0

Skąd Ty te "gue" wyczarowałeś?
Inna sprawa, to fakt w Realu pewnie się cieszą z ciężkich kontuzji swoich kolegów.

0

Alba po prostu lubi sobie popajcować przy faulu, ale szklany nie jest.

0

Chyba współczesnym?

0

To warmińsko-mazurskie:)

12

Najlepszy z pomocników w ostatnim meczu...

0

To właśnie Celta twierdziła, że nie ma opcji grania na rezerwowym stadionie, gdyż takiego nie ma.

0

Jakie miliony osób?
KSW wykupuje jakieś 100 tyś ludzi.

0

Co do zmiennych, to jedyne co można z nimi powiązać to słowa: "nieoficjalnie", "podobno", "ma kosztować", "kluby nie potwierdzają".
Nikt poza władzami klubów nie wie ile tych zmiennych, jakie, za co, do kiedy płatne. Jedyne co wiadomo, to że kosztował 35mln.

9

Gdzie Ty widzisz jakieś żale Barcelony? Nikt, ani zarząd ani piłkarze nawet nie wspomnieli gdzie chcą grać. Chyba, że łykasz jak pelikan wszystkie rewelacje Sportu, to inna sprawa.

1

Za Denisa Barca jeszcze wszystkiego nie zapłaciła. W sumie wyjdzie około połowy kwoty transferu Gomesa, więc nie takie grosze.

0

Puchar organizuje RFEF, liga nie ma z nim nic wspólnego.

2

...a miał być milion poleceń

15

W zamian za odpuszczenie sprawy estelad, Bartomeu obiecał, że Barca nie poprze powstania superligi.

0

Perfumy dla "nie-dziewczyn"? Kolega "na ostro idzie"...

0

Może jednak nogĘ?

0

Leo po zdjęciu z boiska... "foch, obraza...itd":)

1

Polska to kraj lekomanów...

0

A propos meczu, Massa powinien być wzorem dla tych gamoni z Hiszpanii.

0

Sprawdź ile dni był kontuzjowany przez ostatni rok. Myślę, że Iniesta by się z chęcią z nim zamienił.

0

Za 100mln nam Go sprzeda, bo wie że taka kwota finansowo pogrąży Barcę.

0

Zmiany w ogóle były z d.... Było wiadomo, że w kocówce będzie masa wrzutek i rzutów rożnych, to Lucho zdjął Gomesa i Rakitica i wprowadził dwóch krasnali, którzy każdą walkę w powietrzu przegrywali.

1

Przede wszystkim jak zszedł Ivan to Atletico robiło na naszej prawej stronie co chciało, Roberto sam nie dawał rady, a Denis prawie mu nie pomagał (szczególnie rzuciła mi się w oczy sytuacja z końcówki, gdy był aut dla Atleti, oni ruszali z kontrą, a Denis spacerkiem wracał na boisko po tym jak wypadł z niego z piłką).

0

Zobacz inne komentarze Kolegi, to zaważysz, że to nie literówka lecz permanentny problem z językiem polskim.

4

Po co ten apostrof?

0

To w końcu jak jest z tą taktyką? Ty ją obejmujesz, czy Simeone?

0

184cm i 77kg(wg innych danych 73kg), Pudzianem to on nie jest

1

Czyli będzie z Niego typowy defensywny pomocnik. Dla takich w Barcelonie nie ma miejsca, tutaj DP musi przede wszystkim rozprowadzać akcje i regulować tempo gry, a obrońcę ciężko tego nauczyć.

0

Za rozgrywki piłkarskie w Hiszpanii na szczebli centralnym nie odpowiada związek piłkarski(RFEF). Rozgrywki organizuje La Liga. Państwo nie dotuje w żaden sposób rozgrywek La Liga.
Tak jak u nas masz PZPN i Ekstraklasa SA.

1

Zagraliśmy g..., to fakt, ale mimo to strzeliliśmy 2 gole.
Real w swojej serii 40 meczów bez porażki też często grał g..., często wygrywali różnicą 1 gola i to wystarczało do zdobycia 3 pkt.
Ile goli musi strzelić Barca żeby wygrać mecz? Ile sytuacji musi stworzyć na zapas, bo ktoś widzi spalone, których nie ma, albo nie odgwizduje ewidentnych karnych?

2

Simeone mówił to przed poprzednim sezonem (wywiad dla ASa w czerwcu 2015).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?