11

Wyróżnia się bo jest większy i silniejszy od reszty. Z wiekiem ta przewaga będzie mniej widoczna.

0

Tak, w dzisiejszej piłce PO nawet nie przekracza środka boiska, szczególnie w ustawienie 3-5-2 jakim często grają Wilki. Ostatnio za Kubę grał Caligiuri i strzelił gola, więc jednak się da. Porównaj statystyki Kuby z innymi skrajnymi obrońcami. Jako skrzydłowy grający na PO powinien robić różnicę w ataku, ale mu to nie wychodzi.

0

0 goli, 0 asyst, jak na skrzydłowego to kiepsko.

5

City obniżyło swoje loty pod wodzą Pepa?

No, fakt 4 miejsce i 15 pkt straty do mistrza to były loty ponad Himalajami footballu.
Co do Conte, to poczekałbym z jego oceną do czasu, aż będzie musiał łączyć grę w lidze z ligą mistrzów. Wtedy nie da się grać topową 11-stką piłkarzy. Pojawią się rotracje w składzie to będą i wpadki w lidze.

1

Właśnie, mają zastępu ludzi wychowanych siebie. W ich trybie treningu i przede wszystkim w podejściu do obowiązków. Człowiek z zewnątrz jeżeli się szybko nie przestawi i nie podporządkuje nie ma tam szans.

0

Zrozum, dla niektórych taktyka to tylko atak...

1

Co w twoim poście oznacz "haos" ?

0

Era Berlusconiego zakończyła się w lipcu, gdy sprzedał klub Chińczykom.

0

Teraz pewnie czeka ich "rewanż" z Realem...

7

Podałeś AC Milan, który największe sukcesy odnosił wspierany fortuną najbogatszego Włocha. Oni szastali kasą dużo wcześniej niż np. City.
Zobacz jak zaczynała Barca, przecież ją zakładali najwięksi przedsiębiorcy w Katalonii.

0

Który z klubów jakie wymieniłeś nie jest oparty na pieniądzach? Każdy z nich kiedyś startował, mieli łatwiej bo na ogół od początku byli w 1 lidze, nie musieli awansować przez kilka sezonów jak teraz Lipsk.

1

Oj, grało się kiedyś.
Uwaga, ta gra uzależnia :)

0

Kiedyś w Anglii kibice zbierali kasę dla zawodnika, który strzelił 3 gole. Przy pierwszej takiej akcji zbiórka odbywała się do kapelusza (ang. hat).

0

Sorki.
Mój błąd, jakoś przegapiłem tę zmianę przepisów.
Jedak moim zdaniem daje ona kolejne pole do interpretacji przez sędziów i wywoływania niepotrzebnej polemiki...

4

Jeżeli odnosisz się do gola Paco, to Ty nie znasz przepisów o spalonym...

0

Jakoś zawsze wolałem "Piłkę Nożną" i "Przegląd Sportowy".
W "BS" zawsze było dużo błędów.

1

Jakie zaangażowanie? Teraz to się nazywa "intensywność" :)

0

W drugiej turze tak.
Jednak bardziej miarodajna jest pierwsza(miał trochę ponad 5 mln głosów), tam ludzie głosują na swojego kandydata, a nie wybierają mniejsze zło z dwóch osobników.

5

Pele też ma lepsze osiągnięcia od Niko, ale raczej nic by Legii obecnie nie dał.

1

Jakoś Berbatov po PAOKu nie może sobie znaleźć klubu (tam też więcej się leczył niż grał). Nie wiem co wyszło mu na dobre, skoro od pół roku nigdzie nie może znaleźć roboty. Obecnie Szkocja, czy Szwajcaria to dla niego szczyt marzeń.
Na nim Legia na pewno nie zarobiłaby 3mln, a zarabiać pewnie chciałby ze 2x więcej od Niko.

0

Sponsor to nie właściciel, nie daje kasy za nic.

0

TAS nie ma nic wspólnego z hiszpańskimi sędziami i politykami.

0

Co ma do tego Tebas?

4

Sprawa nie dotyczy tylko syna Zidane'a.

0

Myślę, że jednak na PIS i Dudę w większości głosowali Ci sami ludzie.

0

Z tymi 10mln to trochę przesadziłeś. Na PIS głos oddało trochę ponad 5,7mln głosujących.

1

Lewica nie jest równoznaczna z komunizmem. Komunizm to nie socjalizm.

1

Do sądu okręgowego jej nawet nie przyjęli, bo się nie nadawała.
Najważniejszym sędzią w kraju może być.
Wszystkie partie mają super standardy, ale pod warunkiem, że nie chodzi o ich ludzi.

2

Skoro nie sONdzisz, to nie może być przypadek...

0

Bardziej widział niż oglądał. Pewnie ze 2-3 mecze na mistrzostwach świata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?