mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie, a przede wszystkim chciał odejść.
0
Ile to podać Mathieu zmarnowali jego koledzy?
0
Bredzisz człowieku.
14
Zidane ciągle klaszcze i nic mu nie robią :)
0
Co ma do tej sytuacji fifa?
1
Złotą piłkę ostatnio wygrał zawodnik, który nawet nie był najlepszy w swoim klubie i reprezentacji, a to mówi jedno: plebiscyty są oderwane od rzeczywistości i nie mają nic wspólnego z realną wartością piłkarską danych graczy.
0
No, fakt. Z tego plebiscytu wynika, że La Masia to ten sam poziom co akademia Lecha, oba kluby mają po jednej nominacji.
0
Pamiętaj, że to jest plebiscyt gazety. To, że kogoś wybrali może nie mieć żadnego przełożenia na rzeczywistość.
0
Jakąś hiszpańską gazetę też z tym widziałeś? Może się mylę, ale oni używają tylko "El Clasico", chyba raz widziałem "Derbi Espanol".
33
Jest raport, są odpowiedzi. Problem polega na tym, że niektórzy chcieliby tam widzieć sztuczną mgłę, bombę i spisek Tuska z Putinem.
4
Chyba tylko w Polsce :)
6
Masz świadomość, że to dominacja w regionie Barcelony, a nie w całej Hiszpanii?
0
Kownacki?
0
Thiago miałby to teraz być zmiennikiem Iniesty?
0
Przecież dostał drugą żółtą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Beka tylko dla kogoś kto nie ma pojęcia o zależnościach jakie tam panują.
1
Zagranie Busiego było przypadkowe :)
0
Żeby jeszcze tam chociaż się łapał do składu...
3
Kilka tureckich telenowel pewnie kupią.
0
Do tej pory dołek formy zawsze był na przełomie stycznia i lutego, trwał 2-3 tygodnie(tak było od 3-4 sezonów). W tym sezonie Barca gra w kratkę praktycznie od początku (wtopy jak z Alaves to nie efekt rotacji, tylko wolnej gry, która wynikała z braku przygotowania). Mam nadzieję, że na obecnym poziomie dociągną do końca sezonu.
3
Przede wszystkim to nasi zawodnicy są wreszcie w dobrej formie fizycznej i mają siły (chęci) do biegania.
0
Gdyby nie partacze z PSG to tej remontady by nie było. Zobacz ile kontr oni zmarnowali. Ustawienie 343 bez typowych wahadłowych to liczenie ma fuks, że nic nam nie strzelą lub strzelą mniej niż my.
2
Polskie drużyny nadal zbierają oklep w pucharach, jedynie Legia nie przynosi wstydu.
3
Jak zapytasz, to zamkną bramę.
0
Akurat whoscored używa algorytmu do oceniania piłkarzy i często te oceny są oderwane od rzeczywistości.
0
Na meczach Barcy B często jest więcej kibiców gości niż naszych. Na ogół stadion jest prawie pusty.
1
Kto tutaj się czepia Barcelony?
26
Artykuł jest trochę niejednoznaczny. Nie każdy mieszkaniec Katalonii to Katalończyk urodzenia. W tekście jest mowa o Katalończykach, ale też o mieszkańcach regionu.
0
Prywatna polska firma, która później wykupiła od Barcelony licencję, mają ją ma określony czas.