mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czym się różni gol po rzucie rożnym w 93 min. od tego w 20? Trzeba po prostu umieć to wykorzystać.
1
Kiedyś Funaki tak latał.
0
Raczej będzie tak, że cała grupa będzie grała o 19 lub 21 i pewnie będzie to robione na zmianę, czyli 1 kolejka o 19, druga o 21 itd.
2
Jest na bieżąco, ale płacił 13,5% zamiast 52%...
2
"Uwielbiam" ludzi mieniących się kibicami Barcelony, którzy nie mają pojęcia skąd się wzięło i jakie ma znaczenie "Mes que un club"...
1
Ktoś musi tego dzika ubić, oporządzić, zbadać mięso, zrobić ten gulasz i zawieść do hurtowni i sklepów. Idź do lasu, sam znajdź dzika i będziesz miał gulasz za 4zł/kg.
1
Kasę inwestować chce Mioduski. Leśny chce wydawać na transfery. Moim zdaniem powinni zrobić to i to.
1
W Lechu nikt by nie wpadł na to, żeby zrobić z Beresia prawego obrońcę. Tam nadal próbowaliby z niego robić skrzydłowego.
0
Ter Stegen obronił 8 karnych, Oblak 9 - dane wg transfermarkt.
23
Oblak obronił 5 z 10 karnych wykonywanych w trakcie meczu, więc chyba całkiem nieźle. Ty patrzysz tylko z perspektywy jednej serii, którą akurat oglądałeś. Rosłoń zaś posiłkuje się dużo szerszymi danymi i to jego osąd jest bardziej miarodajny.
5
Oni tam nawet nie potrafią przepisać danych. Wg UEFA podań było 1022(nie 1029) w tym 939 celnych(nie 930). Ilość podań poszczególnych piłkarzy też się nie zgadza.
0
Bardziej 8 niż 6 chyba. Na 6 grał Gomes, normalnie gra Busi. Denis to nie ten profil.
4
Który z nich był napastnikiem nadającym się do gry na 9? Druga sprawa, Sanchez nie chciał być tylko zmiennikiem MSN. Pedro też nikt z Klubu nie wyrzucał, sam chciał spróbować czegoś nowego.
0
Zazwyczaj sędziowie danego meczu są z tego samego kraju...
0
Bo lata wtedy do Brazylii, a to źle wpływa na formę.
3
Na dostęp do internetu powinien być limit wieku.
27
Przecież ma rację, w tym sezonie CR jest średni. Poprzednie sezony w jego wykonaniu były co najmniej o poziom wyżej.
1
Ile Oni zarabiają za granie dla Hiszpanii, że to ma być decydujące? Nie wiesz nawet o czym piszesz.
10
Abstrahując od tego czy był karny czy nie, to Vazquez to kolejny piłkarz, który sam podwija nogi gdy tylko widzi w pobliżu rywala.
1
Bojan chyba...17 lat z małym hakiem
1
Ty nie masz pojęcia co znaczy "Mes que un club" i skąd się wzięło.
0
Cała drużyna jest pod formą, nie tylko zmiennicy...
0
Ma, przegrali tam1-7.
2
Fachowcy, którzy zawsze mają jedną receptę na problem - "proszę wyłączyć i włączyć zasilanie".
2
I co, dowiedzieli się o tym jak już siedział na ławce?
0
Myślisz, że taka generacja wychowanków jak Xavi, Iniesta, Puyol trafia się co 5 lat? I tak mieliśmy masę szczęścia, że oni pojawili się w tym samym czasie. Drugi raz to się może nie powtórzyć przez następne 50 lat.
0
Sobolewski?
0
Ty zapewne z taką myślą wstałeś...
0
Ile kontuzji spowodował ten "Niemiec" u innych zawodników skoro jest taki kontuzjogenny?
Chyba, że chodziło Ci o jego podatność na kontuzje, ale to nie jest "kontuzjogenność".
1
1. Barca. Życie, pasja, ludzie
2. Barca - złota dekada
W tej kolejności. Z uwagi na chronologię, nie jakość. Ta pierwsza pozwoli zrozumieć "co, jak i dlaczego".