0

Czym się różni gol po rzucie rożnym w 93 min. od tego w 20? Trzeba po prostu umieć to wykorzystać.

1

Kiedyś Funaki tak latał.

0

Raczej będzie tak, że cała grupa będzie grała o 19 lub 21 i pewnie będzie to robione na zmianę, czyli 1 kolejka o 19, druga o 21 itd.

2

Jest na bieżąco, ale płacił 13,5% zamiast 52%...

2

"Uwielbiam" ludzi mieniących się kibicami Barcelony, którzy nie mają pojęcia skąd się wzięło i jakie ma znaczenie "Mes que un club"...

1

Ktoś musi tego dzika ubić, oporządzić, zbadać mięso, zrobić ten gulasz i zawieść do hurtowni i sklepów. Idź do lasu, sam znajdź dzika i będziesz miał gulasz za 4zł/kg.

1

Kasę inwestować chce Mioduski. Leśny chce wydawać na transfery. Moim zdaniem powinni zrobić to i to.

1

W Lechu nikt by nie wpadł na to, żeby zrobić z Beresia prawego obrońcę. Tam nadal próbowaliby z niego robić skrzydłowego.

0

Ter Stegen obronił 8 karnych, Oblak 9 - dane wg transfermarkt.

23

Oblak obronił 5 z 10 karnych wykonywanych w trakcie meczu, więc chyba całkiem nieźle. Ty patrzysz tylko z perspektywy jednej serii, którą akurat oglądałeś. Rosłoń zaś posiłkuje się dużo szerszymi danymi i to jego osąd jest bardziej miarodajny.

5

Oni tam nawet nie potrafią przepisać danych. Wg UEFA podań było 1022(nie 1029) w tym 939 celnych(nie 930). Ilość podań poszczególnych piłkarzy też się nie zgadza.

0

Bardziej 8 niż 6 chyba. Na 6 grał Gomes, normalnie gra Busi. Denis to nie ten profil.

4

Który z nich był napastnikiem nadającym się do gry na 9? Druga sprawa, Sanchez nie chciał być tylko zmiennikiem MSN. Pedro też nikt z Klubu nie wyrzucał, sam chciał spróbować czegoś nowego.

0

Zazwyczaj sędziowie danego meczu są z tego samego kraju...

0

Bo lata wtedy do Brazylii, a to źle wpływa na formę.

3

Na dostęp do internetu powinien być limit wieku.

27

Przecież ma rację, w tym sezonie CR jest średni. Poprzednie sezony w jego wykonaniu były co najmniej o poziom wyżej.

1

Ile Oni zarabiają za granie dla Hiszpanii, że to ma być decydujące? Nie wiesz nawet o czym piszesz.

10

Abstrahując od tego czy był karny czy nie, to Vazquez to kolejny piłkarz, który sam podwija nogi gdy tylko widzi w pobliżu rywala.

1

Bojan chyba...17 lat z małym hakiem

1

Ty nie masz pojęcia co znaczy "Mes que un club" i skąd się wzięło.

0

Cała drużyna jest pod formą, nie tylko zmiennicy...

0

Ma, przegrali tam1-7.

2

Fachowcy, którzy zawsze mają jedną receptę na problem - "proszę wyłączyć i włączyć zasilanie".

2

I co, dowiedzieli się o tym jak już siedział na ławce?

0

Myślisz, że taka generacja wychowanków jak Xavi, Iniesta, Puyol trafia się co 5 lat? I tak mieliśmy masę szczęścia, że oni pojawili się w tym samym czasie. Drugi raz to się może nie powtórzyć przez następne 50 lat.

0

Sobolewski?

0

Ty zapewne z taką myślą wstałeś...

0

Ile kontuzji spowodował ten "Niemiec" u innych zawodników skoro jest taki kontuzjogenny?
Chyba, że chodziło Ci o jego podatność na kontuzje, ale to nie jest "kontuzjogenność".

1

1. Barca. Życie, pasja, ludzie
2. Barca - złota dekada

W tej kolejności. Z uwagi na chronologię, nie jakość. Ta pierwsza pozwoli zrozumieć "co, jak i dlaczego".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?