie naszym prawym obrońcą na lata i widać, że ma ogromne umiejętności. Całkiem inaczej patrzy się na jego grę w pierwszym sezonie niż na grę Semedo w trzecim. Potem obniżył loty, miał drobną kontuzje i jak odpowiednio przepracuje presezon to myślę, że w tym sezonie będziemy mogli go już na spokojnie oceniać. Potencjał jest spory.

1

@Tomek_TF uwierz mi że na spokoju go oglądam. Nie miałem jakiś wielkich oczekiwań, więc spełnił je. Szału nie ma, zobaczymy co dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?